29 Mayıs 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

29 Mayıs Çarşamba Günlük Burç Yorumları 29 Mayıs 2013 Çarşamba Burç Yorumları


29 Mayıs 2013 Çarşamba Günlük Burçlar – 29 Mayıs 2013 günlük burç yorumları ve 29 Mayıs 2013 Çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 29 Mayıs Burç Yorumları

OĞLAK

Yakın aile çevrenizden bir insanın yaşayacağı bazı olaylar sonrasında onunla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bu durum düşündüğünüzden daha eğlenceli ve yararlı zamanları ortaya çıkartacak. Sosyal acıdan ise kızgın olduğunuz bir insanla kuracağınız bir iletişim sonrasında bazı yanlış anlaşılmaların farkına varabilirsiniz.

KOVA

Mantığınız duygularınızın üzerinde etkili olmaya çalıştıkça alacağınız kararlardaki çelişki giderek artıyor. Bu süreçten kurtulmak için artık süreç konusunda kendinizi zorlamayın.kariyer hayatı ile ilgili uzun zamandır varolan değişim fikri ile ilgili olarak bugünlerde neden bu değişimi gercekleştiremediğinizin hesabını yapıcak ve bazı olguları farkedeceksiniz.

BALIK

Psikolojik acıdan varolan karmaşanız gergin ve kırılgan bir yapıyı ortaya çıkartıyor. Duygusal acıdan ise Sorgulamak yerine kararlar almanız gerekirken alacağınız kararların sonuçların olumsuz olma korkusundan dolayı adımlar atmıyorsunuz ve her şey sürüncemede kalıyor.

KOÇ

İkili ilişkiler konusunda oldukça gergin bir doneme girebilirsiniz. Karşınızdaki insan dış faktörlerden kaynaklı sorun analizine gidebilir ve bu durum sizi zorlayabilir. Acık iletişim içinde olarak sorunlara çözüm bulmaya çalısın. Maddi olarak ise olumlu bir haber alacaksınız. ,

BOĞA

Gireceğiniz ortamda bir kişi ile diyalog kurmaktan kaçınmanız gerekecek. Keyfiniz kaçabilir dikkatli olun. Bu donem alıngan olmanızın yansıması bütün zamanınızı etkiliyor. Sizi tanıyan insanlarla vakit geçirmeye çalışın. Maddi acıdan aile çevrenizden alacağınız bir destek herşeyin iyiye gitmesini sağlayabilir.

İKİZLER

Parlak bir dönemdesiniz ama bunun hiç farkında değilmiş gibi davranıyorsunuz. Özel yaşamınıza ayırdığınız zaman ve enerjiyi dostlarınızdan ve ailenizden esirgiyorsunuz. İş hayatınızda bir kişinin ortaklık teklifini iyi değerlendirmeli ve koşullar doğrultusunda risk almalısınız.

YENGEÇ

Duygusal anlamda hassas olduğunuz bu dönemde yeni ortamlara girerek kendinize ve insanlara bakış acınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. bu döngü hem iş hayatında hem de duygusal hayatta önemli gelişmeleri ortaya çıkartıcak. Maddi acıdan ise bir kişi ile önemli bir ortaklık kararı alabilrisiniz.

ASLAN

Duygusal hayatınızda yaşadığınız bazı çelişkiler ve tatminsizlikler sizi yeni bir sürece itmiş gibi görünüyor. iş hayatınız sizi biraz zorlayacak bu dönemde ama kısa süre sonra herşey normale dönecek. Yeni kararlar almak ve girişimlerde bulunmak için doğru bir gün olmayacaktır.

BAŞAK

Başkalarının değer yargılarına ne kadar aldırmaz gözükseniz de çevrenizden övgü almak sizi mutlu ediyor. Bugün yakınlarınızla kurduğunuz sıcak ilişki sayesinde anlayışlı ve olumlu bir ruh hali içerisindesiniz. Sorunları büyütmek yerine uzlaşmacı bir tavır içinde bulunacaksınız. Böylece de yeni maddi ve manevi kazançlar elde edeceksiniz. Aşk yaşantınızda sorunlarınız bugün de devam edecek.

TERAZİ

Gün içerisinde biraz gerginleşebilirsiniz. Bu durum doğal olarak iş hayatınızda yansıyabilir. Ailenizle ilgili konularda huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Stresin sağlığınızı etkilememesi için olumlu düşünmeye yönelmek, hem fiziksel yapınızı hem de ruh sağlığınızı pozitif etkileyecektir

AKREP

Kendinizi oldukça iyi hissedebileceğiniz bir gündesiniz ve bu gun öncelikle duygusal hayatınızda varolan sorunlar çözüm bulmak için uygun bir vizyon yakalayacaksiniz. Eğitim kariyer hayatınızla ilgili olarak ise daha dengeli bir duruş sergileme adına adımlar atacak yarım bıraktığınız işlere odaklanacaksınız.

YAY

İş ortamınızdaki duruşunuz çevrenizdeki insanların saygısını kazanmanızı sağlıyor. İş yaşamınızda olumlu puanlarınız var. Önsezileriniz güçlü. Çalışma arkadaşlarınızla uyum içindesiniz. Sadece biraz yorgun olabilirsiniz. Küçük bir tatil size iyi gelebilir. Duygusal hayatta ise tutkuya ihtiyacınız var.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı