29 Ocak 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

29 Ocak Salı Günlük Burç Yorumları 29 Ocak 2013 Salı Burç Yorumları


29 Ocak 2013 Salı Günlük Burçlar – 29 Ocak 2013 günlük burç yorumları ve 29 Ocak 2013 Salı günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 29 Ocak Burç Yorumları

TERAZİ

Bugün, sosyal çevre aktiviteleriniz ve programlarınız yoğun olacak. Özel hayatınıza harcadığınız enerji, arkadaş ortamlarınızda kolay gerilmenize neden olabilir. Sinirlerinize hâkim olmalısınız.

AKREP

Daha çok ev ve aile alanlarınıza ilginizi yönelttiğiniz bu dönem, sizi en çok iş alanlarınızda zorlayabilir. Ailenize harcadığınız enerji, bugün sizi kalabalık yerlerde sinirli ve tepkili kılabilir.

YAY

Yakın çevre ve iletişime yönelik konularla, bu hafta, her zamankinden daha çok iç içesiniz. Kafanız hızlı çalışacak. Mesafeli olacak, iş bitirmek isteyecek ve dış ortamlarda kolay tepki vereceksiniz.

OĞLAK

Haftaya ortaklaşa para alanlarınız devrede olarak başlayacaksınız. Bazı ödemeler gündeme gelebilir. Alacak-verecek dengenizi iyi oturtmazsanız sinirlenmelere açık bir gün geçirebilirsiniz.

KOVA

Bu hafta, özel hayatınız veya ortaklaşa yapılacak işleriniz devrede olacak. Kendinize dönük olacağınız bu dönemde duygularınızı karşı tarafa açmak sizin için kolay bir şey değil gibi görünüyor.

BALIK

Her şeyi gözden geçirdiğiniz bu dönemde, yapmanız gereken işleriniz ve dünyevi olaylar canınızı kolay sıkabilir. Bugün, iş alanlarınızda kolay sinirlenmeye açık olabilirsiniz. Kontrollü davranın.

KOÇ

Yeni haftaya, eğlenceli konu ve olaylarla giriş yapacaksınız. Sosyal çevrenizde harcayacağınız enerji, duygusal olarak çabuk sinirlenmenize ve sabırsız hareketler içine girmenize neden olabilir.

BOĞA

İş alanlarınızda hızlı gelişmeler yaşanırken, bu hafta başı ev ve aile hayatınıza yoğunlaşabilirsiniz. Kariyeriniz için harcadığınız enerji, aile hayatınızda kolay sinirlenmelere neden olabilir.

İKİZLER

Haftaya iletişiminiz ve yakın çevre temaslarınız ön planda olarak gireceksiniz. Uzak çevrenize harcadığınız enerji, sizinle temas halinde bulunan kişilere çabuk tepki vermenize yol açabilir.

YENGEÇ

Parasal konulara olan ilginiz, bu haftaya girerken yine ön planda olacak. Bugün, parasal işlerinizde kolay tepki vermeye veya sabırsız davranmaya açık olacaksınız. Düşünceleriniz bulanık olabilir.

ASLAN

Haftaya kişisel istekleriniz ve yapacaklarınız ön planda olarak giriş yapacaksınız. Özel hayatınız veya ortaklı yapılacak işleriniz için harcadığınız enerji, sizi hassas ve sinirli kılabilir.

BAŞAK

Yapacağınız ve tamamlamanız gereken günlük işlerinize gömülü olacağınız için, haftaya biraz isteksiz ve yorgun başlayabilirsiniz. Bu durum, her şeye kolay tepki vermenize neden olabilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı