29 Aralık 2012 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

29 Aralık Cumartesi Günlük Burç Yorumları 29 Aralık 2012 Cumartesi Burç Yorumları


29 Aralık 2012 Cumartesi Günlük Burçlar – 29 Aralık 2012 günlük burç yorumları ve 29 Aralık 2012 Cumartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 29 Aralık Burç Yorumları

Aslan Burcu – (24 Temmuz – 21 Ağustos) Bugün, kombinasyon işlerinizi ön plana çıkaracak ve olayları her türlü şekilde irdeleme şansını yakalayacaksınız. Durum değerlendirmesi yaparken, mantıksal yönünüz ağır basıyor. Bulunduğunuz şartları benimseme konusunda tereddütleriniz var ve içsel savaşlarınızı sizi rahatsız edecek boyutlara gelmesine izin vermemelisiniz.

Başak Burcu – (22 Ağustos – 23 Eylül) Hiçbir konuda haksız duruma düşmek istemiyorsunuz. Fakat olayları hep kendi açınızdan görmeye alışmışsınız. Bugün, kişisel zevkleriniz çok önemli. Kendinizle ilgili bir takım çalışmalar içinde olacaksınız. Sevdiğiniz kişi ile kişilik çatışmalarından vazgeçmeli ve onun da fikirlerine saygı göstermelisiniz.

Terazi Burcu – (24 Eylül – 23 Ekim) Geri Jüpiter, günlük çalışmalarınızın rutin ilerlemesine neden olabilir. Yatırım konusunda ilginç fikirler geliştireceksiniz. Sabah saatlerinde düşük olan enerjiniz, günün ilerleyen zamanlarında geçecek. Fakat, çevrenizde gelişen olaylara dikkat etmelisiniz. Yaşantınızdaki kişi ile bazı konularda aykırı düşüyorsunuz..

Akrep Burcu – (24 Ekim – 23 Kasım) Jüpiter’in geri gitmesiyle, eski sorunlarını çözme imkanı bulacaksınız. İnatçı yapınızı bilenler, yenilikler konusunda sizi ikna edemiyorlar.çevrenizin desteğini reddediyor, bildiğiniz konulardan şaşmıyorsunuz. Bugün, yanlış konularda ısrarcı davranmanız yüzünden, hatalara neden olabilirsiniz.

Yay Burcu – (24 Kasım – 22 Aralık) Bugün, kombinasyon işlerinizi ön plana çıkaracak ve olayları her türlü şekilde irdeleme şansını yakalayacaksınız. Durum değerlendirmesi yaparken, mantıksal yönünüz ağır basıyor. Bulunduğunuz şartları benimseme konusunda tereddütleriniz var ve içsel savaşlarınızı sizi rahatsız edecek boyutlara gelmesine izin vermemelisiniz.

Oğlak Burcu – (23 Aralık – 20 Ocak) Çevrenizle ilgili eski şartları yeniden düzenlemenin zamanı geldi. Son günlerde iş yaşantınızda değişimler yaşıyorsunuz. www.nazlim.net Aklınıza gelen çılgın düşüncelerden vazgeçmeli ve fırsatları kullanmalısınız. Çevrenizde, oto kontrol sisteminizin dışında gelişebilecek olaylara hazırlıklı olmalısınız.

Kova Burcu – (21 Ocak – 19 Şubat) Diplomatik ve idareci yapınızla çalışma arkadaşlarınızı çok iyi idare ediyorsunuz. Rekabet etmeyi seviyor, ince esprili zekanızla problemlere ustaca yaklaşıyorsunuz.Bugün Ay’ın bulunduğu konum, dostlarınızla bir arada olmanızı sağlayacak. Güvenli ortamların arayışı içinde olmanız, uygun bir davranış şekli.

Balık Burcu – (20 Şubat – 20 Mart) Neptün burcunuzda ilerliyor.. Kendinizi ve çevrenizi sorguluyor, detaylardan yola çıkarak, kafanızda en mükemmel tabloyu oluşturmaya çalışıyorsunuz. Yeni açılımlara hazır olmanıza rağmen, sizi kısıtlayan pürüzler konusunda ikilem yaşayabilirsiniz. Bugün, güçten yana oluşunuzu, destekleyenler olacaktır. Sinir gerginliklerine açıksınız

Koç Burcu – (21 Mart – 20 Nisan) Jüpiter’in ikizlerde geri hareketi sizi yorabilir.. Gün içinde duygusal davranmanıza neden olacak konulardan uzak kalmaya çalışmalısınız. Bugün yaratıcılığınız ve zekanızı ön plana çıkaracak işler peşinde olacaksınız. İş yaşantınızda öfkenizle başa çıkmayı öğrenmelisiniz. Olayları fazla abartma huyunuz, sizi zor duruma düşürüyor.

Boğa Burcu – (21 Nisan – 21 Mayıs) Jüpiter ters hareket ederken, eski sorunlarınızı kafanızdan atarak bazı düşüncelerinizi arıtmanın zamanı geldi. Geçmişe teslim olmamalısınız. Gücünüzü arttırma yolunda yeni bir döneme giriyorsunuz. Zıt burcunuzda Satürn’ün size vereceği olanakları iyi kullanmalısınız. Bugün ilgi çekmek için her türlü donanıma sahipsiniz..

İkizler Burcu – (22 Mayıs – 21 Haziran) Yakın ilişkilerinizi yeniden irdelemelisiniz. Bugün, dengeli davranmaya çalışırken, maddi konularda yanlışlıklar yapabilirsiniz. Hiç kimseye ileri vadeli sözler vermemelisiniz. Finans konuları ile ilgili değişik düşüncelere sahipsiniz fakat, aklınızdan geçenleri paylaşma konusunda çekimser davranıyorsunuz.

Yengeç Burcu – (22 Haziran – 23 Temmuz) Ailenize karşı derin duygular içindesiniz.Onların her türlü sorununun yüklenmenize karşın, bazen karşılığını alamıyorsunuz. Bugün, olağan üstü işler peşinde koşmak istiyorsunuz. Yakın takip olayları canınızın sıkılmasına neden olurken, rahat şartlarda çalışmak istiyorsunuz. Bugün hayallerinizin sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.