28 Kasım 2012 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

28 Kasım Çarşamba Günlük Burç Yorumları 28 Kasım 2012 Çarşamba Burç Yorumları


28 Kasım 2012 Çarşamba Günlük Burçlar – 28 Kasım 2012 günlük burç yorumları ve 28 Kasım 2012 Çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 28 Kasım Burç Yorumları

Terazi Günlük Burç Yorumu 28 Kasım 2012

Kalabalık ortamlar ve geniş çevrelerde dolaşmaktan keyif alıyorsunuz. Fakat karşılaştığınız kişilerle ilgili şimdiye kadar farkına varmadığınız ayrıntılarla ilgileniyorsunuz.

Ve hatta tespit ettiğiniz bu detaylar yüzünden duygularınız değişiyor. Bugün yabancılarla yapacağınız görüşmelerde tedbirli olun. Çevrenizin saygıyla davrandığı kişilere karşı hürmette kusur etmemeye özen gösterin. Geçmişte yaşadıklarınızı gözden geçirirken şimdi her şeyin değişmiş olduğunu düşünebilirsiniz ve bundan rahatsız olabilirsiniz. Ancak sizin de değişime uyum sağlamanız gerekiyor. Aslında yaşadığınız olaylar alışkanlıklarınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor. Özgür olmak istiyorsunuz ancak gelenekler sizi bağlıyor.

Koç Günlük Burç Yorumu 28 Kasım 2012

Saygı duyduğunuz kişilerin hem önerilerini, hem de iltifatlarını alabilirsiniz. Kendinizi iyi hissedeceksiniz fakat geçmişte yaşadıklarınızı hatırlayacak ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz.

Ancak rahatsız edici düşünceler içine girmeyeceksiniz. Bütün dikkatinizi yapmak istediğiniz ciddi konulara odakladığınız halde bugün daha rahat ve keyif alacağınız konularla ilgilenebilirsiniz. Yabancılarla ilişkiler kurabilir, geleceğe yönelik yeni programlar yapabilirsiniz. Ancak harekete geçmek için acele etmeyeceksiniz. Zaten bugün yeni girişimlerde bulunmak için uygun zaman değil. Bugün farklı felsefeleri gözden geçirme zamanı. Evren sizi destekliyor. Bunun farkına varın ve olayları fazla zorlamayın.

Boğa Günlük Burç Yorumu 28 Kasım 2012
Bugün karşılaşacağınız olaylar yoğunlaşan duygularınızı dağıtacak ve çevrenizle ilgileneceksiniz. Bu arada alacağınız teklifleri iyi değerlendirin.

Saygın çevrelerin dikkatini çektiğiniz bir dönemdesiniz ve hoşlandığınız kişiyle aranızdaki ilişkiler gerilimli olsa bile yeni boyutlar kazanacak. Bugün kendinizi daha rahat hissedeceksiniz ve geriliminizi denetlemeyi başaracaksınız. Yabancı ortamlar ve farklı çevrelere girebilir, hayata bakış açınızı değiştirmeye başlayabilirsiniz. Önemli kararlar almak için acele etmeyin ve olayları akışına bırakın.

İkizler Günlük Burç Yorumu 28 Kasım 2012
Güne alıştığınız işleri yaparak başlayacaksınız. Almış olduğunuz sorumlulukları yerine getirirken fazla zorlanmayacak ve günlük işlerinizi bildiğiniz gibi sürdüreceksiniz.

Çevrenizdeki kişiler sizin kararlılığınıza şaşırabilir ve size karşı daha ciddi davranabilirler. Kalabalık ortamlar ve hareket halinde olmak keyfinizi yerine getiriyor. Yabancılarla iş birliği yapabilir ve karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirebilirsiniz. Ancak projelerinizi gerçekleştirmek için sabırlı olmanız gerekiyor. En azından bugün girişimde bulunmak için acele etmeyin. Günün ilerleyen saatlerinde duygularınız yükselmeye başlayacak.

Yengeç Günlük Burç Yorumu 28 Kasım 2012
İletişim trafiğinizin hareketli olacağı bir gün. Hem eski dostlarınızla karşılaşacak ve geçmiş günleri konuşacaksınız, hem de isteklerinizi gözden geçireceksiniz.

Bu arada uzaklarda bulunan yakınlarınızla haberleşebilir, yabancılarla ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Eski dostlarınızla ilgili duygularınız değişiyor ve onlara karşı ilginiz azalıyor. Yeni tanıştığınız kişilerle daha samimi ilişkiler içine giriyorsunuz. Bugün yapılması gereken işleri pratik bir şekilde fazla uğraşmadan çözeceksiniz. Yeni projeler yapabilirsiniz ancak girişimde bulunmak için acele etmeyeceksiniz. Aslında çok hoş fırsatlar karşınıza çıkıyor.

Aslan Günlük Burç Yorumu 28 Kasım 2012
Sorumluluklarınızı yerine getirmek için çok büyük bir gayret göstereceksiniz. Bazı karışıklıklar olabilir ve yetiştirmeniz gereken işleri yaparken gerilim hissedebilirsiniz.

Ancak öğle saatlerinden itibaren daha rahat olacaksınız. Bir tanıdığınızdan alacağınız haber sizi rahatlatacak ve sorunlarınızı daha kolay çözeceksiniz. Öğleden sonraki saatlerde uzaklarda yaşayan bir yakınınızla haberleşebilirsiniz. Veya sevdiğiniz seyahatte olabilir ve onunla konuşabilirsiniz. Yapacağınız görüşmeler ve alacağınız haberler duygularınızın dalgalanmasına neden olacak. Olayları fazla büyütmeyin. Aslında rahat davranabilirsiniz ve böylece ilişkilerinizi istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Başak Günlük Burç Yorumu 28 Kasım 2012
Hareketli bir gün geçireceksiniz. Kısa veya uzun yolculuklar yapabilir, arkadaşlarınızla buluşabilir, yakınlarınıza yardımcı olabilirsiniz.

İsteklerinizi kolay anlatacak ve neşeli tutumunuzla çevrenizi etkileyeceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için ön çalışmalarınızı yapmaya başlayabilirsiniz. Özellikle yapacağınız araştırmalar verimli olacak ve bu sırada tanışacağınız kişilerle arkadaşlık ilişkileri kurabilirsiniz. Size istediğiniz bilgileri aktaracak kişilerle karşılaşmak moralinizi yükseltecek. Yatırım yapmak ve yeni girişimlerde bulunmak isteyenler güzel fırsatlarla karşılaşacaklar. Dikkatini sağlık konularına yöneltmiş olanlar kendi bildiklerini anlatırken yeni gelişmelerden haberdar olacaklar.

Akrep Günlük Burç Yorumu 28 Kasım 2012
Haberleşme trafiğinizin hareketli olacağı bir gün geçireceksiniz. Alacağınız haberler ve karşılaşacağınız olaylar duygularınızı harekete geçirecek ve yepyeni istekler duymanıza neden olacak.

İsteklerinizi ortaya koyabilir, enerjiniz ve kararlı tavrınızla çevrenizi etkileyebilirsiniz. Hoş davetler ve ilginç tekliflerle karşılaştığınız bir dönemdesiniz. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Ancak sabırlı olun ve kararlarınızı uygulamak için acele etmeyin. Çocuklar, kardeşler ve arkadaşlarınızla ilgilenmeniz gerekebilir. Onlara yardımcı olurken aynı zamanda ilişkilerinizi de daha sıcak hale getirmiş olacaksınız. Yeni projeler yapabilirsiniz.

Yay Günlük Burç Yorumu 28 Kasım 2012
Gelişmelerin içinde rahat bir şekilde hareket edeceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işleri gözden geçirecek ve daha önceden belirlemiş olduğunuz planlarınızı uygulayacaksınız.

Kısaca alıştığınız işleri fazla düşünmeden sürdürmeye devam edeceksiniz. Öğleden sonra olaylara daha ayrıntılı bakmaya başlayacaksınız. Bu arada detayların içinde kaybolma ihtimaliniz var. Esas olanı yani konunun bütünlüğünü dağıtmamaya özen gösterin. Yoksa pratik bir şekilde yapılabilecek işleri bitirmeniz zor olacak. Bu arada yanınızda bulunan pratik düşünen bir kişi size yardımcı olabilir. Yoksa böyle birinin yardımını isteyin.

Oğlak Günlük Burç Yorumu 28 Kasım 2012
Çok hareketli bir dönemdesiniz. İş veya çeşitli amaçlarla yapacağınız seyahatler bir taraftan keyif verecek, öte yandan yorgunluk hissetmenize neden olacak.

Ancak seyahat halinde olanlar ve seyahat hazırlığı yapanlar olabilecek en iyi şekilde bu dönemi geçiriyorlar. Çünkü yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve enerji fazlasını boşaltmanın en iyi yöntemlerinden birisi seyahat etmek. Tabii bu arada çevrenizde olup bitenlere takılmamalı ve tartışmalardan uzak durmalısınız. Yolculuk yapmayanlar ise enerji fazlasını akıtmak için fizik güç gerektiren işler yapabilirler. Ayrıca sportif faaliyetler ve deniz kıyısında yapacağınız yürüyüşler rahatlatıcı olabilir.

Kova Günlük Burç Yorumu 28 Kasım 2012
Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olmanız gerekiyor. Ancak sorunları büyütmeyecek ve işlerinizi yaparken ortaya çıkan ufak tefek karışıklıkları kolay çözeceksiniz.

Önce gerilim hissedebilirsiniz. Özellikle sabah saatlerinde gergin olmanız mümkün fakat öğleden sonra iyimser ve yapıcı bir tavır içine gireceksiniz. Özellikle yabancılarla yapacağınız görüşmeler istediğiniz gibi olacak. Yakın çevrenizle ilişkilerinizde tedbirli olmanız gerekiyor. Özellikle sevdiğinizi fazla zorlamasanız iyi olacak. Buna karşılık yabancılarla yapacağınız toplantılar ve görüşmeler sizin istediğiniz gibi gelişecek.

Balık Günlük Burç Yorumu 28 Kasım 2012

Hayattan korkarak bir yere varamazsınız. Risk almalı, güçlü olmalısınız. Huzur ile mutluluk arasındaki ayırımı yapmanız gerekiyor. Bir süre sonra anlayacaksınız; mutluluk olmadan huzur da olmuyor. Birlikte olduğunuz kişiyle ciddi konuşmalar içine girebilir, hayatınızı mikroskop altına alabilirsiniz. O kişi size büyük anlayış gösterecek. Ama kararınızı iyi verin.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.