29 Nisan 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

29 Nisan Pazartesi Günlük Burç Yorumları 29 Nisan 2013 Pazartesi Burç Yorumları


29 Nisan 2013 Pazartesi Günlük Burçlar – 29 Nisan 2013 günlük burç yorumları ve 29 Nisan 2013 Pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 29 Nisan Burç Yorumları

Kova Günlük Burç Yorumu 29 Nisan 2013
Yükselen enerjiniz nedeniyle duygularınızı karıştıran durumlar ortaya çıkabilir. Değişime zorlayan olaylar sizi rahatsız edebilir. Fakat genel olarak olumlu bir günde olduğunuz için geriliminizi yansıtmayacaksınız.
Aniden karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmek için gayret göstereceğiniz bugün yakınlarınızdan ve arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Yaşam felsefenizin değiştiği bu dönemde kendinizi ve olayları fazla zorlamanın faydası olmadığını anlayacak ve olayları akışına bırakacaksınız.

Oğlak Günlük Burç Yorumu 29 Nisan 2013
Bugün gerilim ve karmaşa yaşamanıza neden olacak bir haber alabilirsiniz. Ancak, duygu ve düşünceleriniz karışsa bile yüksek bir enerjiyle kararlarınızı sürdürmeyi başarabilirsiniz.
Dostlarınızla birlikte olmak kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor. Sevdiklerinizin desteğini alabilir, girişimde bulunmak istediğiniz konularla ilgili hoş fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Parasal gelişmeler olumlu yönde ancak biraz daha sabırlı davranmanızda yarar var. Olumlu bir tavır içinde bulunmaya özen gösterin böylece şansınızı iyi değerlendirebilirsiniz.

Balık Günlük Burç Yorumu 29 Nisan 2013
Sorunlarınızı, göründüklerinden daha ciddiye aldığınız ölçülerde azaltacaksınız. Önümüzdeki günlerde alacağınız bazı haberler, sorunlarınızda biraz ferahlamalar yapacak. Dostlar arasında bir sağlık koşuşturması söz konusu olabilir. Size duyduğu sevgiye karşılık göremediği düşüncesinde olan bir yakınınız, sizi bugün duygulandıracak ve onu aramak için fırsat yaratacaksınız.
Bugün başı dönen bir aşıksınız. Saygılı ve düşünceli haliniz ailenizi de bir araya getirebilir. Bekarlar için bugün evlilik söz konusu olabilir. Evliler huzursuz görünüyor.

Yay Günlük Burç Yorumu 29 Nisan 2013
Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz. Derin düşünceler içinde olsanız bile dikkatinizi farklı konulara yöneltebilir, yaratıcı işlerle meşgul olabilirsiniz. Aslında ilginç fikirlerinizi gerçekleştirmek için proje yapmanın tam zamanı.
Birlikte iş yaptığınız kişiler veya içinde bulunduğunuz durumlar yeni boyutlar kazanabilir. Bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Dikkatinizin yükselmeye başladığı bir dönem. Daha kararlı ve olumlu davranabilirsiniz. Sevdiğinize duygularınızı ve düşüncelerinizi açık bir ifade ile anlatmaya çalışın. İlginç teklifler alacaksınız.

Akrep Günlük Burç Yorumu 29 Nisan 2013
İsteklerinizin yarattığı gerilim devam etse bile kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. İçinizdeki karmaşık duygulardan rahatsız olabilirsiniz fakat aklınızla duygularınızı kontrol etmeniz mümkün.
Sert ve zorlayıcı davranmaktan kaçınmalısınız. Yeni planlar yapabilir ve arkadaşlarınızın yardımını alabilirsiniz. Parasal konulara yönelik bazı sıkıntılar duymanız mümkün. Bu arada harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Bugün duygularınız inişli çıkışlı bir seyir izleyebilir. Ancak sevdiklerinizle birlikte olmak keyfinizi yerine getirecek.

Terazi Günlük Burç Yorumu 29 Nisan 2013
Kolay heyecanlanacağınız bir gün. Bazı olaylar huzursuzluk duygusu uyandırabilir. Duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçının.
Düşünce biçiminizi ve tarzınızı değiştirmeye zorlayan durumlar karşısında inatçı bir tavır sergilemek yerine olayları akışına bırakarak kendinizi fazla zorlamayın. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğanlar duygusal açıdan karmaşa ve üzerlerinde baskı hissedebilirler. Bugün geçmişe ait olayları hatırlamak, içinizdeki sevgiyi uyandırmanızı sağlayacak. Yakın çevrenize yardımcı olurken onların desteğini alabilirsiniz.

Başak Günlük Burç Yorumu 29 Nisan 2013
Arkadaşlarla atılacak adımlar hayatınızı daha eğlenceli bir hale getiriyor. Yine de onlarla olan iletişiminizde fikir ayrılıkları yaşanabilir. Tanımadığınız insanlarla ortaklaşa paylaşımlarınız artabilir. Özel hayatınızda inatçı olabilirsiniz.
Ay burcunuzda ilerlerken, derin ve keskin görüşler içindesiniz. Duygularınızda artan arayışlar sizi tatminsiz yapabilir. Her şeyi çok çabuk kavrıyor ve olaylara kesin çözümler getiriyorsunuz.

Aslan Günlük Burç Yorumu 29 Nisan 2013
Bu dönem duygularınızı harekete geçirecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Heyecan verici istekler ve hayaller içinde bulunuyorsunuz. Bugün isteklerinizin yaratacağı gerilimi sevdiğinize yansıtmaktan kaçının.
İlişkilerinizi sorguladığınız bu dönem meydana gelen değişimler farklı beklentiler içine girmenize neden olabilir. Duygularınızı ortaya koymaya çalışın ve ikili ilişkilerinizi zorlamaktan vazgeçin. Parasal konularda da beklentilerinizin yükseldiği bir süreçte yaratıcılığınızı kullanabilir, yeni alanlarda. ilginizi çekecek farklı projeleri inceleyebilirsiniz.

Yengeç Günlük Burç Yorumu 29 Nisan 2013
Bugün bazı olaylardan etkilenerek huzursuzluk hissetseniz de çabuk toparlanacak ve dikkatinizi yaptığınız işlere yönelteceksiniz. Kafanızı karıştıran sorunlardan uzaklaşmayacaksınız.
Ancak arkadaşlarınızla iletişiminiz kendinizi iyimser ve güçlü hissetmenizi sağlayacak. Kendinizi zorladığınız ve ısrar ettiğiniz konular üzerinde bu kez daha farklı bir bakış açısıyla düşünebilir, olayların ve kendinizin fark etmediğiniz değişik taraflarını görebilirsiniz. Böylece meydana gelen gelişmelerin aslında istekleriniz doğrultusunda olduğunu fark edebilirsiniz.

İkizler Günlük Burç Yorumu 29 Nisan 2013
Hareketli olduğunuz bir dönem. Karşılaştığınız olaylar fikirlerinizi aniden değiştirebilir. Sürpriz teklifler alabilir, ilginç girişimlerde bulunabilirsiniz. Bugün yakınlarınızın ve sevdiğinizin desteği moralinizi yükseltecek.
Fırsatların karşınıza çıktığı bu dönem doğru kararlar alarak yeni projelere başlayabilirsiniz. Sahip olduğunuz yüksek enerjiyi kullanmak için seyahate çıkabilirsiniz. Ya da seyahat planları yapabilirsiniz. Özellikle iletişim ve haberleşme konusunda aktif olacağınız hızlı ve yoğun bir gün geçirip, akşam saatlerinde arkadaşlarınızla bir arada olmaktan keyif alacaksınız.

Boğa Günlük Burç Yorumu 29 Nisan 2013
Hareketli bir gün. Ancak enerjinizi yapıcı biçimde kullanmaya çalışın. Yoksa kendinizi isteksiz ve halsiz hissedebilirsiniz. Gün içinde bazı olaylar nedeniyle gerilim hissedebilirsiniz.
Ancak kendinize olan güvenin arttığı bir süreçte olduğunuz için çabuk toparlanacaksınız. Parasal konuların gündemde olduğu ve isteklerinizin arttığı bir dönemde bulunuyorsunuz. Ancak yine de tedbirli davranmalısınız. Yatırım konularındaki düşüncelerinizi gerçekleştirmek için sabırlı davranarak isteklerinize ulaşabilirsiniz. Dostlarınızdan destek alabilirsiniz.

Koç Günlük Burç Yorumu 29 Nisan 2013
Bugün, başlattığınız çalışmalarınızla ilgili hoş gelişmelerin meydana geldiğini öğrenebilirsiniz. Böylece olumlu duygularınızı etrafınıza yansıtabilir ve ilişkileriniz de daha sıcak hale gelebilir.
Dikkatinizi farklı konulara yöneltebilirsiniz. Ancak düşünceleriniz hızlı olmakla birlikte çok dağınık olduğu için önemli ayrıntıları gözden kaçırabilirsiniz. Ani kararlardan kaçınmalısınız. İsteklerinizi ifade ederken açık ve anlaşılır davranmalısınız. Kararlı ve dikkatli davranmak için gayret göstermeniz gerekiyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı