29 Ekim 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

29 Ekim 2013 Salı Günlük Burçlar29 Ekim Günlük Burç Yorumları

Balık 29 Ekim 2013 Salı
Ağırbaşlı Satürn’le hızı kesilmiş Merkür uzak mesafe seyahat kuşağınızda birlikte çalışıyorlar. Yaptığınız seyahat planlarını gözden geçirmeniz ya da yabancı bir ülkedeki birisiyle ilişkinizi yeniden düşünmeniz gerekebilir. Kendi dürtülerinizi dikkatle inceleyebilmeniz için mükemmel bir fırsat. Bu sayede fazla hızlı gidip gitmediğinize karar verebilirsiniz.

Kova 29 Ekim 2013 Salı
Çok ciddi çabaların gezegeni Satürn bugün düşünme ve konuşma gezegeni Merkür’e çok yakın. Bu yakınlaşma kariyer kuşağınızda gerçekleştiğinden, yavaşlamanız ve son zamanlarda kaydettiğiniz gelişmeleri düşünüp değerlendirmeniz için mükemmel bir fırsat. Bu sayede yakın gelecekte çok önemli bir atılım yapabilirsiniz. Ayrıntılara dikkat edin.

Oğlak 29 Ekim 2013 Salı
Yöneticiniz Satürn bugün iletişim gezegeni Merkür’le buluşarak astrolojik manşetlere çıkıyor. Son haftalarda Merkür’ün gerileme döneminde olması yüzünden her türlü iletişimde büyük ihtimalle aksaklıklar yaşanıyordu ama bugün işleri yoluna koymak için iyi bir fırsat. Özellikle de sosyal ağınızla olan iletişiminiz konusunda. Her şeyi halledin.

Yay 29 Ekim 2013 Salı
Bugün istikrar gezegeni Satürn, iletişim gezegeni Merkür’le bir araya geliyor. Bu buluşma bilinçaltı kuşağınızda gerçekleşeceğinden ve Merkür de gerileme döneminde olduğundan, artık işinize yaramayan eski düşünce kalıplarınızı gözden geçirmelisiniz sevgili Yaylar. Bazı şeyleri bırakın ve yolunuza devam edin.

Akrep 29 Ekim 2013 Salı
Bugün ikisi de burcunuzun yıldızlarında bulunan Merkür ve Satürn arasındaki buluşma sizin için önemli bir dönüm noktası olabilir sevgili Akrepler. Her şey nasıl iletişim kurduğunuza, karşınızdakini nasıl dinlediğinize ve dikkatle düşünülmüş eleştirileri nasıl karşıladığınıza bağlı. Bu enerjiden olgunlaşmak ve ciddi bir şekilde büyümek için faydalanabilirsiniz.

Terazi 29 Ekim 2013 Salı
Satürn’le Merkür bir araya gelerek finansal meselelerinize biraz gerçekçilik ışığı tutuyorlar sevgili Teraziler. Çılgınca harcama yapıyor ve banka hesabınızı kontrol etmekten kaçınıyorsanız bu etki sizin için daha da faydalı olacak. Öte yandan savurganlık yapmayıp dikkatli davrandıysanız, finansal hayatınıza yeni bir denge getirmenin tam zamanı.

Başak 29 Ekim 2013 Salı
Bugünkü güçlü astrolojik olaylarda yöneticiniz Merkür de önemli bir rol oynuyor. Gerileme döneminin hala sürdüğünü unutmayın ama şu andaki enerjiden hem iş arkadaşlarınızla, hem de sevgilinizle olan iletişim yöntemlerinizi değiştirip yenilemek için faydalanabilirsiniz. Satürn bu ilişkileri sağduyulu ve istikrarlı bir dengeye oturtmanıza yardımcı olacak.

Aslan 29 Ekim 2013 Salı
Bugün ciddi Satürn, hala gerileme döneminde olan Merkür’le buluşuyor. Bu etki sizin için çok yorucu olabilir ama öte yandan yalnızca büyük bir değişim getirmesi de mümkün. Aile üyelerinizle olan iletişiminizde tam anlamıyla açık ve dürüst davranmak için bir fırsatınız var. Geçmişten gelen eski ve sağlıksız kalıpları kırabilirsiniz.

Yengeç 29 Ekim 2013 Salı
İstikrar gezegeni Satürn bugün romantizm evinizde Merkür’le güçlerini birleştiriyor. Son zamanlarda romantik hayatınız bayağı kafa karıştırıcı bir haldeyse, bugün biraz açıklık elde edebilirsiniz. Merkür’ün Kasım’ın ilk haftası boyunca gerilemeye devam edeceğini unutmayın ve onun yeniden ilerleme dönemine girmesine dek her şeyin tam anlamıyla düzelmesini beklemeyin.

İkizler 29 Ekim 2013 Salı
Hala gerileme döneminde olan yöneticiniz Merkür bugün ciddi ve istikrarlı Satürn’e çok yakın. Bu yakınlık, son zamanlarda muhtemelen darmadağınız olan zihninize biraz sükunet getirebilir. Özellikle iş konularında olgun bir şekilde kendinizi adama vakti geldi. Meslektaşlarınızın bakış açılarına karşı son derece hassas ve saygılı olun.

Boğa 29 Ekim 2013 Salı
Merkür ve Satürn bugün ilişki kuşağınızda birbirlerine sokuluyorlar ve pek de huzurlu değiller sevgili Boğalar. Bu sayede olgun bir istikrara kavuşabilirsiniz ama bunun tam tersi de olabilir. Eski kalıplara fazla sıkı sarılmamaya dikkat edin, şu anda eski yöntemlerinizden kurtulmak için mükemmel bir fırsatınız var. Önce bazı şeyleri kovalayın ve yeni enerjiye yer açın.

Koç 29 Ekim 2013 Salı
Zihinsel aktivite gezegeni Merkür şu anda seksüalite kuşağınızda sevgili Koçlar. Normalde bu herhangi bir sorun yaratmaz ama söz konusu gezegenin gerileme döneminde olması ve Satürn’ün de onu sıkı sıkı kucaklaması dolayısıyla bayağı bir zorlanabilirsiniz. Geçmişten bir sevgiliniz ya da şu anda flört ettiğiniz birisi iç dünyanızda karışıklığa sebep olan bir mesaj gönderebilir. Endişelenmeyin, çalkantılar sizi daha güçlü kılacak.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.