27 Temmuz 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 10.09.2020 16:45

Günlük Burç Yorumları27 Temmuz 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

YAY Burcu Yorumu:
Yollardan beklemediğiniz misafirleriniz gelebilir. Bugün, çevre ilişkilerinizi yoğun yaşayacaksınız. İkili ilişkilerinizde canlanma söz konusu. Güçlü sezgileriniz sizi farklı kulvarlara getiriyor. Kalbi boş olanlar için yeni aşklar gündeme gelecek. Bazı Yay’lar, süregelen ilişkilerini mutlu bir şekilde sonlandıracaklar.

OĞLAK Burcu Yorumu:
Siz, duygu ve mantık karşılaştırmasını çok iyi yapan özel kişilerden birsiniz. Bugün, maddi konularda mükemmel sezgilerinizi takdir etmemek mümkün değil. Çevrenizden etkilenmeden ilginç kararlar alacaksınız. Kafanızı meşgul eden içsel sıkıntılarınızdan bir an önce kurtulmalısınız. Size kar getirecek yollar gündeme gelecek.

KOVA Burcu Yorumu:
Ay, burcunuzda ilerlerken yaratıcı yönünüz ortaya çıkıyor. Bugün, davranışlarınızla ve yapacağınız sürprizlerle çevrenizi şaşırtabilirsiniz. Özgürce duygularınız atakta. İlişkinizde yeni yapılanmalar söz konusu. Partnerinizle karşılıklı paslaşmalar içinde olacaksınız. Bugün satın alma duygunuz yoğun. Harcamalarınız sonradan canınızı sıkabilir.

BALIK Burcu Yorumu:
Sezgileriniz çok yoğun. Uzun süredir planladığınız işler için acele etmemelisiniz. Yapacağınız hatalar yüzünden kayıplar yaşamak istemiyorsanız, dikkatli olmalısınız. Gizli duygularınız atakta. Karşınıza çıkacak kişilerin fiziksel özelliğinden etkilenebilirsiniz. Bugün, misafir ağırlayacak ve onlarla yoğun duygu paylaşımları yaşayacaksın.

KOÇ Burcu Yorumu:
Bugün; Ay, Kova burcunda ilerliyor. Çevre ilişkilerinizin yoğun olduğu bir gün. Uzun süredir görüşmediğiniz dostlarınız ziyaretinize gelebilir. Çevresel aktivitelerden mutlu olacak, farklı konulara ilgi göstereceksiniz. Geçmişte unutmak istediğiniz olaylarla ilgili olarak kafanızda kurgulamalar oluşabilir. Duygularınızı çevrenizden soyutlayarak kendinizi sınamalısınız.

BOĞA Burcu Yorumu:
Kariyeriniz için kendinizi ifade tarzınızın çok önemli olduğunu unutmayın. Çevrenizde yaptığınız çalışmalar; bazılarının gözünden kaçmıyor ve sizin lehinize gelişen süreç var. Fırsatlarınızı kullanmalı ve yaratıcılığınızı aktif bir şekilde ortaya çıkarmalısınız. Partnerinizle olan sürtüşmelerinizin altında, onun özgürlük duyguları yatıyor.

İKİZLER Burcu Yorumu:
Çevrenizde güçlü pozisyonlara gelmeniz, şartlarınızı yeniden gözden geçirmenize neden olacak. Bugün, Ay’ın bulunduğu konum, yolların ön plana çıkacağını gösteriyor. Yapacağınız zevkli yolculuklarda istediğiniz gibi eğlenebilir ve yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Partnerinizle aranızda olumlu gelişmelerin söz konusu olması sizi mutlu edecek.

YENGEÇ Burcu Yorumu:
Maddi konuların önem kazanması sizin için olumlu bir pozisyon. Uzun süredir yapmak istediğiniz eylemler için gerekli şartlar gündeme gelecek. Çekingen yapınızı biraz daha zorlamalı ve bulunduğunuz kalıplardan sıyrılmalısınız. İlk adımların çok önemli olduğunu unutmamalısınız. Bugün finans konularında sezgileriniz çok güçlü.

ASLAN Burcu Yorumu:
Duygusal ilişkilerinizin ön planda olması ve süregelen ilişkinizi yeniden yapılandırmak istemeniz sizin yararınıza olacak. Hislerinizi aktarırken yanlış davranışlardan uzak kalmalısınız. Siz öfkelerinizi ve enerjinizi hemen ortaya koymaktan yanasınız. Bırakın, biraz da karşı taraf tavırlarını ortaya koysun. Yeni kararlar almak üzeresiniz.

BAŞAK Burcu Yorumu:
Birlikte çalıştığınız kişilerin size verecekleri destek önemli. Onlara şans tanımalısınız. Detaycı olmanız yüzünden; olaylara olumlu yaklaşsanız bile, işlerin yavaş ilerlemesine neden oluyorsunuz. Yeni yapılanmalar için kafanızın içinde birçok düşünce var. Enerjinizi doğru kullanmalı ve bekleyen başarıyı daha fazla geciktirmemelisiniz.

TERAZİ Burcu Yorumu:
Bugün, ortak burcunuz Kova’da ilerleyen Ay’dan olumlu etkiler alıyorsunuz. Özgürce düşünceler içindesiniz. Olaylara yaklaşımınız olumlu ve yaratıcı. İsteklerinizde artış var. Yapmayı planladığınız işlerinizi bir an önce gündeme getirmelisiniz. Partnerinizin sizin için düşündüğü şeylerle ilgili olarak onun da isteklerini dinlemeli ve sonra karar vermelisiniz.

AKREP Burcu Yorumu:
Ailenizle ilgili düşüncelerinizde ısrarcı davranıyorsunuz. Bazı paylaşımlar konusunda onlara vereceğiniz destekte biraz esnemelisiniz. Bugün baskıcı güçleriniz atakta. Çevrenizde, aynı düşüncelere sahip kişilerle istemediğiniz çatışmalara neden olmak istemiyorsanız, enerjinizi kontrollü ve soğukkanlı kullanmalısınız. Açık hava sporlarına ağırlık vermelisiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir