28 Aralık 2012 Cuma Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

28 Aralık Cuma Günlük Burç Yorumları 28 Aralık 2012 Cuma Burç Yorumları


28 Aralık 2012 Cuma Günlük Burçlar – 28 Aralık 2012 günlük burç yorumları ve 28 Aralık 2012 Cuma günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 28 Aralık Burç Yorumları

Akrep burcu, 28 Aralık 2012 için burç yorumu
İşlerinizi yoluna koymak istiyorsanız artık bahane bulmaktan vazgeçin. Geçmişte sorun yaratmış özel ya da iş ilişkilerinizi yeniden dikkatle gözden geçirin ve kendinize yeni bir yön verin. Bugün yetenekleriniz aniden dikkat www.nazlim.net çekebilir ve önemli bir kimse size başarıya ulaştıracak bir teklifte bulunabilir. Dış görüntünüz ve kişiliğiniz çevrenizin ilgisini çekebilir ve etrafınızdaki insanların sempatisini kazanabilirsiniz. Yaşadığınız yer, aileniz ya da güvenliğiniz gibi konularla ilgili sorumluluklar gündeme gelebilir. Evinizle ilgili değişimler yapmak isteyebilir ve sevdiklerinizin isteklerine karşı duyarlı davranabilirsiniz. Ailenizin ve dostlarınızın güven isteklerine karşı duyarlı davranabilirsiniz. Yapmak istediğiniz değişiklikler için uygun bir zaman

Yay burcu, 28 Aralık 2012 için burç yorumu
Yakında oluşacak olan bazı gelişmelerin belirtilerini görebilirsiniz. Bu sizin için son derece şanslı ve mutlu bir dönem olabilir. Bu yüzden bu günkü ve belki de önümüzdeki iki gün içindeki gelişmeleri dikkatli takip etmelisiniz. Eğer iyi uyuyamadınız veya dinlenemedinizse asabi dengeniz fazlaca bozuk olabilir. Uyku ve dinlenme açısından normal bile olsanız bugün alınganşığınız üzerinizde ve düşüncesiz sözler sarfetmeye eğilimlisiniz. Kötü konuşmaktan başka kendi sırlarınızı da ağzınızdan kaçırabilirsiniz. İletişimle ilgili konularda şanslısınız. En merak ettiğiniz konulardaki bilgi ve haberler size kolaylıkla ulaşabilir. Kafanız bilgi almaya, yeni şeyler öğrenmeye ve herhangi bir konunun en ince detayını yakalamaya açıktır.

Oğlak burcu, 28 Aralık 2012 için burç yorumu
Bugün sizin için karmaşık bir gün olabilir. Duraklar ve kararsızlığa düşerseniz biraz zararlı çıkabilirsiniz. Karamsarlığa kapılmadan cesaretinizi olanca gücünüzle toplayın ve verdiğiniz kararlardan dönmeyin. Üzerinde çalıştığınız projenin başarıya ulaşmasını istiyorsanız bugün çevrenizden yardım istemelisiniz. Sizde biliyorsunuzki tek başına başarılı olmak çok güç. Ekip halinde çalışmayı öğrenmeniz gerekiyor. Uzun bir süreden beri yanınızdan uzaklaşmış olan bir dostunuzun tekrar geri dönmesi, onun tavsiyelerinden veya vereceği bilgilerden yararlanmanız olasıdır. Duygusal yönden artık çekingen olmayın. Karşınızdaki kişiye bir an önce duygularınızı açmanız gerekiyor. Belirsizlik sizi karamsarlığa itebilir. En azından onun duygularını öğrenirsiniz. Eğer süregelen bir beraberliğiniz varsa, bu bir aşk ilişkisi yada evli olabilirsiniz, bu durumda sizin için birlikte olduğunuz kimseyle olan durumunuz önem kazanacak ve basit maceralardan kaçınmanız gerekecektir. … daha fazlası için buraya tıklayınız…

Kova burcu, 28 Aralık 2012 için burç yorumu
Erkekseniz parasal, kadınsanız duygusal açıdan haraket kazanmanız ve bu alanlarda sürpriz olaylar yaşamanız olasıdır. Erkekseniz bugün karşı cinsin kırıcı davranışlarıyla karşılaşmanız olasıdır. Özellikle birlikte olduğunuz kadının sizi önemsemez tavırları olabilir. İhmal edildiğinizi hatta sudan şeyler çin atlatıldığınızı düşünebilirsiniz. Karşı tarafın ailesi sorun olabilir. Bugün üzrinizde olan etkiler sizi karşı cinse karşı saldırgan ve anlayışsız hale getiriyor. Birlikte olduğunuz kimseye iyi duygularla bile yaklaşsanız farkında olmadan tahakküm edici ve ve kırıcı tutumlara girebilir sonrada onun neden bozulduğunu anlamayabilirsiniz. Siz bir kadınsanız, özellikle karşı cins ilişkilerinde şanslısınız ve bugün yeni duygusal heyecanlar yaşamanız olasıdır. Ayrıca süregelen ilişkilerinizde mutlu bir gündesiniz.

Balık burcu, 28 Aralık 2012 için burç yorumu
Yoğun bir çalışma dönemi içine girmektesiniz. Önceden göremediğiniz bu dönem sizi oldukça terletecek fakat sonuç olarak maddi ve manevi ödüller alabileceksiniz. Bu günü ve önümüzdeki birkaç günü kendinizi disipline ederek yoğun konsantre ile geçirmeniz tavsiye edilir. Bazı kimselerin kaba saba davranışları yüzünden aşırı sinirlenmeniz mümkündür. En azından önemsenmediğinizi hissederek bozulabilirsiniz. Fazla üzerinde durmayın. Gün, sizin gününüz değil. Size de sıra geleceğini bilin ve sakin olun. Bu akşam sevdiğiniz türden bir eğlencede bulunmanız ve kendinizi yenileyebilecek derecede güzel vakit geçirmeniz olasıdır. Günlük rutin faaliyetlerinizde de bir çok şeyden olumlu sonuç alarak kendinizi güçlü hissetmeniz mümkündür.

Koç burcu, 28 Aralık 2012 için burç yorumu
Bir arkadaşınızın teklifini kabul ederek eğlenceli saatler geçirmeniz veya değişik konularla ilgilenmeniz olasıdır. Bu günlük aktivitelerden ve sorunlardan uzaklaşmanız açısından hoş bir değişiklik olabilir fakat enerjinizi tamamen tüketmemeye de dikkat etmelisiniz. Kendinizi güçlü bir konumda görüyor olabilirsiniz fakat önemsemediğiniz kimselerden umulmadık zararlar gelebilir. Bir süreden beri bazı kimseler aleyhinizde kulis faaliyetleri yapıyorlardı. Bugünlerde, söz konusu faaliyetlerin bazı belirtileriyle karşılaşabilirsiniz. Mars ve Venüs size, insanlara karşı güvensizlik hisleri vermektedirler. Hiçbir ard niyet olmayan durumları bile şüpheyle karşılama eğilimlerindesiniz. Bu tutumdan direk bir zarar görmeseniz bile birçok konuda kendinizi engelliyorsunuz.

Boğa burcu, 28 Aralık 2012 için burç yorumu
Gerilimlerinizi atmaya gayret etmelisiniz. Gerek zihinsel, gerekse bedensel olarak fazla gerilmiş durumda olabilirsiniz. En azından fiziksel olarak beli bir gevşekliğe ulaşmalısınız. Gerilimleriniz için huzuruzlanmanız gereksiz. Bunlar sadece Astrolojik etkilerden kaynaklanmaktadır. Yanlış kararlar vermeye açık bir dönemdesiniz. Bu sıralarda bazı ailevi sorunlarınız olabilir. Sağlıklı karar veremeyeceğinizi göz önünde bulundurmadan birşeye teşebbüs etmemelisiniz. İş konularında iyisiniz ve bazı küçük başarılar kazanmanız olasıdır. İyi niyetli yaklaşımlarınız takdir edilmiyor. Karşınızdaki kimselere yaklaşmaya çalışmanızda fayda yok. Sizin için en iyisi ilgisiz kalmaktır. Bırakın karşınızdakiler size yaklaşma gereği duysunlar. Aksi takdirde yanlış değerlendirileceksiniz.

İkizler burcu, 28 Aralık 2012 için burç yorumu
Bugün kısa yolculuklarda şanssızsınız. Hertürlü aksilik olabilir. Huysuzluğu tutmuş birisine bazı konuları izah etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu durumda onun fazla üzerine gitmeyip, konuyu mümkün olduğu kadar kısa kesmeniz gereklidir. Fazla meraklı davranışlar içinde olmaktan kaçınmalı, daha doğrusu merakınızı belli etmemelisiniz. Eğer siz üzerine giderseniz bir çok şeyi sizden saklayabilirler ya da yanlış yansıtabilirler. İlgisiz davranırsanız daha fazla şey öğrenebilmeniz olasıdır. Hiçbirşeyi beğenmemek ve sürekli söylenmek gibi tutumlarınız olabilir. Bunun yerine elinizdekinden memnun olup, imkanlardan istifade etmeye gayret ederseniz daha kazançlı olursunuz. Nasıl olsa şikayetleriniz hiçbirşeyi etkilemiyor bari kendinize dert etmeyin.

Yengeç burcu, 28 Aralık 2012 için burç yorumu
Bugünlerde ve belki de bugün hayatınızda önemli bir sayfa açabilecek bir teklif alabilirsiniz. Bunu kabul etmeniz sizi çok yorucu ve ağır ilerleyen durumlara sokabilir. Kısa vaadede bir sonuca ulaşmanız zordur fakat uzun vaade için çok iyi olabilir.Amaçsız ve kararsız bir günde olmanız olasıdır. Durmadan karar değiştirmeniz ve bu yüzden de hiçbirşey yapamanız mümkündür. Bir çok şey yerine tek bir konuyu hedeflerseniz oradan oraya sürüklenmekten kurtulursunuz. Unuttuğunuz bazı ufak işler başınıza bela olacak derecede büyüyebilirler. Aslında saçma sapan olan bir sürü şey gereksiz yere zamanınızı alıp sizi bezdirebilir. Ufak şeyleri ihmal etmez ve zamanında yaparsanız bu gibi sorunlarınız olmaz.

Aslan burcu, 28 Aralık 2012 için burç yorumu
Uranüs sizi bugün ve yarın olumsuz etkiler altında bırakabilir. Anne ya da yakınınız olan başka bir yaşlı kadın yüzünden bazı sıkıntı veya üzüntüleriniz olabilir. Bugün duygularınızı açabilmeniz veya anlatabilmeniz zordur. İhmal ettiğiniz konuları ele alıp, hepsinde gerekli düzeltmeleri yapmanıza uygun sakin bir gündesiniz. Bundan istifade etmeye gayret edin. Özellikle bozuk ya da zayıf giden sosyal ve duygusal ilişkileri düzeltmek için çok uygun bir gün fakat mesleki konularda da başarılı olabilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizdeyse özellikle siz bir kadınsanız hiç bir şansınız yok. Birlikte olduğunuz kimseye aranızdaki herhangi bir sorunu ya da önemli bir konuyu açmak için bugün ve yarın uygun değildir.

Başak burcu, 28 Aralık 2012 için burç yorumu
Ay ve Venüs size bazı psikolojik gerilimler verebilir. Özellikle kadınlarla zor anlaşabileceğiniz bir gün ve bir kadın sizi oldukça sinirlendirebilir. Bugün alkollü içkiler ve bir tedavi ya da ağrı için alınan uyuşturucu ilaçlardan da uzak olmaya gayret etmelisiniz. Parayla ilgili konularda şanslısınız. Elinize bir miktar para geçebilir veya önümüzdeki günlerde gelecek olan paranın belirtilerini görebilirsiniz. İyi etkilerine rağmen bugün sizin için iç sıkıcı olabilir. İçinizden gelmese de bazı dostlarınızı ararsanız bu sıkıntıyı atabilirsiniz. Fiziksel açıdan dinç ve güçlü, duygusal açıdan zayıf olduğunuz bir gündesiniz. Çok iyi becerebileceğiniz şeylerde bile kendinize güvenememeniz olasıdır. Karşı cins ilişkilerinizde sırf güvensizliğinizden dolayı bazı gaflar yapmanız mümkündür.

Terazi burcu, 28 Aralık 2012 için burç yorumu
Karşı cins ilişkilerinde şanslı olduğunuz gibi maddi konularda da rahat ve başarılısınız. Bugün duygusal yapıda olmanız mümkündür. Bazı gerekli alışverişler yapabilirsiniz. Siz bir erkek seniz larşı cins ilişkilerinde, kadınsanız maddi konularda şanslısınız. Şanslı olduğunuz alanı hesaba alarak haraket ederseniz teşebbüslerinizde başarılı olursunuz. Sevdiğinizin bir dostunuzun sizi araması veya evinize misafir gelmesi mümkündür. Bugün diğer burçların aksine siz yolculuklarda şanslı ve rahatsınız. Bir yere giderek halletmeniz gereken şeyleri bugüne odaklarsanız herşeyin çok kolay olacağını görebilirsiniz. İş ve belki de alımsatımla ilgili şeylerde bazı kazançlarınız olabilir

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.