28 Eylül 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

28 Eylül Cumartesi Günlük Burç Yorumları 28 Eylül 2013 Cumartesi Burç Yorumları


28 Eylül 2013 Cumartesi Günlük Burçlar – 28 Eylül 2013 günlük burç yorumları ve 28 Eylül 2013 Cumartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 28 Eylül Burç Yorumları

Balık 28 Eylül 2013 Cumartesi
Bugün Ay ve Jüpiter aşk ve romantizm evinizde bir araya geliyor sevgili Balıklar. Aşk hayatınızın ve yaratıcılığınızın en güzel yönleriyle temasa geçmek için daha hoş bir etki olamaz. Duygusal sezgilerinizi dinleyin ve zevkin çağrısına kulak verin.

Kova 28 Eylül 2013 Cumartesi
Bugün gündelik işlerinizle ve sürekli birikip duran angaryalarla ilgilenmek size alışılmadık bir tatmin sağlayacak. Yapılacak işler listesinde size en çekici gelenleri ve acil olanları ele alın. Her şeyi ne kadar çabuk bitirdiğinize şaşıracaksınız sevgili Kovalar. Sonra da dışarı çıkıp eğlenin, bu bir emirdir.

Oğlak 28 Eylül 2013 Cumartesi
Ay ve Jüpiter ilişki kuşağınızda güçlerini birleştiriyorlar sevgili Oğlaklar. İlişkilerinizi güçlendirme arzusuyla dolabilir ve sevdiklerinizin iyice üstüne düşebilirsiniz. Öte yandan Mars ve Venüs dışarı çıkıp dans pistinde kurtlarınızı dökmenizi istiyorlar.

Yay 28 Eylül 2013 Cumartesi
Bugün güçlü duygular ve biraz karamsarlık söz konusu. Buna teslim olup aşırı duygusal ve nostaljik bir filme dalıp gitmekle arkadaşlarınızla toplanıp eski güzel günleri anmak konusunda kararsız kalabilirsiniz. Yanınızda ahbaplık edecek birilerinin olması iyi olur.

Akrep 28 Eylül 2013 Cumartesi
Bugün Ay’la bereket gezegeni Jüpiter uzak mesafe seyahat kuşağınızda buluşuyor. İlk uçağa atlayıp alıştığınız çevreden uzaklaşmak istemenize şaşmamalı. Bu yoğun arzu, ay bitmeden kendinize sürpriz bir kaçamak ayarlamanızı sağlayabilir.

Terazi 28 Eylül 2013 Cumartesi
Bugünkü Ay-Jüpiter buluşması kariyeriniz açısından muhteşem bir şans canlarım. Sezgilerinize gözü kapalı güvenin ve bakın ne kadar sihirli şeyler olacak. Güzel talihi kucaklamaktan başka bir şey yapmanıza gerek olmayacak. Fırsatlar inanılmaz biçimde kucağınıza düşüyor.

Başak 28 Eylül 2013 Cumartesi
Bugün kendinizi çok neşeli ve canlı hissedeceksiniz sevgili Başaklar. Önünüzde çok az kozmik bulut var. Güzel titreşimleri, her alanda kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilecek üç gezegen Jüpiter, Venüs ve Mars getiriyor. Bu etkiler kendinizi hem seksi, hem keyifli hissetmenizi sağlayacak. Her şey yolunda sevgili Başaklar, keyfini sürün.

Aslan 28 Eylül 2013 Cumartesi
Mars birkaç hafta daha burcunuzun yıldızlarını ateşleyecek. Bugünün manşeti de “seks ve romantizm.” Şu anda çok hoş bir şehvet taşıyan bir enerji söz konusu. İlişkiniz varsa ya da bir ilişki arıyor veya sadece eğlenmek istiyorsanız, istediklerinize kesinlikle kavuşacaksınız. Kırmızı rujunuzu sürün ve en yüksek topuklularınızı giyin.

Yengeç 28 Eylül 2013 Cumartesi
Cumartesi’nin tadını çıkarın sevgili Yengeçler. Yöneticiniz Ay bir gün daha burcunuzun yıldızlarında kalarak size bol bol pozitif enerji, karizma ve her şeyi tam istediğiniz gibi yapma becerisi getiriyor. Saldırgan ya da ısrarcı olmanıza gerek yok, yalnızca gülümseyin yeter.

İkizler 28 Eylül 2013 Cumartesi
Eylül biraz sarsıntılı geçti sevgili İkizler ama bugün ayın son hafta sonu boyunca geçerli olacak dinamik ve iyimser enerji yeniden açığa çıkıyor. Bu etki aynı zamanda inanılmaz derecede seksi, yani tam da Cumartesi günü dışarı çıkmaya uygun. Yalnız olmanız ya da sevgiliniz olması fark etmez, çok iyi vakit geçireceksiniz. Buna ihtiyacınız da var zaten.

Boğa 28 Eylül 2013 Cumartesi
Bugün yöneticiniz Venüs yeniden seksi refakatçisi Mars’la kareye giriyor. Sizin için son derece seksi ve flört dolu bir gün sevgili Boğalar. Sevgilinizle tartışırsanız, barışmak için bu etkiden faydalanın çünkü ondan sonra gerçekten çok hoş şeyler yaşayacaksınız. Şu anda olabilecek en harika biçimde coşkulusunuz.

Koç 28 Eylül 2013 Cumartesi
Yöneticiniz Mars bugün pek coşkulu, bu da tutkularınızı göklere kadar yükseltiyor. İster yeni bir sevgiliyle, ister yoğun yaratıcılıkla dolu bir projeyle uğraşın, ilerlemek için ihtiyacınız olan bütün enerjiyi bulacaksınız. Tam gaz ilerliyorsunuz, durmayın sevgili Koçlar!

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.