29 Mayıs 2012 Salı Günlük Burç Yorumları

29 Mayıs Salı Günlük Burç Yorumları 29 Mayıs 2012 Salı Burç Yorumları

29 Mayıs 2012 Salı Günlük Burçlar – 29 Mayıs 2012 günlük burç yorumları ve 29 Mayıs 2012 Salı günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

29 Mayıs 2012 Koç Burcu Yorumu
Maddi konularda kendinizi güvenceye almak zorunda hissedebilirsiniz. Gerekli maddi desteği patronunuz, eşiniz ya da babanızdan görebilirsiniz. Bugünlerde kısa yolculuklar, yazılı anlaşmalar ve iletişim konuları hayatınızda daha ön planda ön olacak. Aşk konularında daha sabırlı ve sakin olması, tartışmalardan uzak durulması gerekiyor. Ayrıca sezgisel davranışlar sergileyebilir, olayları akışına bırakarak olası ruhi sıkıntılardan uzak kalabilirsiniz. Kişisel meseleler, iş, aile, sağlık konularında zorluklar yaşanabilir.

29 Mayıs 2012 Boğa Burcu Yorumu
Kişisel meseleleriniz ve maddi konular ön planda olacak. Eğitim ve kişisel gelişim konularında önemli adımlar atabilirsiniz.Ayrıca haberleşme, iletişim, yolculuk konularında olumlu etkiler söz konusu .Uzun zamandır beklediğiniz bir haberi almak ve istediğiniz yolculuğa çıkmanız mümkün olabilir.Ev ihtiyaçları sebebi ile ekstra maddi harcamalar söz konusu olabilir. Aile ve aile üyeleri ile geçimsizlikler, gerginlik ve sıkıntılar söz konusu olabilir. Başkalarıyla ilgili beklentilerinizin sonuçlarıyla karşılaşamak sizi ruhen güçsüz ve sıkıntılı yapabilir. Olayların kontrolünüzden çıktığını düşünebilirsiniz.Bu arada sizin için karanlıkta kalan olaylar nihayetinde açıklığa kavuşabilir.

29 Mayıs 2012 İkizler Burcu Yorumu
Bazı fedakarlıklarda bulunmanız gerekebilir! Kayıplar ve kırgınlıklar, bekleneni alamama, yalnızlık hissi gibi şeyler söz konusu olabileceği gibi, bazı fedakarlıklarda bulunmak da gerekebilir. Parasal kaynaklarınızı muhafaza etmeye çalışmalı, gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Seyahatler konusunda oldukça aktif bir dönem gözüküyor .Yoğun bir haberleşme ve iletişim trafiği sizleri bekliyor. Ev, aile ve yakın akrabalar ile çeşitli gerginlikler yaşanabilir ancak üstesinden gelmek beklenenden de kolay olabilir. Beklenmeyen sürpriz gelişmeler sizi şaşırtabilir.

29 Mayıs 2012 Yengeç Burcu Yorumu
Yeni arkadaşlıklar ve birlikte yapılan ilginç toplantı ve aktiviteler söz konusu olabilecek.Sosyal hayatınızda hareketli gelişmeler yaşayabilir, yeni arkadaşlıklar kurabilir, alacağınız destekler sayesinde geleceğe yönelik yeni anlaşmalara imza atabilirsiniz. Ortak yapılan organizasyonlar ve benzeri aktivitelerde eğer dikkatli olunmazsa maddi kayıplar yaşanabilir. Sağlığınız konusunda ise daha hassas olduğunuz bir dönemdesiniz.Aşırı yorgunluktan kaçınmak gerekiyor. İş ve kariyer konusunda hiç beklenmeyen gelişmeler ortaya çıkabilir.

29 Mayıs 2012 Aslan Burcu Yorumu
İş arkadaşları ile olan ilişkilere dikkat etmeli, gereksiz tartışmalardan uzak durmalısınız Maddi anlamda ise ortağınız, eşiniz gibi kişilerden destek görebileceğiniz gibi çeşitli kısıtlamalara maruz da kalmanız da mümkün olabilir. Sosyal açıdan yoğun ve enerjik geçecek.Arkadaşlarınız ile birlikte birden fazla aktiviteye katılıp, küçük yolculuklara çıkabilirsiniz. Sürpriz gelişmelere açık olacaksınız.Şaşırtıcı haberler alabilir, beklenmedik bir gelişme ile çok sevinebilirsiniz. Gelişmeler neticesinde uzun ve huzur verici bir yolculuğa çıkmanız, kendinize vakit ayırmanız söz konusu olabilir.

29 Mayıs 2012 Başak Burcu Yorumu
Kariyer açısından zorlayıcı gelişmeler olabilir! Kişisel arayış, kendini bulma çabası, derin düşünceler gibi etkiler gözleniyor. Yolculuklar, yabancı ülkeler , eğitim ve hukuksal konularda bazı zorlanmalar ve sıkıntılar getirebilir.B günlerde bu konularda yeni başlangıçlar yapmaktan çok eski işlerinizi halletmeye çalışmalısınız. Yeni çevrelere girebilir yeni insanlarla tanışabilirsiniz.Dost ve arkadaş çevrenizin genişlemesi yeni fırsatları da beraberinde getirecek.Ev ve aile konularında olası sıkıntı ve çekişmeler gözüküyor.İsyankar bir tutum içine girebilir, kendinizi aşmak için tehlikeli olabilecek marjinal kararlar verebilirsiniz, dikkatli olun.

29 Mayıs 2012 Terazi Burcu Yorumu
Borçlar ve alacaklar gibi konularda dikkatli olunması gerekiyor.Bu dönemde bu konularda herhangi bir atılım yapmamak doğru olacaktır.Bazı eski konuların gündeme gelmesi söz konusu. Kariyer konularında sıkıntılar yaşanabilir, iş arkadaşları ve iş veren ile küçük anlaşmazlıklar çıkabilir.Öte yandan parasal konularda başkalarından beklediğiniz maddi destekler önem kazanacak.Hayatınızdaki etkin ve güçlü kişiler tarafından üzerinizde baskı oluşturulması söz konusu olabilir. Yeni bir ilişki ile ilgili olumlu etkiler gözleniyor, çevrenize daha dikkatli bakmakta fayda var.

29 Mayıs 2012 Akrep Burcu Yorumu
İkili ilişkilerinizi ilgilendiren konularda bazı zorlanmalar ve sıkıntılar getirebilir.Eşiniz,ortağınız ve sevgilinizle ile olan ilişkilere dikkat etmeli, gereksiz tartışmalardan uzak durmalısınız. Maddi anlamda ise ortağınız, eşiniz gibi kişilerden destek görebileceğiniz gibi çeşitli kısıtlamalara maruz da kalmanız da mümkün olabilir.Kariyeriniz adına kararlı adımlar atabilir, gereken anlarda insiyatif göstermek zorunda kalabilirsiniz.Aşk hayatınız ve mutluluğunuzu ilgilendiren konularda şanslı olduğunuzu hissedeceksiniz.Sağlık ve günlük rutin işlerde sıkıntı yaşayabilirsiniz.Ev ve aile içersinde karışıklıklar söz konusu olabilir.

29 Mayıs 2012 Yay Burcu Yorumu
Sağlık ve uzmanlık gerektiren işleriniz konusunda yeni kararlar almaktan çok eskiden beri sizi rahatsız eden konulara ağırlık verebilirsiniz.İş hayatınız üzerinde sert ve yıkıcı kararlar vermekten kaçınmalı, kibirli gözükmenize sebep olacak atılımlardan uzak durmalısınız.Eviniz ve eşiniz, sevgiliniz ile küçük çaplı gerginlikler yaşayabilirsiniz, alttan almak bir çözüm olabilir.Kariyeriniz ile ilgili konularda ise içinizdeki sıkıntıyı bastırmalı, korku ve endişe gibi duygulara izin vermemelisiniz.Aşk hayatınızı ve mutluluğunuz ilgilendiren konularda şaşırtıcı ve beklenmedik değişiklikler olabilir.Yeni tanışacağınız birinden çok etkilenebilir ve yeni bir aşk macerasının içine atılabilirsiniz.

29 Mayıs 2012 Oğlak Burcu Yorumu
Aşk ayatınız veya mutluluğunuz ilgilendiren konularda ilişkilere ve anlaşmalara dikkat etmeli , gereksiz tartışmalardan uzak durmalısınız.Aşk, eğlence konularında şans ve yapıcı gelişmeler söz konusu.Tutku ve hırs bu konularda ağır basabilir.Öte yandan sanatsal ve eğlence konularında öne çıkmanız, varsa çocuklarınızla birlikte vakit geçirerek onlara kol kanat germeniz olası.İş ve günlük hayat konularının da önde olduğu günler söz konusu.Ekip çalışmalarında başarılı olabilirsiniz.İş konularında beklenmedik gelişmeler, sizi şaşırtan olaylar ortaya çıkabilir.

29 Mayıs 2012 Kova Burcu Yorumu
Ev ve aile konularında bazı zorlanmalar ve sıkıntılar getirebilir.Aile bireyleriyle olan ilişkilerinize dikkat etmeli ve gereksiz tartışmalardan uzak durmalısınız.Bu konuda zaman zaman destek görseniz de çeşitli kısıtlamalara maruz da kalmanız da mümkün olabilir.Aile fertleriyle olan ilişkilerinizde kırıcı ve tepkili davranışlardan uzak durmalı, sert tavırlar takınmaktan kaçınmalısınız.Bu konularda alaycı olmaktan ve gerçekleri olduğundan farklı göstermeye çalışmaktan kaçınmanız gerekiyor.Öte yandan aşk konularında arzulu ve isteklerinize kavuşabileceğiniz bir dönem.Evde maddi konularda olumlu yada olumsuz sonuçlanabilecek süpriz gelişmeler meydana gelebilir.

29 Mayıs 2012 Balık Burcu Yorumu
Kişisel eğitim, karşılıklı ililşkiler, yakın akrabalar, beklenen haberler konularında olumlu gelişmeler gözükmekte.Kısa yolculuklar, iletişim, eğitim, yakın akrabalar, kardeşler ve her türlü anlaşmalarda bazı zorlanmalar ve sıkıntılar getirebilir.Bu günlerde bu konularda yeni başlangıçlar yapmaktan çok eski işlerinizi halletmeye çalışmalısınız.Bu günlerde yeni anlaşmalar yapabilir ,yeni çevreler ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz.Dost ve arkadaş çevrenizin genişlemesi yeni fırsatları da beraberinde getirecek.Ev, aile, aşk konularında sizi yeni ve olumlu gelişmeler bekliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.