29 Haziran 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları

29 Haziran 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları

günlük burç yorumları 29 haziran 201829 Haziran 2018 Cuma OĞLAK Burcu Yorumu:
İletişim konusunda yanlış anlaşılmaktan korktuğunuz için, duygularınızı gizleme gereği duyabilirsiniz. Artık yaşama daha ciddi bakmak istiyor ve gelişigüzel konularla kendinizi oyalamak istemiyorsunuz. Bugün uzun süren bir konu üzerinde yeniden fikir yürütmeniz gerekebilir. Mantık her zaman ön plana çıkacak.

29 Haziran 2018 Cuma KOVA Burcu Yorumu:
İçinizde bazı birikimleriniz var. Durgun bir görüntü altında patlamaya hazır bir bomba gibisiniz. Sürekli değişimler içindesiniz. Duygularınızı açığa çıkarmaktan hoşlanmadığınız için, çevrenizde gizemli bir hava estiriyor gibisiniz. Sizi merak etmeleri, biraz da hoşunuza gidiyor. Maddi konularda küçük aksilikler yaşayabilirsiniz.

29 Haziran 2018 Cuma BALIK Burcu Yorumu:
Duygusal ilişiklerinizi tatmin edici duruma getirmek birazda sizin elinizde. Sürekli değişim gösteriyorsunuz. Karşı taraf sizinle ilgili net bir açıklama yapamıyor. İyi niyetli yaklaşımlarını ters bir şekilde algılamanız partnerinizi üzüyor. Arkadaş ve dostlarınızı seçerken günü birlik duygulardan etkilenmeniz yanlış sonuçlar doğuruyor.

29 Haziran 2018 Cuma KOÇ Burcu Yorumu:
Yönetici gezegeniniz Mars Aslan burcunda ilerliyor. Yaşamla bitmeyen kavgalarınız var.Sürekli kendinizi aşmak eğilimdesiniz. Çocuksu taraflarınızı ön plana çıkarırken, çevre paylaşımlarınızda beklentilerinizin yanlış olmadığını göreceksiniz. Çabalarınızın karşılığını istediğiniz gibi göreceksiniz. Bugün aile içi ilişkiler gündemde olacak.

29 Haziran 2018 Cuma BOĞA Burcu Yorumu:
Yollarla ilgili olumlu beklentiler içindesiniz. Bazı haberlerin size geç ulaşmasının sancısını çekebilir ve gereksiz bir şekilde sabır taşkınlıklarını gösterebilirsiniz. Bugün duygularınıza anaforlar hakim. Yapıcı yönlerinizin çevre tarafından anlaşılması için çaba sarf etmenize hiç gerek yok. Siz kapasitenizin ne olduğunu biliyorsunuz. zaten.

29 Haziran 2018 Cuma İKİZLER Burcu Yorumu:
Kafanızda bir çok plan var ve neyi ne zaman yapacağınız hiç belli değil.Bugün gizemli hareket etmekle suçlanabilirsiniz. Partneriniz sizden saydam bir ifade tarzı beklerken, siz kendi satıhlarınıza çekilmekten yanasınız. Onu kafasındaki soruları açıklığa kavuşturmazsanız, rahata kavuşmanız imkansız gibi bir şey.

29 Haziran 2018 Cuma YENGEÇ Burcu Yorumu:
Karşıt duygular içindesiniz. İkilem yaşamak istemiyorsanız, duygularınızı dostlarınızla paylaşmayı öğrenmelisiniz. Herkesin konuştuğu konular üzerinde uzun konuşmalar yaparken, asıl söylemek istediğiniz konuları gizlemekten yanasınız. Farkında değilsiniz ama, çevreniz her şeyin farkında ve sizi kırmak istemiyorlar. Sizden açık olmanızı bekliyorlar.

29 Haziran 2018 Cuma ASLAN Burcu Yorumu:
Çatışmalardan kaçtığınız için, çevrenizde anlayışlı fakat mesafeli davranmaktan yanasınız.Düşüncelerinizi paylaşmak adına gereksiz konuşmak istemiyorsunuz. Bugün ikili ilişiklerinizde enerjiniz güçlü ve partnerinizle birlikte coşkulu bir gün yaşayabilirsiniz. Tartışma konularından uzak kalırsanız, özel duygularınızı olumlu paylaşacaksınız.

29 Haziran 2018 Cuma BAŞAK Burcu Yorumu:
Çevrenizde olumsuz gelişmeler karşısında etkisiz kalmak istemiyor ve düşüncelerinizi doğru bir şekilde paylaşıyorsunuz. Söylediğiniz her sözün altında güçlü bir mantık var. Size ters gelen olayları bile, sağlam yargılar getirerek yorumluyorsunuz.Bugün, sosyal ilişkilerinizi gündemde tutacak davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. Özel bir gün.

29 Haziran 2018 Cuma TERAZİ Burcu Yorumu:
Evinizle ilgili yenilikler istiyorsunuz. Bazı düşüncelerinizi yaşama geçirmek için, şartlarınızı ve koşullarınızı gözden geçiriyor, gerekli maddi esneklikleri sağlamaya çalışıyorsunuz. Kariyerinizle ilgili sağlam kararlar alacak ve çevrenizdeki diğer arkadaşlarınız arasında, farklılığınızı ispat edeceksiniz. Düşmanlarınız atakta unutmayın.

29 Haziran 2018 Cuma AKREP Burcu Yorumu:
Engeller konusunda çekimser değilsiniz. Savaşma gücünüz yüksek olduğu için, yakınlarınız sizden hep destek bekliyor. Hangi konuda olursa olsun, sorumluluk almaktan yorulmuyor, zorlukları seviyor, kolay şeylerden tatmin olmuyorsunuz.Bugün partnerinizi istemeden üzeceksiniz. O, sizin söylediğiniz şeylerden kendi tarzına göre anlam çıkarıyor.

29 Haziran 2018 Cuma YAY Burcu Yorumu:
Aşkta kendinizi ifade edebildiğiniz zaman olumlu ve coşkulu oluyorsunuz. Yollarla ilgili çabalarınızdan olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz özel durumlarınız gündeme gelecek. Yapmakta olduğunuz olumlu işbirlikleri sonuç verecek Bazı eski dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz.Keyifli bir gün tadını çıkarmalısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published.