3 Kasım 2011 günlük burç yorumları

Reklamlar

3 Kasım 2011 günlük burç yorumları – 3 Kasım 2011 Perşembe günlük burç yorumları – 3 Kasım 2011 günlük burçlar

3 Kasım 2011 günlük burç yorumları

3 Kasım Perşembe günü için tüm burçlara ait günlük burç yorumlarını okuyun arkadaşlar.

3 Kasım 2011 Perşembe koç Burcu Yorumu

Sevgili Koçlar bugün kendinize duyduğunuz özgüven oldukça yüksek. Projelerinizi gerçekleştirmek için tüm koşullar uygun olacak. Kendinizi ihmal etmeyin ve kendinizi şımartın. Bu akşam sevdiğiniz şeyleri yapın. Arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçireceksiniz.

3 Kasım 2011 Perşembe boğa Burcu Yorumu

Bugün stresli bir gün geçirebilirsiniz. Üzerinizdeki stresi atmak adına farklı şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Sizi gevşetecek aktivitelerde bulunacaksınız. Bu akşam duygusal açıdan zor durumda olan bir arkadaşınıza destek olabilirsiniz.

3 Kasım 2011 Perşembe ikizler Burcu Yorumu

Bugün oldukça iyimsersiniz. Ve yapmayı planladığınız bir konuda harekete geçeceksiniz. Aşk hayatınızda eğer biriyle birlikteyseniz ilişkinizi bugün noktalayabilirsiniz. İlişkisi olmayan İkizler burcu kişileri için aşkta şanslı bir gün olacak.

3 Kasım 2011 Perşembe yengeç Burcu Yorumu

İşinizle ilgili hareketli bir gün sizi bekliyor olacak. Bulunduğunuz bölümü önemli bir toplantıda temsil edebilirsiniz. Bugün sizin için resmi bir gün olacak. İlişkinizde ise partnerinizi zorlamamaya dikkat etmelisiniz.

3 Kasım 2011 Perşembe aslan Burcu Yorumu

İçinizdeki olumlu enerjiyi doğru şekilde kullanmalısınız. Yapmak istediğiniz birçok şeyi yapabilecek güçtesiniz. Dışa dönük ve hareketli yapınızla sosyal çevrenizde oldukça aranılan birisiniz. Aşk hayatınızda ise beklemediğiniz olumlu gelişmeler olacak.

3 Kasım 2011 Perşembe başak Burcu Yorumu

Başaklar şu sıralar odak noktanız kariyeriniz. Bu sabah bir arkadaşınızla yaşadığınız bir olay yüzünden hayal kırıklığı yaşamış olabilirsiniz. Kendinizi ifade ederken yanlış anlaşılmaktan korkuyorsunuz daha rahat olmayı denemelisiniz. Akşam saatlerinde partnerinizle buluşabilirsiniz.

3 Kasım 2011 Perşembe terazi Burcu Yorumu

Teraziler maddi açıdan savurgan olduğunuz bir dönem. Gereksiz harcamalar yapmaktan kaçınmalısınız. Bu öğleden sonra sürpriz bir haber alabilirsiniz. Sevdiklerinizin yanınızda olması sizi mutlu eden en büyük manevi güç.

3 Kasım 2011 Perşembe akrep Burcu Yorumu

Akrepler, parlak ve güzel bir gün sizi bekliyor. Fikirlerinizin kolayca değiştiği bugünde çok kolay etki altında kalıyorsunuz. Kendiniz için en iyi olanı bulmak adına yine sizin neyi istediğinizi iyi bilmeniz gerekiyor. İş ortamınızda ise uzun bir iş listesiyle karşılaşabilirsiniz.

3 Kasım 2011 Perşembe yay Burcu Yorumu

Yaylar bugün sorumluluk duygunuzla hareket edeceksiniz. Çevrenizdeki kişilerle ilgilenebilir, onların yardımına koşabilirsiniz. Öte yandan hayatınızla ilgili bazı kişisel kararlar vereceksiniz. Kendinize güveniyorsunuz ve cesur kararlar alacaksınız.

3 Kasım 2011 Perşembe oğlak Burcu Yorumu

Bugün iş hayatınızda oldukça yoğun olacaksınız. İkili ilişkilerinizde insanlarla iletişim kurarken zorlanabilirsiniz. Onların sizi anlamadığını düşünüyorsunuz. Ancak sakinliğinizi korumalısınız. Aşk hayatınızda ise istediklerinizin gerçekleşmesi için partnerinize zaman tanıyın.

3 Kasım 2011 Perşembe kova Burcu Yorumu

Kovalar sıkıcı bulduğunuz bazı işlerle uğraşmak zorunda olabilirsiniz. Gireceğiniz önemli toplantılarda kendinizi ifade etmeye çalışacak ve uzun konuşmalar yapacaksınız. Eğer aşk hayatınızda yalnızsanız hayatınızda olan biriyle sürpriz bir şekilde yakınlaşabilirsiniz.

3 Kasım 2011 Perşembe balık Burcu Yorumu

Balıklar bugün oldukça iyimser ve mutlu. Hayatınızdaki olumsuzlukları bir şekilde yok ediyorsunuz. Sosyal çevrenizde oldukça çekici ve aranılan birisiniz. Etrafınızdakilere ilham kaynağı oluyorsunuz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.