28 Ekim 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

28 Ekim 2013 Pazartesi Günlük Burçlar28 Ekim Günlük Burç Yorumları

Balık 28 Ekim 2013 Pazartesi
Bugünkü Ay etkisi ilişkilerinizi vurguluyor ve sizden ayrıntılara dikkat etmenizi istiyor. Hiçbir şeyi olduğu gibi kabul etmeyin sevgili Balıklar ve iletişim kurma biçiminize özel bir özen gösterin. Bir şeyi nasıl söylediğiniz de ne söylediğiniz kadar önemli, özellikle de sevgilinizle konuşurken.

Kova 28 Ekim 2013 Pazartesi
Bugün Ay, seksüalite ve dönüşüm kuşağınızda aşk gezegeniyle tatlı bir açıya giriyor. Kartlarınızı doğru oynarsanız çok erotik ve romantik bir gün geçirebilirsiniz. Sizi bekleyen çok güçlü ve yaratıcı bir potansiyel var sevgili Kovalar.

Oğlak 28 Ekim 2013 Pazartesi
Şu anda pratiklikle dolambaçlı yollar arasında kalmış durumdasınız. Her zaman yelpazenin mantıklı kanadına yönelme eğiliminiz olduğuna göre, bugün maceracı ve canlı ruhunuzu öne çıkararak bir değişiklik yapmak için iyi bir fırsat. Arada sırada dizginleri gevşetmek gerek canlarım. Ruhunuza iyi gelir.

Yay 28 Ekim 2013 Pazartesi
Bugünkü astrolojik hava öğleden sonra bulanıklaşacak, o nedenle sabah elinizden geldiğince çok işi tamamlamaya çalışın. Ay, öğle saatlerine kadar bir ateş grubu burcunda olacak. Güç kaynağınızla temasa geçip tutkunuzu ifade etmeniz için iyi bir fırsat. Yalnız bir sorun var, titreşim değişmeden önce harekete geçemeyecek kadar uyku mahmuru olabilirsiniz.

Akrep 28 Ekim 2013 Pazartesi
Bugün her şeye hakim olan boşluktaki Ay, Pazartesi gününün tuhaf bir bulanıklık içinde geçmesine yol açıyor. Odaklanmak zor, bitirmek daha da zor, o nedenle elinizden geldiğince ağırdan alın. Aslında işten erken kaçabilirseniz çok iyi olur. Yarın çok daha verimli bir gün olacak.

Terazi 28 Ekim 2013 Pazartesi
Bugünkü enerji Pazartesi gününe hiç uygun değil sevgili Teraziler. Masanızda oturmak yerine yorganınızın altına kıvrılmayı tercih ederdiniz. Nereden başlayacağınızı kestiremiyorsunuz, geçen hafta başladıklarınızı mı bitirmelisiniz, yoksa yepyeni bir şeye mi girişmelisiniz? Bir şey başarmak istiyorsanız, açıkta kalmış noktaları toparlamanız en iyisi.

Başak 28 Ekim 2013 Pazartesi
Yarın büyük ihtimalle bomba gibi bir gün olacak sevgili Başaklar ama bugün pek öyle sayılmaz. Ay günün büyük kısmını boşlukta, bilinçaltı kuşağınızla gecenin ilerleyen saatlerinde gireceği burcunuz arasında salınarak geçirecek. Sezgileriniz güçlü ve derin olacağından bugün meditasyon için mükemmel bir gün.

Aslan 28 Ekim 2013 Pazartesi
Ay yaklaşık gün ortasına kadar burcunuzun alımlı yıldızlarında olacak, etrafınızdaki herkesi büyüleyip savunmasız bırakmak için bunun her anından faydalanın. Yüksek enerji döneminiz sona erdikten sonra kendinizi biraz kaybolmuş gibi ve kafası karışık hissedebilirsiniz sevgili Aslanlar. Elinizden geliyorsa günün geri kalanında tatil yapım. Enerji iş yapmaya değil, uyumaya izin veriyor.

Yengeç 28 Ekim 2013 Pazartesi
Haftanın ilerleyen günlerinde burcunuzu doğrudan etkileyen son derece zorlayıcı bazı etkiler ortaya çıkıyor. Bunlar yaklaşırken bugün kendinizi biraz huysuz hissedebilirsiniz sevgili Yengeçler. Yöneticiniz de bütün öğleden sonra boşlukta olacağından, bir şeyler başarmaya çalışmak sonuç vermeyebilir. En iyisi yeni projelere başlamak yerine, zaten başladıklarınızı bitirmek.

İkizler 28 Ekim 2013 Pazartesi
Ay öğle saatlerine kadar iletişim kuşağınızda olacak ama günün geri kalanını burçlar arasındaki boşlukta salınarak geçirecek ve üretkenliği fazlasıyla zorlaştıracak. Bu Pazartesi günü mümkün olduğunca fazla iş yapabilmek için mümkünse bütün yazışma ve haberleşmelerinizi sabah saatlerinde aradan çıkartın sevgili İkizler.

Boğa 28 Ekim 2013 Pazartesi
Ay, günün erken saatlerinde yöneticiniz Venüs’ün kulağına güzel şeyler fısıldıyor ve öğleden sonranın geri kalanı için hoş bir atmosfer yaratıyor. Ne var ki Merkür gerilemesi ve Ay’ın boşlukta olması sebebiyle fazla bir iş yapılması imkansız gibi. Çalışmak yerine arkadaşlarınızla takılmayı, flört etmeyi ya da dışarıda güzel bir yemek yemeyi tercih ederdiniz.

Koç 28 Ekim 2013 Pazartesi
Bütün günü boşlukta geçirecek olan Ay dolayısıyla bu Pazartesi Pazar gününün bir uzantısıymış gibi hissedebilirsiniz ama bu biraz sıkıntılı olabilir. Umutsuzca bir verimlilik gereksinimi içinde olsanız da, bir türlü kendinizi toplayamıyorsunuz. İşin sırrı hızınızı ayarlamakta. Olmuyorsa kendinizi hırpalamayın. Bunun yarını da var.

Reklamlar

"28 Ekim 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları" için yapılan yorumlar

  1. Asya Türker   28 Ekim 2013 at 18:23

    güzel

Leave a Reply

Your email address will not be published.