3 Ekim 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 06.09.2020 13:06

Günlük Burç Yorumları

3 Ekim 2019 Perşembe BALIK Burcu Yorumu

Yeni tanışacağınız kişilerin finans konuları ilginizi çekebilir. Duygusal bağlarınızın, maddesel beklentilerinizle örtüşmesini sağlamak adına, başlangıçlar yapmak istiyor ve temkinli davranıyorsunuz. Mars’ın geri hareketi çevrenizde farklı kişilerin problem yaratmasına neden olabilir. Bugün kan bağı olduğunuz kişilerle bir araya geleceksiniz.

3 Ekim 2019 Perşembe OĞLAK Burcu Yorumu

Bugün yoğun düşünceler içinde olmanıza rağmen, duygularınızı saklamayı becerebiliyorsunuz. Enerjinizi yükseltecek çalışmaların planı içindesiniz. Gizli ilişkilerin cazibesi sizi yanıltabilir. Fakat geriye dönüşler yaşamak istemediğiniz için küçük hatalarınız karşısında bocalama geçirebilirsiniz, dikkatli olun.

3 Ekim 2019 Perşembe KOVA Burcu Yorumu

Duygularınızı ve enerjinizi dostlarınızdan aldığınız önemli desteklerle büyütecek ve işinize daha olumlu sarılacaksınız. Bugün enerjinizi ortaya koyacak işler yapmak istiyorsunuz. Uzun süredir görmek istediğiniz dostlarınızı aramak için uygun fırsatlar yakalayacaksınız. Olaylara duygusal yaklaşmamalısınız.

3 Ekim 2019 Perşembe TERAZİ Burcu Yorumu

Çevrenizdeki olayları sorgulamanız ve etkilenmenize rağmen etrafınıza yansıtmak istemiyorsunuz. İçsel olarak kırgın olsanız bile kendinizi yenileme konusunda akıllıca davranacak kadar mantıklı hareket ediyorsunuz. Geçmişle gelecek arasında yaşamı irdelerken, içinizde açıklayamadığınız burukluklar yaşıyorsunuz.

3 Ekim 2019 Perşembe AKREP Burcu Yorumu

Mars karşıt burcunuzda geri hareketine devam ederken, partnerinizle aranızda geçmişe dayalı sorunlar ortaya çıkabilir. Sizin iyi niyetli ve duygusal yaklaşımlarınız onun ters algılaması sonucunda birbirinizde enerji düşüklüğü yapacaktır. Eski dostlarınızı aramalı ve onların desteklerini istemeli, bugün kendinizi güçlendirmelisiniz.

3 Ekim 2019 Perşembe YAY Burcu Yorumu

Ay burcunuzda ilerlerken, kişisel özelliğinizi ön plana çıkaracak işler yapmak istiyorsunuz. Ortak arkadaşlarınızı aramak isteyeceksiniz. Onların ilginç fikirleri sizi mutlu ediyor. Bugün enerji dengenizi düşürmek istemediğiniz için canınızı sıkan kişilerden uzak kalmak istiyorsunuz. Kısa yollar ve küçük seyahatler söz konusu olabilir.

3 Ekim 2019 Perşembe ASLAN Burcu Yorumu

Ay sizin gibi Ateş grubu olan Yay’da ilerliyor ve duygusal sorunlarınızı abartabilir ve her şeyi çevresel faktörlerle bağdaştırabilirsiniz. Bugün kariyerinizi zorlayacak işler yerine motivasyonunuzu hızlandıracak işlere yönelmelisiniz. Eğlenmek için uygun bir ortam bularak, stres atmanın keyfini çıkarın. Partnerinizle zaman geçireceksiniz.

3 Ekim 2019 Perşembe BAŞAK Burcu Yorumu

İdeallerinizi gerçekleştirmek için gerekli tüm donelere sahipsiniz. Olabilecek aksilikler sizi üzmemeli. Bugün sevdiklerinizin bazı sorunları ile ilgilenmek zorundasınız. Evinizde yapılması gereken ihmal edilmiş işlerin gündeme gelmesiyle aktif bir gün geçirebilirsiniz. Bu hafta sonunda çevrenize yardım etmekten hoşlanacaksınız.

3 Ekim 2019 Perşembe İKİZLER Burcu Yorumu

Karşı cinsin üzerinizde etkisi oldukça yüksek. Bugün Ay’ın, karşıt burcunuzda ilerlemesi nedeniyle, partnerinizle birlikte ortak kararlar alabilirsiniz. Enerjilerinizi birleştirerek birçok güçlüğün üstesinden gelebileceksiniz. Eski dostlarınızdan yardım alabileceğiniz bir gün içindesiniz. Onların sizin için yaptıkları fedakarlıklar karşısında, duygulanabilirsiniz.

3 Ekim 2019 Perşembe YENGEÇ Burcu Yorumu

Grup arkadaşlarınızla birlikte birçok iş kombinasyon işler yapabilirsiniz. Ay’ın bulunduğu konum, neşeli ve orijinal kişilerle çalışmaktan hoşlandığınız gösteriyor. Çevrenizde yaratıcı kişilerin oluşu motivasyonunuz daha da güçlü kılıyor. Bulunduğunuz ortamlarda, dikkat çekici davranışlar sergileyecek ve yaptığınız çalışmalardan dolayı takdir göreceksiniz.

3 Ekim 2019 Perşembe KOÇ Burcu Yorumu

Bugün kombinasyon burcunuzda ilerleyen Ay, duygusal yaşamınızla ilgili bazı pürüzle çıkarabilir. Partnerinizle ortak görüşlere sahip olmayacaksınız. Onun alıngan tavırları yüzünden sinirlenebilirsiniz. Aklınıza gelen her şeyi yaşama geçirme konusunda acele ediyorsunuz. Küçük hatalar sonradan önem kazanabilir.

3 Ekim 2019 Perşembe BOĞA Burcu Yorumu

Sezgileriniz yüzünden her şeyi farklı algılıyor ve bu özelliğinizi karşı tarafa yansıtmak istemiyorsunuz. Araştırdığınız konular üzerinde tekrar tekrar düşünmeniz zaman kaybettiriyor. Ay’ın bulunduğu konum, yaşamınızla ilgili değişimlere hazır olsanız bile, uygulamak için zemin bulamıyorsunuz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir