28 Ocak 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

28 Ocak Pazartesi Günlük Burç Yorumları 28 Ocak 2013 Pazartesi Burç Yorumları


28 Ocak 2013 Pazartesi Günlük Burçlar – 28 Ocak 2013 günlük burç yorumları ve 28 Ocak 2013 Pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 28 Ocak Burç Yorumları

Yay
Bulunduğun konumdan ya da yerden hiç ama hiç memnun değilsin ve bir takım değişiklikler yapmak istiyorsun. Ama tam olarak da cesaret edemiyorsun, çünkü vereceğin karar sadece seni etkilemiyor. Ailenin onayına ihtiyacın var. Onu da almaktan çekiniyorsun ve bu durum seni düşündürüyor. Sağlığını ihmal ediyorsun, ihtiyacından fazla yemek yiyor ve bundan dolayı suçluluk duyuyorsun. Endişelerinden kurtulmalı ve olaylara daha rasyonel bakarak rahatlayabilirsin.

Oğlak
Günlerden aşk. Eve kapanmak için hiç ama hiç uygun bir gün değil. Süslenip püslenip dışarıya çıkmalı ve yeni insanlarla tanışmalısın. Zaten çekiciliğin üstünde, gezegenlerde arkanda. İstesen de yanlış yapamazsın. İş konusunda da şansın yaver gidiyor. Uzun süredir beklediğin bir haberi sonunda bugün alabilirsin.

Kova
Sabah sabah teknik bir sorundan dolayı işlerin allak bullak olabilir. Planın bir kere bozuldu mu, gün içinde ne yapacağını bilemez hale geliyorsun. Dikkatin dağılıyor. İlişkisi olan Kova; huzurlu ve mutlusun. İlişkinde sonunda tam olmak istediğin yerdesin. Zor günler geride kaldı, bunu artık biliyorsun. Doğru kararı verdiğinden emin olduğun günlerden biri.

Balık
Beraber olduğun insanla çatışmaya sebep olabilecek konulardan kaçınmalısın. Öfkene hakim olamasan da kavga ortamı yaratmak yerine uzaklaşmayı seçmelisin. Seni başkalarına anlatmasına dayanamıyorsun. O ise inadına yapıyor sanki. İş konusunda güzel bir gelişme olacak. Uzun zamandır görüşmediğin birinden haber alacaksın. Bol vitaminli yiyecekler tüketmelisin.

Koç
Ne kadar şanslı olduğunu unutuyorsun. Elindeki fırsatları değerlendirmek yerine şikayet etmeye başladığın an durup düşünmelisin. Gerçekten durumun o kadar berbat ve sen o kadar çaresiz misin, yoksa sadece söylenecek yer mi arıyorsun? Geçmiş zaman geri gelmiyor; onu en iyi şekilde değerlendirmek ve dolu dolu verimli bir şekilde yaşamak senin elinde.

Boğa
Yoğun bir hafta başladı. İş konusunda bir kişinin hatasından dolayı aksaklıklar olabilir. Sinirlensen ve saldırıya geçmek istesen de kendine hakim olmalısın, çünkü bilerek yapmamış olabilir. Aynı şey senin başına geldiğinde, çalışma arkadaşlarının sana da sabırla ve anlayışla yaklaşmasını istersin. Yanlız Boğa, bir arkadaşın seni bir süredir biriyle tanıştırmak istiyor. Daha önceki tecrübelerine dayanarak şimdiye dek bu teklifine sıcak bakmamış olabilirsin. Evet demende fayda var.

İkizler
Harcamalarını acilen kısmalısın. Elini attığın her şeyi alma zorunluluğun yok. Giymediğin kıyafetler etiketleriyle beraber dolabında durmaya başladıysa, tehlike çanları çalıyor demektir. Zor durumda kalabilir ve her fırsatda faydalandığın taksit ödemelerinde zorlanabilirsin. Yeni biriyle tanışacaksın, aklından çıkmıyor, ama aranızda bir engel var. O işi çözmeden olur mu olur, ama hayırlı olmaz.

Yengeç
Çok yoğun bir haftaya başlayacaksın. Bazen karşına çıkan sorunlar seni yoruyor, ama aslında bir bakıma birer fırsat olduklarının farkına varmalısın. Kendini geliştirmen, daha iyisini yapabilmen için bir nevi işaretler. Her şey dört dörtlük ne zaman oldu ki? Bugün çekciliğin hat safhada, girdiğin ortamlarda bakışlarını senden alamayanlar çoğunlukta. Fırsat bu fırsat, belki de beğendiğin kişiye bir mesaj göndermen için en uygun zaman.

Aslan
Çevrende biri fırfır dolanıyor. Normalde beğenebilir, hatta bir ilişkiye başlayabilirdin. Ama aklın başka birinde. O ise yer yarıldı içine girdi, arada bir haber alıyorsun. Cesaretini toparlayıp bir türlü ilk adımı atamıyorsun ama. Sanki onu görünce elin ayağın birbirine dolaşacak ve saçmalayacakmışsın gibi bir his var içinde. Maddi açıdan çok rahat bir döneme giriyorsun, yine de körü körüne harcamak yerine yatırım yapmayı düşünmelisin.

Başak
Sosyal ağalarda birini takip eder oldun. Nereye gitmiş, ne giymiş, ne yemiş ne içmiş. Merak ediyorsun. Ama daha fazla takıntı halini almadan normal hayatına geri dönüş yapmalısın. İş konusunda aksayan ödemeler seni sıkıntıya sokabilir. Ödemeyi yapması gereken kişilerin umursamazlığı ise seni deli ediyor. Durumunu anlatarak çözüm bulmaya çalışıyorsun, ama yine de beklediğin tutumu göstermiyorlar.

Terazi
Beraberliği olan Terazi; eskilerde kalan biri yeniden seninle görüşmek isteyebilir. Beraber olduğun insanın ise bu hiç ama hiç hoşuna gitmeyecek. Kıskançlık yüzünden her an kavga çıkabilir. Konu oraya gelmeden, önlemini almalısın. Dış görüntünle ilgili bir takıntın şu günlerde yine gündeme gelebilir. Bir girişimde bulunmadan sana yakın olan kişilerin fikrini almanda fayda var.

Akrep
Uzun süredir sana bir arkadaş gibi yaklaşan birinin niyeti aslında çok daha farklı. Sende hissediyorsun, ama bu konuda yüzleşmemek için sesini de çıkartmıyorsun. Yola çıkma ihtimalin var. Zaten kaçıp gitmek için bahane arıyordun, karşına bir fırsat çıkacak. Sende onu kaçırmayacaksın. Aileden birinin sorunları kronik olmaya başladı. Sorun çıkartmadığı zaman bayram yapacak duruma geldiniz adeta. Yüz vermeye devam ettiğiniz sürece o da sizi sömürmeye devam edecek

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı