29 Ağustos 2017 Salı Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 04.09.2020 15:55

29 Ağustos 2017 Salı Günlük Burçlar

29 ağustos 2017 salı günlük burç yorumları29 Ağustos 2017 Salı TERAZİ Burç Yorumu:
Kendinizi ifade ederken çevrenizi etkileme konusunda akıllıca davranıyorsunuz. Bugün bilgilerinizi dostlarınızla paylaşırken, mizahi yönünüz ortaya çıkacak. Bir araya geldiğiniz arkadaşlarınızla, eski olayları konuşabilirsiniz. Enerjinizi doğru kullanacağınız bir ortamda olacak ve kendinizi iyi hissedeceksiniz.

29 Ağustos 2017 Salı AKREP Burç Yorumu:
Yönlendirilmeye karşı tepki oluşturabilirsiniz. Siz kendi isteklerinizi yaşama geçirdiğiniz zaman mutlu olan bir yapıya sahipsiniz. Bugün farklı değerler arasında kendinizi sıkışmış hissedeceksiniz. Kendinizle ilgili değişime ihtiyaç duyuyorsunuz. Sağlığınız alerjik ortamlardan etkileniyor. Bunun için tozlu yerlerden uzak durmalısınız.

29 Ağustos 2017 Salı YAY Burç Yorumu:
Duygusal ve kişisel değerlerinize sahip çıkmayı seviyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda çözümlenmesi gereken çok fazla olay var. Yeni hedefler konusunda çekimser davranmaktan vazgeçmeli kişisel gereksinmelerinizi ön plana çıkarmalısınız. Kendinizi fazla yormadan, hafif fakat sıklıkla yapabileceğiniz bir spor dalında hobi niteliğinde uğraş verebilirsiniz.

29 Ağustos 2017 Salı OĞLAK Burç Yorumu:
Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, duygusal olayları gündeme getirecek. İkili ilişkilerinizde yaşadığınız karmaşanın içsel çatışmalara neden olması, sizi aşan şeyler. Birlikteliğinizde kişisel hırsınızın ön plana çıkmasından, partneriniz rahatsız olabilir. Güçlü bir enerjiniz var ve olaylara hemen hakim olabiliyorsunuz.

29 Ağustos 2017 Salı KOVA Burç Yorumu:
Çevrenizde gelişen olaylara karşı oldukça temkinli hareket etmek zorunda kalıyorsunuz. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını görmekten son derece mutlusunuz. Duygusal çelişkilerden uzak kalmalısınız. Yaşadığınız olayları düşündüğünüz zaman, kafanız karışabilir. Kazançlarınız konusunda, elde ettiğiniz avantajları doğru kullanmalısınız.

29 Ağustos 2017 Salı BALIK Burç Yorumu:
Kendinizi ifade ederken çevrenizi etkileme konusunda akıllıca davranıyorsunuz. Bugün bulunduğunuz çevrelerde, kendinize sakladığınız düşüncelerinizi paylaşmak istemeyebilirsiniz. Olayları doğal akışı içinde değerlendirmek ve mantığınızı ortaya koyarak karar vermek isteyeceksiniz. Dikkatinizi dağıtmamanız gerekiyor.

29 Ağustos 2017 Salı KOÇ Burç Yorumu:
Duygusal tatminler peşindesiniz. Sizinle aynı şeyi paylaşmak istemeyenlere hoşgörülü davranacaksınız. Kişileri olduğu gibi kabul etmenin zarifliği içindesiniz. Bugün, dostlarınıza karşı haksızlık yaptığınızı hissediyor ve içsel duygularınız sizi rahatsız ediyor. Maddi konularda pürüzlerinizi gidermelisiniz. Akşam saatlerinde neşeleneceksiniz.

29 Ağustos 2017 Salı BOĞA Burç Yorumu:
Sosyal çevreniz sizi aralarında görmek isteyecekler. Uzun süredir ihmal ettiğiniz dostlarınızın sitemlerini görmezlikten gelmemelisiniz. Bugün başarınızı paylaşmaktan zevk alan samimi yakınlarınızla birlikte olabilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizin, çevresel faktörlerle örtüşebileceği bir gün içindesiniz. Olaylara bakış açınız sizi farklı kılıyor.

29 Ağustos 2017 Salı İKİZLER Burç Yorumu:
Parasal konularda beklediğiniz gelişmeler nedeniyle kendinizi germeyin. Yaşam ve iş tecrübesi olarak sizden büyük olan kişileri ihmal etmemelisiniz. Gündelik yaşamınızda sizi zorlayan konulara karşı, daha sistematik yaklaşmalı ve kişilerle olan yakınlaşmalarınızın derecesini belirlemelisiniz.

29 Ağustos 2017 Salı YENGEÇ Burç Yorumu:
Ay burcunuzda ilerlerken; duygusallığınızla ataklığınızı harmanlayacak ve bu tavırlarınızla çevreniz tarafından temkinli bir şekilde izleneceksiniz. Duygusal ilişkilerinizin sınırlarını daha fazla zorlamayın. Partnerinizin davranışları ile ilgili sürekli değişen tepkiler içindesiniz. Bu arada yeni tanışacağınız kişilere mesafeli olun.

29 Ağustos 2017 Salı ASLAN Burç Yorumu:
Gün içinde büyük özverilerle yürütmeye çalıştığınız ve hiçbir art niyet gözetmeden paylaştığınız işinizle ilgili fedakarlıklarınız dikkat çekiyor. Siz farkında olmasanız da, becerileriniz sizi ön plana taşıyor. Güçlü olmanız gereken bir gündesiniz. Sizden beklenen aktivite konusunu tekrar gözden geçirerek, eski hatalarınızı yapmayın.

29 Ağustos 2017 Salı BAŞAK Burç Yorumu:
Dostlarınızla birlikte girişimde bulunacağınız konularda sizin aktifliğiniz ve iş bitiriciliğiniz ön planda olacak. Yine her zaman ki sağduyunuzla, diğerlerinin bir an önce gerçekleştirmek istediği konuyu aceleye getirmemelisiniz. Zaten bir çok şey kendiliğinden, olması gereken yerine oturmak üzere. Eklemlerinizde bazı problemler ve ağrılarla karşılaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir