3 Ekim 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

3 Ekim 2013 Perşembe Günlük Burçlar3 Ekim Günlük Burç Yorumları

Balık 03 Ekim 2013 Perşembe
Yarınki Yeni Ay’ın enerjisi atmosferi doldurmaya başladı bile sevgili Balıklar, derin derin içinize çekin onu. Sizin için olağanüstü seksi olan bu etki, sahip olduğunuzu bile bilmediğiniz bazı arzuları uyandıracak. Bu arzuları derinden hissedin ama onlar için nasıl ve ne zaman harekete geçeceğiniz konusunda mantıklı kararlar verin.

Kova 03 Ekim 2013 Perşembe
Ay’ın sizinki gibi bir hava grubu burcunda olması hoşunuza gidecek sevgili Kovalar, çünkü bu enerjiyle kendinizi tam formunuzda hissediyorsunuz. Daha iyi haberlerimiz de var: Söz konusu güç, yarın gelecek olan Yeni Ay’la birlikte üç katına çıkıyor. Şimdiden hatırı sayılır derecede bir potansiyel sahibisiniz, iyi kullanın.

Oğlak 03 Ekim 2013 Perşembe
Önümüzdeki günler profesyonel yaşamınız açısından sonbahar mevsiminin en iyi günleri sevgili Oğlaklar. Yarınki Yeni Ay kariyerinize çok yüklü bir potansiyel getiriyor. İsteklerinizi gerçekleştirmek için bu enerjiden faydalanabilirsiniz. Bir sonraki basamağı düşünmeye başlamak için hiçbir zaman çok erken değildir.

Yay 03 Ekim 2013 Perşembe
Yarınki Yeni Ay’ın enerjisi dünyanıza hakim oldu bile sevgili Yaylar. Kendinizi bu nedenle biraz huzursuz hissediyor olabilirsiniz ama aynı zamanda ayaklarınızın dibine serilen bir dizi fırsat dolayısıyla da heyecanlısınız. Bu fırsatların bazılarını arkadaşlarınız ya da sosyal çevrenizdeki başka insanlar aracılığıyla yakalayabilirsiniz. Hem yakınınıza, hem uzağa bakın.

Akrep 03 Ekim 2013 Perşembe
Şu anda bilinçaltı kuşağınıza güçlü bir enerji akışı var sevgili Akrepler, yani önümüzdeki birkaç günü çok yoğun geçirebilirsiniz. En derin duygularınızın sizi yutmasına izin vermekle onları bastırıp yok saymak arasında bir denge tutturmalısınız. Duygularınızı hissedin ama kendinizi kaptırmayın.

Terazi 03 Ekim 2013 Perşembe
Güneş burcunuzun yıldızlarındayken, Yeni Ay da burcunuza girmek üzereyken en parlak yıldız sizsiniz sevgili Teraziler. Başkaları zorluk çekiyor gibi görünse de, önümüzdeki yaklaşık üç günlük süre sizin için muhteşem geçecek.

Başak 03 Ekim 2013 Perşembe
Burçlar kuşağının en hassas burçlarından biri olduğunuz için her şeyi diğerlerinden daha yoğun hissediyorsunuz. Prenses ve Bezelye Tanesi masalındaki prensese benziyorsunuz doğrusu. Şu anda kendinizi hiper hareketli ve uyarılmış hissedebilirsiniz, bu nedenle vücudunuza ve tabii ruhunuza iyi bakın. Sağlıklı beslenin, spor yapın ve gevşeyecek yollar bulun.

Aslan 03 Ekim 2013 Perşembe
Güneş bir ay boyunca iletişim kuşağınızda kalarak flört yeteneklerinizi güçlendirip size pek çok sosyal bağlantı kurma fırsatı yaratırken, sonbahar başlangıcının enerjisini genel olarak seviyorsunuz. Yarınki Yeni Ay da yıldız haritanızın bu bölgesini aydınlatıyor. Enerji penceresi çoktan açıldı.

Yengeç 03 Ekim 2013 Perşembe
Dünyanın 2012’den beri yaşadığı kötü şöhretli geçiş (bir başka deyişle Uranüs/Plüton karesi) yarınki Yeni Ay’la biraz daha sivriliyor. Bu güçlü astrolojik olayın ateş hattında olduğunuz için kaçacak yer arayabilirsiniz sevgili Yengeçler. Çok aşina olduğunuz yuvanıza bağlılık hissinize güvenin ve elinizden geldiğince evde vakit geçirin.

İkizler 03 Ekim 2013 Perşembe
Yakında (yarın) gelecek olan Yeni Ay, kardeş bir hava grubu burcunda olacak, o nedenle hava şimdiden entelektüel, elektrikli ve analitik bir titreşimle doldu bile. Sosyalleşmek ve eğlence kelimesinin gerçek anlamını bilen insanlarla vakit geçirmek için mükemmel bir enerji var. Onları bulun ve birlikte plan yapın.

Boğa 03 Ekim 2013 Perşembe
Yarın güçlü bir Yeni Ay var, bu nedenle genel olarak dünyada ve hayatınızda artan bir yoğunluk söz konusu. Boğulacakmış gibi olduğunuz ya da strese kapıldığınız durumlara dikkat edin ve bu duyguları pozitif bir şeye çevirmek için elinizden geleni yapın. Gözlerinizi kapatıp hislerinizi tanımlayın, sonra harekete geçin.

Koç 03 Ekim 2013 Perşembe
Bugün Yeni Ay zıt burcunuza yaklaşıyor, bu nedenle kendinizi biraz gergin ve yorgun hissedebilirsiniz. Bu enerji önümüzdeki 24 saat boyunca atmosfere hakim olacak. Cephaneliğinizdeki bütün basınç azaltma yöntemlerine başvurun. Bir başka deyişle dünyayı yönetme çabanıza en azından bir süreliğine ara verin.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı