28 Ekim 2011 Cuma Günlük Burç Yorumları

28 Ekim 2011 Cuma Günlük Burç Yorumları – 28 Ekim Cuma günü için bütün burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

KOÇ
Gökyüzü, maddi konuların sizi bir hayli meşgul edeceğine işaret etmekte. Özellikle ortaklıkları olan Koç’lar sizin uygun görmediğiniz harcamalar ve daha önceden aksayan ödemelerin borçları oldukça canınızı sıkabilir. Öfkelenerek bu durumu çözüme kavuşturamazsınız. En iyisi sakin bir şekilde, kendi gelirlerinizi kontrol ederek yeni bir zorlukla karşılaşamamak için birlikte çalıştığınız insanların da görüşlerini alarak ‘’Ne yapabiliriz, bu durumu nasıl düzeltebiliriz?’’ şeklinde düşünüp yeni kararlar almanız olacaktır. Özel yaşamınızda ise fevri hareketler sergilemekten uzak durun, günün stresinin ilişkinize yansıması hiçte hoş olmayan durumlara neden olabilir.

Günün Olumlaması: Değişimi seviyorum, değişimle birlikte yeni şeyler öğreniyor hayatımı kolaylaştırıyorum. Bunu kabul ettiğim için daha doğru kararlar alıyor ve korkularımdan beni engelleyen kalıplaşmış fikirlerimden uzaklaşıyorum.

BOĞA
Gökyüzü, hedeflerinizi yükseltmeniz var olan şartlarınızı daha iyi değerlendirmeniz için sizleri destekliyor. Eğer işlerinizi zamanında yetiştiremediğinizden şikayet ediyorsanız yeni yollar aramalı, aşırı yorgunluğa bağlı sağlık sorunları yaşamadan kendinize zamanı daha iyi kullanabileceğiniz bir sistem kurmalısınız. Bu konuyla ilgili sizden yaşça büyük insanların tavsiye ve öğütlerini dikkate almalısınız. İşinizle ilgili bir girişiminiz akşam saatlerinde olumlu olarak sonuçlanabilir ve insanlardan büyük bir ilgi görebilirsiniz. Bugün sezgileriniz oldukça kuvvetlidir, sezgilerinizin sesine kulak verin ve yapacaklarınızı buna göre gerçekleştirin.

Günün Olumlaması: Her doğan günle bolluk ve bereketim artıyor. Paylaştıkça daha çok kazanıyor ve huzur buluyorum. Yaptığım işi seviyorum, ruhumun en güzel yansımalarını katıyor, emeğimin karşılığını bolca alıyorum. Yaşamımın en başarılı, en parlak, en güzel dönemindeyim. Sorumluluklarımın bilincindeyim ve sevgiyle yerine getiriyorum. Kalıcılığımı sağlamak için yeterli güce sahibim, yeteneklerim benim güvencemdir.

İKİZLER
Bugün işinizle ilgili konularda uygulamaya başlayacağınız parlak fikirleriniz ve bunun sonucunda gelecek haklı başarı, birçok kişinin rahatsız olmasına neden olabilir. Buna istinaden sürpriz tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Kimileri size karşı çıkarken kimileri de birlikte yol almak için kapınızı çalabilir. Kararlı olun ve uygulamalarınıza devam edin. Günlerdir fazlasıyla yoruldunuz, emin olun ki buna değecek. Kendinizi keyif aldığınız konularla ilgilenerek dinlendirmelisiniz. Böylelikle daha dinamik bir şekilde kararlarınızı genişleterek oldukça büyük bir başarı elde edebilirsiniz. Özel yaşamınızda, yakınlarınızdan birinin sağlık problemi canınızı sıkabilir.

Günün Olumlaması: Hedeflerime sıkı sıkıya bağlıyım, mücadele ederek isteklerime kavuşacağıma inanıyorum. Zekamı en iyi şekilde değerlendiriyor, maddi imkanlarımı genişletiyorum. Huzurlu, başarılı ve sağlıklıyım.

YENGEÇ
Göksel enerjiler, çok uzun zaman deneyimlediğiniz zorlu günlerden sonra yaşamınızdaki taşların birer birer yerine oturmaya başlamasıyla kendinize olan güveninizi geliştirmeniz için sizlere şanslar sunmaya devam ediyor. Önemli iş görüşmelerinizi bugün gerçekleştirebilirsiniz, yeni teklifler alabilirsiniz. Aceleci davranmadan harekete edin. Kendinize sormanız gereken soru ‘’Ben ne istiyorum ve neler yapabilirim?’’ olmalı. Bunların cevabını kendinize verdikten sonra sizden talep edilenleri değerlendirerek ortak değerlerde buluşmanız size fayda sağlayacaktır. Özel yaşamınızda hızla yaşanan gelişmeler başınızı döndürebilir, duygularınızla mantığınızı dengeleyerek hareket edin.

Günün Olumlaması: Çevremde negatif enerjileri ile beni, sevdiklerimi, işimi engellemeye ve zarar vermeye çalışan ruhlarının karanlığına esir düşmüş kişi ve kişilerin tüm negatif enerjilerini, sevgiyle onlara iade ediyorum. Ben İlahi sistemin, kutsal ışığının koruması altındayım, beni güçlendirdiğiniz farkında dahi olmadan bilgelik yolunda ruhumu daha da aydınlatmama, katkıda bulunduğunuz için hepinize teşekkür ederim.

ASLAN
Göksel enerjiler, bugün güvenliğinizle ilgili konularda daha duyarlı davranmanız için uyarıyor sizleri. Değerli bir eşyanızı kaybedebilir, bir hırsızlık olayının mağduru olabilirsiniz. Dikkatli olduğunuz takdirde oldukça keyifli bir gün sizler için. İşlerinizin istediğiniz şekilde ilerlemesi ile moral bulacak ve başarıyla ilerlemeye devam edecek enerjiye sahip olacaksınız. Özel yaşamınızda ise birlikteliğinizde keyifli ve dürüst paylaşımlar sizi mutlu edecek ve ilişkiniz hakkında daha ciddi düşünceler içine girmenizi sağlayacak.

Günün Olumlaması: Bugün her zamankinden daha dikkatli ve duyarlıyım. İnançlarımın kuvveti, karşılaşabileceğim tüm zorlukların üstesinden gelmeme yardımcı olacak ilahi bir güçtür. Rabb’ime sığınıyor ve tevekkül içinde günümü en yüce hayrıma olacak şekilde değerlendiriyorum.

BAŞAK
Gökyüzü, iş hayatınızda disiplinli ve kararlı tutumunuzu devam ettirmenizin getireceği olumlu gelişmelere işaret etmekte. Bugün iş arkadaşlarınızdan birinin kurnaz davranışlarıyla, ağzınızdan işinizle ilgili bir şeyler öğrenme çabası ile size samimi yaklaşımları söz konusu olabilir. Dikkatli davranın ve mesleğinizle ilgili konularda açık vermeyin. Birileri bulunduğunuz konumdan ya da ilerlemenizden rahatsızlık duyabilir. Oyunu kuralına göre oynayın ve kimsenin siz müsaade etmediğiniz sürece kimse sizi engelleyemez ve bulunduğunuz konumla ilgili bir zarar veremez.

Günün Olumlaması: Yüksek akıl yetilerimi, ruhumdan gelen bilgilerle birleştiriyor, ilerlemem gereken tüm gereksinimlerimin farkında olarak yapmam gerekenleri sırasıyla gerçekleştiriyorum.

TERAZİ
Gökyüzü, maddi gelirlerinizdeki artışla birlikte statünüzden ve kazancınızdan faydalanmak isteyen sözde eski arkadaşlarınızın etrafınıza doluşacağına dikkat çekmekte. Geçmiş deneyimlerinizi hatırınıza getirmeniz faydalı olacaktır. Kazancınızı har vurup harman savurur, geçmişteki davranışları sergilerseniz fazlasıyla üzülebilirsiniz. Özel yaşamınızda mutluluğunuz çevrenizdeki herkese yansıyacak, ilişkinize ailenizin de destek vermesiyle kendinizi adeta dünyaya yeniden gelmiş gibi hissedeceksiniz.

Günün Olumlaması: Ben çok şanslı biriyim. Sağlıklıyım, huzurluyum ve kendime güveniyorum. Sahip olduklarıma duyduğum şükür ve minnet duygum beni her zaman koruyucu bir çember altına alır.

AKREP
Gökyüzü bugün, fiziksel dinamizminizle etrafınızdaki herkesi büyüleyeceğinize işaret etmekte. Kaygı ve endişelerden kurtularak kendinize yapılabilecek en büyük iyiliğini yaptınız. Bunun mükafatını da fazlasıyla alacaksınız. İşinize gereken önemi her zamankinden daha fazla göstermelisiniz, oldukça yoğun bir süreç sizleri bekliyor. Girişimlerinizin olumlu sonuçlarını almaya başlıyorsunuz. Özel yaşamınızda ise, son derece huzurlu ve uyum dolu bir gün sizleri karşılıyor.

Günün Olumlaması: Korkularımı, sevgisizliğimi, çaresizliğimi alt etmenin evrene iade ederek gelişmenin keyfini yaşıyorum. Şimdi hedeflerim var, istekli ve kararlıyım.

YAY
Bugün kendinizi oldukça yorgun hissedebilirsiniz, her şey size zorlayıcı görünür. İçinizden hiçbir şey yapmak gelmez. Yaşadığınız gerginliklerin etkisinden sıyrılarak olayları daha akılcı yöntemlerle ele almak sizin için pozitif sonuçları da beraberinde getirecektir. Sevdiğiniz insanların eleştiri ve önerilerini yok saymadan, onları anlamaya çalışarak hareket etmek en doğru davranış şekli olacaktır. Özel yaşamınızda, sevdiğiniz insanın size olan desteğini görmezden gelmeyin. Hem kendinize hem de ona haksızlık yapmış olmak istemezsiniz…

Günün Olumlaması: İçinde bulunduğum şartlardan dolayı, sevdiklerimi kırmaktan duyduğum pişmanlığı sevgiye dönüştürüyor ve bu enerjimi tüm güzel yönleriyle onların kalplerine gönderiyorum. Sevgiyle eksik kalmış yanlarımda birlik ve bütünlüğünü gerçekleştiriyorum.

OĞLAK
Gökyüzü, kariyerinizle ilgili konularda uğramış olduğunuz haksız ve baskıcı durumlardan kurtulmaya başladığınıza işaret etmekte. Bu sayede tüm dikkatinizi işinize vermenizi engelleyen enerjiler de arkanızda bırakmaya başlıyorsunuz. Maddi konularda dikkatli davranmaya devam etmelisiniz. Fırsat olarak değerlendirebileceğiniz finansal konular hiç tahmin etmediğiniz şekilde sonuçlanabilir. Planlı hareket etmeli ve kazancınızı herkesle paylaşmamalısınız. Özel yaşamınızda uzun süredir devam eden beraberliklerde daha sıcak yakınlaşmalar ve ilişkinin ilerlemesi adına çok güzel paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Yeni olan her şeyi sevgiyle kucaklıyorum. Geçmişimden gelen değerlerimi, sevgilerimi yeni olanla harmanlıyor ve zenginleştiriyorum. Bu eşsiz zenginlikler şimdi yaşam kalitemi yükseltip, beni hak ettiğim yere taşıyor.

KOVA
Bugün kendi düşüncelerinizi, kelimelerle ifade etme isteğinizi harekete geçiriyor. Yakınlarınız ve birlikte çalıştığınız insanlarla ortak menfaatler üzerinde çatışmalar yaşanabilir. Sakinliğinizi korumalısınız, vereceğiniz tepkiler maddi zararlarla karşılaşmanıza sebep olabilir. Sakin davranmalı ve çevrenizle olan ilişkilerinizi yeniden olumlu yönde yapılandıramaya çalışmalı, var olan sorunları akılcı yaklaşımlarla çözüme kavuşturmaya çabalamalısınız. Size gerçekten değer veren dostlarınızın desteğiyle başarılı işlere imza atabileceğiniz bir dönemdesiniz.

Günün Olumlaması: Yüreğimden gelen hüzün duygularıma ve dış dünyama yansıyan sisli bir bulut gibi çevreme yayılıyor. Var olan şartlarımdan ayrılmak, tercihler yapmak konusundaki korkularım iç dünyama çekilip düşünmem için bir yol göstericidir. Burada ve şimdiyi kabul ediyor, ruhumdaki bilgeye güveniyorum.

BALIK
Gökyüzü bugün, kendinizi daha huzurlu hissedeceğinize işaret etmekte. Enerjinizi yükseltmek için meditasyon yapabilir, sevdiğiniz şarkıları dinleyerek ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Sezgileriniz oldukça kuvvetlidir, bugün ruhsal yönünüz olayları daha doğru tarzda değerlendirmenizi sağlayacaktır. Yapmak istedikleriniz ve işinizle ilgili konularda görüşmeler yaptığınız insanlarla ilgili daha gerçekçi kararlar alabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve ayrıntılara özellikle dikkat edin.

Günün Olumlaması: Ruhumda beni geliştiren, yönlendiren öğreten sevgi dolu bir bilge var. Ben onun öğretilerine kulak verdiğimde madalyonun diğer yüzünü görür ve gerçeklerle karşılaşırım. Gördüğüm gerçekler doğruluğa giden yolda benim rehberimdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.