29 Kasım 2011 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

29 Kasım 2011 Günlük Burç Yorumları

29 Kasım 2011 Salı Günlük Burç Yorumları29 Kasım Salı Günlük Burç Yorumları29 Kasım Salı Günlük Burçlar – 29 Kasım Salı günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.
29 Kasım 2011 Günlük Burç Yorumları
Koç Burcu Yorumunuz
Bu günden sonra daha sakin ve ilerletici bir döneme giriyorsunuz. Karşı cinsle olan her türlü ilişkinizde başarılı ve mutlusunuz. Üzerinizde kısıtlamalar da bu dönem tamamen ortadan kalktığı için yeni tanışacağınız kimselerle uyumlu ilişkiler içine girebilir ve uzun sürebilecek duygusal yakınlıklar geliştirebilirsiniz.

Boğa Burcu Yorumunuz
Olayları değerlendirirken avantajlı olabileceğiniz durumları tersine çevirebilirsiniz. Geçerli etkiler özellikle duygusal çıkışlara neden olacağı için sizi yıpratabilir. Dikkatli olmalısınız ve ani kararların etkisi gündeme gelebilir. Bu durum kıskançlık ve kavgaya da neden olabilir. Uzun zaman emek harcayarak oluşturduğunuz yapıları yıkmamaya özen göstermelisiniz.

İkizler burcu Yorumunuz
Bazı sosyal faaliyetleri organize edebilir ve bunda son derece başarılı olabilirsiniz fakat bu durumlar size biraz da masraf açabilir. Çalışma yaşamınız son derece disiplinli bir döneme girmektedir. Bu durum size biraz sıkıntı verebilir fakat dişinizi sıkıp, tempoya girebilirseniz bundan son derece büyük yararlar görebilirsiniz.

Yengeç Burcu Yorumunuz
İsteğinizin dışında, insanlarla yoğun kontaklar içinde olmanız olasıdır. Durum size fazla zevk vermeyip, aksine sıkılmanıza sebep olsa bile bir çok kişinin derdini dinlemek yada dert anlatmak zorunda kalabilirsiniz. Evinizde kalabalık bir ortam olabilir ve bu da size sıkıntı verebilir. Bu gün para konularınız kararsızdır. Ani iniş çıkışlarla karşılaşabilirsiniz.

Aslan Burcu Yorumunuz
Ev içinde olumsuz konuşmalar geçebilir, aile büyüklerinizle münakaşa edebilirsiniz. Bu münakaşalarınızın başlıca sebebinin de, yakın akrabalarınızla ilgili bazı olumsuz gelişmelerin getirdiği can sıkıntıları olabilir. Yakın bir akrabanız kötü bir duruma düşebilir. Bu durum gerek sizi gerek ev halkınızı doğrudan ilgilendirebilir ve oldukça üzebilir.

Başak Burcu Yorumunuz
İş yerinizdeki sıkıntılarınız sürmekle birlikte para konularında önemli ferahlamalarınız olabilir. Bu ay her şeyi parayla ölçen ve iç değerlerden çok dış görünüme önem veren kimselerle yoğun kontaklarınız olabilir. Bu insanların nabzına göre şerbet vermeli ve onların anladığı dilden konuşmalısınız.

Terazi Burcu Yorumunuz
Bu gün duygusal konularda da belirsizlik yaşayabilirsiniz. Değişik insanlar sizi etkilyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Ancak yeni bir beraberlik sizi yıpratabilir. içinde çıkabilecek anlaşmazlıkları ortadan kaldırmak için bütün enerjinizi harcamanız gerekebilir, özellikle duygusal konularda dikkatli davranmak sizin açınızdan son derece yararlı olacaktır.

Akrep Burcu Yorumunuz
Ağırbaşlı ve yumuşak olmaya verdiğiniz önem başarınızın derecesini belirleyebilir. Ama bunun yanısıra diplomatik ilişkilerde ve mesleki konularda son derece başarılı çıkışlar yapabilecek kadar lükse sahipseniz herşey daha kolay olacaktır. Tek başınıza kaldığınızda olayları şöyle bir gözden geçirmek gerçekten çok yararlı olabilir.

Yay Burcu Yorumunuz
Gelişmeler size yararlı olmayabilir fakat para konularında önemli ilerlemeler olabilir. İşinizle ilgili bir kadına karşı dikkatli olmanız gerekmektedir. İş aktiviteniz söz konusu kadının hesaplarına uymadığı için size karşı bazı uygulamalara girebilir. İşinizle veya bulunduğunuz ortamla ilgili haberlere tam olarak doğrulanana kadar inanmamalısınız. Sizi bloke etmek amacıyla uydurulmuş uydurma haberler almanız ya da dinlemeniz olasıdır.

Oğlak Burcu Yorumunuz
Vereceğiniz ani kararlarla büyük paralar harcayabilirsiniz. İçinizde uzun yolculuklarla veya belki de tatil yapmak gibi arzular bulunması olasıdır. Bu eğilimler size bazı önemli paralar harcattırabilir. Evinizde gerek iş ve gerekse yolculuk planlarınız gibi şeyleri engelleyebilecek bazı şeyler meydana gelebilir. Bu gün iş yeriniz ya da iş ilişkilerinizle ilgili sorunlarınızdan birisinden kurtulacaksınız.

Kova Burcu Yorumunuz
Karşı cinsten, size oldukça parlak görünen birisiyle tanışmanız ve ümit verici ilişkiler içine girmeniz, ya da süregelen ilişkilerinizi en olumlu hale getirmeniz olasıdır. Bu sıralar sosyal ilişkileriniz ve çevrenizdeki sosyal etkinlikler aşırı yoğundur. Aranızda kırgınlık olan bazı dostlarınızla tekrar bir araya gelebilir ve karşılıklı olarak birbirinizin gönlünü alabilirsiniz.

Balık Burcu Yorumunuz
Eşinizle, sevgilinizle ya da sevdiğiniz insanlarla ilişkilerinizde son derece dikkatli olmalısınız. Üzerinizdeki etkiler yanlış anlaşılmanıza neden olabilir. Bu durum biraz da sinirlerinize hakim olmaktan geçiyor. Kendinizi tanıdığınız ölçüde tepkilerinizi kontrol edebilir ve yapacağınız işleri dengeli bir ortamtamda yürütebilirsiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.