3 Aralık 2012 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

3 Aralık Pazartesi Günlük Burç Yorumları 3 Aralık 2012 Pazartesi Burç Yorumları


3 Aralık 2012 Pazartesi Günlük Burçlar – 3 Aralık 2012 günlük burç yorumları ve 3 Aralık 2012 Pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 3 Aralık Burç Yorumları

TERAZİ: Uzun süreden beri devam eden ilişkiniz daha da ciddi bir boyut kazanabilir. Kendinizi hazır hissetmiyorsanız olayları akışına bırakmayın. İş yaşamınızda değişiklikler olabilir.

AKREP: Aşk hayatınızda ki gelişmeler kafanızı karıştırıyor. Olaylar karşısında şaşkınlığınızı gizleyemiyorsunuz. Hislerinize göre davranmanızda yarar var.

YAY: Kıskanç insanlardan uzak durmalısınız. Yoksa huzurunuz bozulabilir. Üçüncü şahısların hayatınıza karışmasına izin vermemelisiniz.

OĞLAK: Hayatınızdaki yoğunluk nedeniyle ilişkinize yeteri kadar zaman ayıramıyorsunuz. Birbirinize karşı anlayışlı olmalısınız. Korkularınızdan arınmalısınız.

KOVA: Olaylarla yüzleşmenizin vakti sizcede gelmedi mi? Kendinizi toparlamalı hayata yeniden başlamalısınız. Planlı hareket ederseniz herşeyi başarabilirsiniz.

BALIK: Umduğunuz gibi bir hafta sizi bekliyor. İstediklerinizi elde etmek için sabırlı olmayı öğrenmelisiniz. Baskıcı tavrınız karşınızdakini boğabilir. Dikkatli olmalısınız.

KOÇ: Sizi bağlayan her olay canınızı sıkıyor. Bu duruma artık son vermelisiniz. Kararlı tutumunuzu korursanız başarı hiç de uzak değil. Planlama yapmanızda fayda var.

BOĞA: Gayet keyifli bir gün geçirdiniz. Yeni haftaya artık hazırsınız. Aile ve arkadaşlarınızla aranız çok iyi durumda. Geçmişte yaşadığınız sorunları artık unutmalısınız.

İKİZLER: Aceleci tavrınıza bir son vermelisiniz. İstedikleriniz almanıza çok az kaldı. Karar alırken her yönüyle düşünmelisiniz. Eğitim hayatınız gayet iyi durumda.

YENGEÇ: Güzel imkanlarla karşılaşacağınız bir dönemdesiniz. Size verilen süreleri iyi değerlendirmeli şansınızı kaybetmemelisiniz. Doktor kontrölünüzü aksatmamalısınız.

ASLAN: Keyifli bir hafta sizi bekliyor. İş ve arkadaş ortamında yararl girişimlerde bulunacağınız günler yakında. Sevgilinizi çok ihmal ettiniz. Ona zaman ayırın.

BAŞAK: Problemlerinizi çözmenize çok az zaman kaldı. Sabretmenizde fayda var. Kendi işlerinize dalıp çevrenize yeteri kadar zaman ayırmıyorsunuz. Hayata bir kere geliyorsunuz unutmayın.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.