28 Mayıs 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

28 Mayıs Salı Günlük Burç Yorumları 28 Mayıs 2013 Salı Burç Yorumları


28 Mayıs 2013 Salı Günlük Burçlar – 28 Mayıs 2013 günlük burç yorumları ve 28 Mayıs 2013 Salı günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 28 Mayıs Burç Yorumları

AKREP

Duygusal acıdan yaşayacağınız bir olayın ardından ciddi bir vicdan sorgulaması içine girebilirsiniz ve geçmişle ilgili bazı konuları gündeme getirebilirsiniz. Bu durum karşısında almanız gereken kararlar geleceğinizi etkileyeceği için oldukça kontrollu ve zaman bırakan adımlar atmanız önemli.

YAY

İş hayatı ile ilgili olarak içinizde ki huzursuzluğu bir türlü kenara bırakamıyorsunuz. Genel manada güçlü ve dengeli adımlar atmaya yönelik bir tavrınız olmasına rağmen kararsız kaldığınız dönemler en zayıf döngüleriniz. Özel hayatınızda bu sebepten dolayı yolunda gitmiyor. Birkaç gün içinde herşey oturabilir.

OĞLAK

Duygusal yaşamınızda bugün biraz karamsarlık söz konusu. Ufak tefek sorunlar karşısında büyük tepkiler göstereceksiniz. Öfkenize zaman zaman engel olamayacaksınız. Oysa yakınlarınıza özellikle de sevdiğiniz insana karşı anlayışlı ve olumlu davranacağınız bir dönemde bulunmanız gerekiyor.

KOVA

İş hayatı ile ilgili olarak bir projenin başlangıcı aşamasında ilk adımlar atabileceğiniz bir gün. Bu durum bir taraftan sizi heycanlandırırken diğer taraftan tedirginliğe neden olabilir. Bu aralar güvenlik sorunu ile ilgili kaygılarınız on plana çıkacak. Bu sürecin düzene girmesi için Birkaç insanla konuşmalar yapabilirsiniz.

BALIK

Duygusal hayatınızda uzun zamandır süregelen bir sürecin sizi heycandan uzaklaştırmış olması hayata karşı sönük bir duruş sergilemenize neden oluyor olabilir. Yenilenme isteğinizin on plana çıkacağı bugunlerde duygusal acıdan kendinizi biraz daha süprizlere acık olacak şekilde motive etmelisiniz.

KOÇ

Sevgi bağlarınız oldukça sağlam. Buna karşın ilişkinizin dışarıya verdiği imaj oldukça farklı. Teknik gelişmelerin gerisinde kalmak istemeyecek, bunun çarelerini arayacaksınız. İş çevrenizde iyi dostluklarınız var. Bugünlerde onlarla önemli görüşmeleriniz olabilir.

BOĞA

Duygusal hayatı algılama biçiminiz ve yapınız sizi farklı bir sürecin başlangıcına götürebilir. Bu süreç duygusal hayatta daha net beklentiler ve karşınızdaki insanla tam olarak bütünleşme fikriyle birleşiyor. tüm bunlar dahilinde kendinizle ilgili çelişkilerden kurtulma fırsatınızda ortaya çıkıyor.

İKİZLER

Özel hayatınızdaki tartışma ya da kırgınlıklar iş hayatınızı da etkileyebilir. Size söylenen bir söze alınabilir hatta bir konuda iş arkadaşlarınızla karşı gelebilirsiniz. Yinede tüm olumsuzluklara rağmen gün sonuna doğru kendinizi iyi hissedeceğiniz bir ortama girebilir ve yorgunluğunuzu atabilirsiniz.

YENGEÇ

Düzensiz çalışma sizi bunaltıyor. İş hayatınızda bu konuda problem olan kişilerle yeniden konuşma niyetiniz bu kez sonuçlar verebilir. aratıcılığınızın bilinçli oluşturulan bazı koşullarla engellenmesi, sizde karamsarlığa yol açmamalı. Ortaya henüz koyamadığınız becerileriniz, yeni gelişmelerle yeni fırsatlar yakalayabilir.

ASLAN

Duygusal durumunuz genel anlamda dengeli olacaktır ve sevdiğiniz kişiyle paylaşaımlarınızdan zevk alacaksınız. Güzel ortamlarda bulunabilir ve sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi konularda sorumluluk taşımaya başlayacaksınız. Paraya dayalı bir konuda yüksek sorumluluk isteyen bir konuma gelmeniz muhtemel.

BAŞAK

Duygularınız o kadar yoğun ki bazı konularda verdiğiniz kararlardan dönmeniz söz konusu olabiliyor. Bu yüzden bazı konularda yakın arkadaşlarınıza danışmakta yarar varmış gibi görünüyor İş hayatında oluşabilecek sorunlara karşı daha dengeli tavırlar sergilemeniz söz konusu olabilir. Bu çevrenizden takdir görmenizi sağlayacak.

TERAZİ

Maddi konularda daha yaratıcı olabilecek bir döneme giriyorsunuz. Bu donem önemli girişimleriniz söz konusu. Özellikle iş ve eğitim anlamındaki görüşmelerde önemli anlaşmalar ıcın adım atabilir bazı projelerde başı çekebilirsiniz. Kısa vadede oluşabilecek sorunlara hazır olun. Maddi acıdan ise küçük bazı sıkıntılar yaşamanıza ragmen rahat bir gün geçireceksiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı