28 Ekim 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları
28 Ekim 2019 Pazartesi BAŞAK Burcu Yorumu
Jüpiter yakın çevre ilişkilerinize destek veriyor. Oldukça cesur ve zor işleri yardım almadan başarmak istiyorsunuz. Çalıştığınız alanlarda özgürce hareket edecek, girişimciliğinizi alacağınız desteklerle pekiştireceksiniz. Detaycı yapınızı daha belirgin bir hale getirmek isteyecek ve bugün duygusal davranmayı yeğleyeceksiniz.

28 Ekim 2019 Pazartesi TERAZİ Burcu Yorumu
Yönetici gezgeniniz Venüs, aşkta daha özgürce davranmanıza neden oluyor. Sosyal ilişkileriniz canlanıyor. Yaratıcılığınızı toplumsal olaylarda kullanmaktan yanasınız. Düşünceleriniz çevreniz tarafından takdir görecek. Bugün birçok ortama katılacak ve dikkat çekeceksiniz. Mistik konulara ilginizin yoğun olduğu bir gün.

28 Ekim 2019 Pazartesi AKREP Burcu Yorumu
Jüpiter burcunuzda ilerlerken, partnerinizle aranızda duygusal yönlerinizi abartacaksınız. Saklamaya çalıştığınız konuların sizi baskı altına almasından dolayı canınız sıkılmış olabilir. Bugün partnerinizin maddesel olanaklarınızdan siz de faydalanacak, alacağınız ortak kararlar sonucunda, kazançlarınızı yeniden belirleyeceksiniz.

28 Ekim 2019 Pazartesi YAY Burcu Yorumu
Venüs ve Merkür burucunuzda ilerliyor. Bugün güzelliklere ve özgürlüğünüze her zamankinden daha fazla özen göstereceksiniz. Zihinsel aktiviteniz ve işlek zekanız sayesinde birtakım engelleri aşacaksınız. Görüşeceğiniz kişilerin bazılarının düşünce tarzları, sizinle aynı olabilir. Dürüstlük kavramını çok fazla abartıyorsunuz.

28 Ekim 2019 Pazartesi OĞLAK Burcu Yorumu
Bugün Ay’ın bulunduğu konum, duygusal saplantılarınızı daha belirgin hale getiriyor. Kalabalık yerlerden sıkılabilir ve içsel dinginliğiniz için sessiz yerleri tercih edebilirsiniz. Fakat siz ne yaparsanız yapın, arkadaşlarınız sizi yalnız bırakmayacaktır. Bulunduğunuz ortamın şartlarından istediğiniz gibi
yararlanabilirsiniz.

28 Ekim 2019 Pazartesi KOVA Burcu Yorumu
Hırslı tarafınız ön plana çıkıyor. Açılımlarınız konusunda, dikkatli davranmalısınız. Bulunduğunuz konumu korumak zorundasınız. Kariyerinizle ilgili yeni açılımlar söz konusu olacak. Garantili işlerden hoşlandığınız için, yeni başlangıçlar konusunda tereddütlü davranmak zorunda kalıyorsunuz.

28 Ekim 2019 Pazartesi BALIK Burcu Yorumu
Takıntılı düşünceleriniz yapmanız gereken işlerin gecikmesine neden oluyor. Çevresel koşulların sizi desteklemesine rağmen, içinize sinmeyen bir şeyler var sanki. Motivasyonunuzu yüksek tutarak, işinizin isteksiz davrandığınız bir bölümünü de aktif hale getirebilirsiniz. Yaşamda, talebinizin çok fazla olduğu bir gün içindesiniz.

28 Ekim 2019 Pazartesi KOÇ Burcu Yorumu
Değişim sizin için elzem gibi görülebilir, fakat duygusal konularda takıntılarınızdan kurtulamıyorsunuz. Bugün Ay’ın konumu, size bazı konularda kararsızlıklar ve gizem sunuyor. Yaşamınızda gerçekleşebilecek tüm olaylara farklı bir şekilde yaklaşıyor ve çabalarınızın boşa gitmesinden hoşlanmıyorsunuz.

28 Ekim 2019 Pazartesi BOĞA Burcu Yorumu
Mars karşıt evinizde ilerlerken, Yay’da bulunan yönetici gezgeniniz Venüs, bireysel yönlerinizin ortaya çıkmasına neden oluyor. Aşkta kendi tarzınızı ortaya koymaktan yanasınız. Hiçbir şekilde yönlendirilmekten hoşlanmadığınız için, bugün yaratıcılığınızı sadece, niteliğinize uygun kişilerle paylaşmak isteyeceksiniz.

28 Ekim 2019 Pazartesi İKİZLER Burcu Yorumu
Venüs ve Merkür karşıt ilerlerken, ortaklık ve duygusal ilişkilerinize yeni bir boyut getiriyor. Olayları çok çabuk kavrıyor ve yaratıcılığınızla birlikte alacağınız destekleri çok iyi kombine ediyorsunuz. Çevrenizde kişisel cazibenizden etkilenen birçok kişi size değişik tekliflerde bulunabilir. Onlara dost olma şansı verebilirsiniz.

28 Ekim 2019 Pazartesi YENGEÇ Burcu Yorumu
Geçici duygular yüzünden iş şartlarınızı zorlamamalı ve bulunduğunuz ortamın pozitif taraflarını görmelisiniz. Jüpiter sosyal ilişkilerinizde olumlu bir tablo yaratıyor. Şans sizden yana. Küçük fırsatlar, daha büyük açılımlara neden olacaktır. Tutucu tarafınız ortaya çıkarken, olayları fazla irdeliyorsunuz.

28 Ekim 2019 Pazartesi ASLAN Burcu Yorumu
Bazı konularda kendinizi ispat etmek isteyebilir ve çabalarınızı bu doğrultuda özgürce yönlendirebilirsiniz. Olayları abartmadan değerlendirmekte fayda var. Sosyal ilişkilerinizde sıcak gelişmeler, sizi de sevindirecek. İnsanlar üzerinde etkiniz oldukça yüksek ve duygusal konuşmalar sergileyeceğiniz bir gün.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir