3 Eylül 2019 Salı Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 03.09.2020 08:57

3 Eylül 2019 Salı OĞLAK Günlük Burç Yorumu

İş yaşamınızda uzun bir zamandan sonra düzelmeler görünüyor. Sorunlu bazı ilişkilerden kendinizi sıyırmış görünüyorsunuz. Enerjinizi doğru olarak kullanmanız durumunda oldukça verimli bir gün geçirebileceksiniz.

3 Eylül 2019 Salı KOVA Günlük Burç Yorumu

Bugün alacağınız övgüler sizi motive edecek. Bu motivasyonla, cesaret edemediğiniz taleplerinizi dile getirebilirsiniz. İş yaşamınızdaki memnuniyetsizlik gözünüzü günden güne karartıyor. Bugünlerde deneyimli, sağduyulu insanlarla iletişim içinde olmanızda yarar var.

Günlük Burç Yorumları
3 Eylül 2019 Salı BALIK Günlük Burç Yorumu

İş alanınızda çok az insanın sahip olduğu bir doyum içindesiniz, ideallerinize hizmet veriyorsunuz. Kaçınılmaz olarak da birçok sübjektif değerlendirmeyi üzerinize çekiyorsunuz. Kullanılmaya açık olduğunuz bir oluşum içine katılmanız istenebilir.

3 Eylül 2019 Salı AKREP Günlük Burç Yorumu

İş yerinizdeki yeni düzenleme konusunda fikrinizin alınmaması sizi çok rahatsız ediyor. Bu değişikliğin hiç de olumlu olmadığını düşünüyorsunuz. Onu sürekli arıyor, hala bir şeyleri düzeltmeye çalışarak varolan ilişkiyi de aşındırıyorsunuz.

3 Eylül 2019 Salı YAY Günlük Burç Yorumu

İş ortamınızda ani bazı değişimler yaşayabilirsiniz ve her zamankinden daha çok çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Zihninizi çok iyi kullanmanıza rağmen bazı huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Hoşunuza gidecek ortamlara girebilirsiniz ve zevk alacağınız aktivitelere katılabilirsiniz. Yaşamınızda küçük yenilikler yapma şansınız olacaktır.

3 Eylül 2019 Salı BAŞAK Günlük Burç Yorumu

Son günlerde iş hayatınızın gerginliklerini dışarıya taşır oldunuz. Kısa da olsa birkaç günlük dinlenme, size çok yararlı gelebilir. Önümüzdeki haftanın yarısında biraz rahatlama olabilir. Hiç olmazsa küçük oyunlarınızı çevrenizden biraz uzakta oynayın. En azından eşin dostun camını kırmamış olursunuz.

3 Eylül 2019 Salı TERAZİ Günlük Burç Yorumu

İnsanı rahatsız eden fırsatçılıkları iş dünyasının kurallarından sayamıyorsunuz. Rekabetin, çekişmenin de bir inceliği olduğunu düşünüyor, tersi davranışlara tepkimeci davranıyorsunuz. Konsantrenizin son derece düşük olacağı bir gündesiniz. Görünmez kazlara, özellikle araba kullanırken dikkat edin.

3 Eylül 2019 Salı YENGEÇ Günlük Burç Yorumu

Çok çıkarcı insanlarla sürtüşmeleriniz var. Ama, onların bu konudaki direnişini bir yerde dondurma olanağı bulacaksınız. Kendiliğinden gelişmesini beklediğiniz gelişmeler, sizi ummadığınız kadar bekletebilir. Bugün ailenizden birileri ile aranızda geçecek sohbet sırasında duyacağınız bir haber sizi oldukça heyecanlandırabilir. Tepkilerinize dikkat edin.

3 Eylül 2019 Salı ASLAN Günlük Burç Yorumu

İş yaşamınızda işlerinize rahatlıklar konsantre olabileceğiniz bir gündesiniz ve çalışmalarınızı verimli bir şekilde yürütebileceksiniz. Eski sevgilinizle karşılaşabilirsiniz. Sizin için en hayırlısı onun söylediklerine kulaklarınızı tıkamak olacak.

3 Eylül 2019 Salı BOĞA Günlük Burç Yorumu

Birçok şeyin tek odaktan kontrolü, kaçınılmaz olarak sorunlar çıkartabiliyor. Sorumlulukları yaymak en çok sizin çıkarınıza olacak. Mutlak inisiyatif saplantınızı biraz törpülemek, sorumlulukları yaymak durumundasınız. İstediği her şeyi gerçekleştirmeye alışan bir yakınınız sizi yönetmeye çalışıyor. Onu kırmadan istediklerine direnmeniz zor gibi gözüküyor. Bugünlerde ondan uzak durmanıza yarar var.

3 Eylül 2019 Salı İKİZLER Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda haftayı güzel kapatmışsınız ve herhangi bir pürüz yaşanmamış. Hızlı karar verebilme kabiliyetiniz sizin en iyi iş özelliğiniz. Amirlerinizin gözüne girebilmişsiniz. İş yaşamında daha sebatkâr olmalı ve kararlı davranmalısınız.

3 Eylül 2019 Salı KOÇ Günlük Burç Yorumu

Kafanız bir miktar karışık olsa da bugün yaratıcılığınızı göstererek ilgi uyandırabilirsiniz. Beklemediğiniz gelişmeler yeniden keyfinizi yerine getirebilecek. Bugün sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız. Özellikle bazı sinirsel gerilimler yaşamaya yatkın olacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir