29 Kasım 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

29 Kasım 2013 Cuma Günlük Burçlar29 Kasım Günlük Burç Yorumları

Balık 29 Kasım 2013 Cuma
Bugün Ay derinlere dalıyor, ketumlaşıp seksi bir havaya bürünüyor sevgili Balıklar, siz de öyle yapmalısınız. Yeni yıl hazırlıkları yaklaşırken yaşanan çılgınlıktan payınızı yeteri kadar aldınız, o nedenle buna bir ara verin ve en tutkuyla bağlı olduğunuz şeylere yönelin: Aşka ve samimiyete. Diğer saçmalıklar bekleyebilir.

Kova 29 Kasım 2013 Cuma
Ay yıldız haritanızın üst kısmına giderek kişisel gücünüz ve çekiciliğinizle yeniden temasa geçmenizi sağlıyor. Bu enerjiyi kariyeriniz için de kullanabilirsiniz, özgüveninizi tazelemek için de. Hangisini yaparsanız yapın, bugün dünya sizi alkışlayacak.

Oğlak 29 Kasım 2013 Cuma
Bugün Ay sizden dostlarınızla ve iş arkadaşlarınızla derinlere dalmanızı istiyor. Yüzeysel bir bakış işe yaramaz. Öte yandan sohbetler çok ağırlaşabilir, öyle ki sonunda kendinizi felaket senaryolarıyla boğulur halde bulabilirsiniz. Bunun Ay yoğunluğu olduğuna güvenin ve içindeki şiirselliğe kucak açın.

Yay 29 Kasım 2013 Cuma
Ciddi ve seksi bir geri çekilme dönemi için hazırsınız, bunu da binlerce kilometre ötedeki harika ve egzotik bir yerde yapmayı tercih ediyorsunuz. Bu hafta sonu böyle bir şey mümkün değilse, çok ihtiyacınız olan bu kaçamağın kendinize özel bir versiyonunu yaratmayı ihmal etmeyin. Bu kaçamağı gerçekleştirmeniz şart, sevgili Yaylar.

Akrep 29 Kasım 2013 Cuma
Çok şanslısınız sevgili Akrepler. Ay, hafta sonunun büyük kısmını burcunuzun seksi yıldızlarında geçirecek. Karanlık ve ihtiraslı elementiniz tam formunda, siz de en iyi yaptığınız şeyleri yapıyorsunuz: Baştan çıkartmak ve sır saklamak. Büyülü cazibenizin gücünü küçümsemeyin. Önümüzdeki birkaç gün boyunca Akrep ne diyorsa o.

Terazi 29 Kasım 2013 Cuma
Bugün Ay burcunuzun dengeli yıldızlarından çıkarak Akrep burcunun karanlık ve ihtiraslı sularına dalıyor. Hafta sonu kendinizi şımartmaya ve aşırı uçlara kaçmaya yönelik dürtülere teslim olmak zorunda kalabilirsiniz canlarım. Siz daha törpülenmiş davranışları tercih edersiniz ama bu defa seçme şansınız pek yok.

Başak 29 Kasım 2013 Cuma
Ay bugün iletişim kuşağınızı seksi ve tutkulu bir şekilde canlandırıyor sevgili Başaklar. Yaramazca şeyler düşünün ama dudaklarınız mühürlü olsun. Sır saklamanız ve ketum davranmanız önemli. Şu anda hem kendinizin, hem de sevdiklerinizin mahremiyetini çok ciddiye almalısınız.

Aslan 29 Kasım 2013 Cuma
Ay bu geceden itibaren hafta sonunu geçirmek üzere yıldız haritanızın tabanına inmeye başlıyor. Bir değişiklik yaparak kendi kendinize güzel vakit geçirmeye zaman ayırmanız gerekiyor. Kalbinizi ve ruhunuzu büyük ölçüde sevdiklerinize dağıtıyorsunuz ama bazen önceliği kendinize vermeniz gerektiğini unutuyorsunuz.

Yengeç 29 Kasım 2013 Cuma
Sizin için ayın en seksi, en yaratıcı günlerinden biri sevgili Yengeçler. Bu zengin ve tutkulu enerjiden faydalanarak sevdiğiniz kişiyle en derinlere dalın. Bugün fazla ısınıp ağırlaşmaktan çekinmenize gerek yok, şu anda öyle bir şey mümkün değil. İstediğiniz kadar ağırlaşın!

İkizler 29 Kasım 2013 Cuma
Enerji dengeli olmaktan çıkarak aşırı uçlara kayıyor sevgili İkizler. Tabii siz hayatı hafif ve özgür yaşamayı tercih ettiğiniz için şu andaki yoğunluk bir süreliğine neşenize gölge düşürebilir. Her şeyi, en ağır duyguları bile hissetmekten korkmayın. Ne de olsa karanlık aydınlatıcı olabilir.

Boğa 29 Kasım 2013 Cuma
Bugün Ay zıt burcunuza girerek hafta sonu için seksi bir titreşim hazırlıyor sevgili Boğalar. Genel enerji seviyeniz biraz düşebilir ama bu sizi endişelendirmesin, çünkü romantik enerjiniz hayallerle dolu ve uykulu bir biçimde de olsa sizi taşıyacak. Aşkı hissedin.

Koç 29 Kasım 2013 Cuma
Hayat bugün biraz daha seksi ve yoğun bir hale bürünüyor sevgili Koçlar. Hafta sonu da gelmişken mükemmel bir etki bu. Aşırı uçları törpülemeye çalışmanıza gerek yok, çünkü gezegenler şu anda zevklere gömülmeyi tam anlamıyla destekliyor. Zevkli şımarıklıkları reddetmeniz zaten mümkün olmayacak, o nedenle bunu denemeyin bile.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.