27 Şubat 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

27 Şubat Çarşamba Günlük Burç Yorumları 27 Şubat 2013 Çarşamba Burç Yorumları


27 Şubat 2013 Çarşamba Günlük Burçlar – 27 Şubat 2013 günlük burç yorumları ve 27 Şubat 2013 Çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 27 Şubat Burç Yorumları

TERAZİ –
Genel anlamda sorunsuz bir tavır sergilemeniz ufak gerginliklerinizi düşünmemenizi engellemiyor. Sabah saatlerinde biraz huzursuz olsanız da öğleden sonra bir arkadaşınızla yapmak istediğiniz değişikliğe odaklanmak size keyif verecek. Partnerinizle olan ilişkinizi nazarlardan saklamak lazım

AKREP –
Kariyer hayatında ve toplum içinde kendinizi ispat etmek, huzur bulmak, güvenli bir yaşam sürmek isteyen tavrınız, istediği şekilde hareket edememenize neden oluyor. yaşadığınız çelişki mantığınızı fazlasıyla zorlayabilir ve hareket kabiliyetinizi oldukça çok zorlayabilirsiniz.

YAY –
Özlem duygunuzun on plana çıkması kişisel acıdan fazla duygusal olmanıza neden olabilir. Bu duygusal yoğunluk iş hayatında çevrenize karşı sıkıntılı ve gergin görünmenize neden olabilir ve bu durumu çevrenizdeki insanlara açıklamak mantıklı olacaktır. Ekonomik şartlarınızı tekrar gözden geçirme zamanı gelmiş gibi görünüyor.

OĞLAK –
İletişim konusundaki başarınız çevrenizdeki insanların size hayranlığını arttırırken iş hayatında da emin adımlarla ilerlemenizi sağlıyor. Bu donem tek eksiğiniz duygusal hayata karşı yaşadığınız küçük handikaplar. Bu problemi çözmenizle birlikte geleceğe yönelik net adımlara atmaya başlayacak ve geleceğinizi şekillendireceksiniz.

KOVA –
Farklı bir dünyadan geldiğiniz düşenebileceğiniz bir gün. Duygusal hayatınızda çok olumlu gelişmeler olurken, bir yandan da olacakları tahmin edebilecek kadar güçlü sezgileriniz duygusal acıdan yaşadıklarınıza karşı durgun bir tavır sergilemenize neden oluyor olabilir.

BALIK –
Ani ve agresif kararlar almaya yatkın bir günde olmanız, düşünmeden adımlar atmanıza ve bazı yanlış anlaşılmaları büyütmenize neden olacak. Ekonomik acıdan kısa zaman içerisinde rahatlayabileceğiniz bir dönemin gelecek olması fazla harcama yapmanıza neden olabilir dikkatli olmalısınız.

KOÇ –
İş hayatında yaşanan olumlu sürecin ardından beklentilerinizin gittikçe artması gerginliğe neden olabilir ve bu gerginlik motivasyon ve odaklanma sorununa neden olabilir. Sevdiğiniz insan ve dostlarınızla vakit geçirerek üzerinizdeki gerginliği atmaya çalışmalısınız.

BOĞA –
Bazı zorlukları atlatırken yaşadığınız olumlu döngü sanki bazı kararları ani ve aceleci bir şekilde almanıza neden olabilir gibi görünmekte. Bazı konuların biran önce çözülmesini istemek, eğer sorunlu bir sonuçsa hiç mantıklı değil. duygusal hayatınızda değer verebileceğiniz bir insanla yapacağınız uzun bir sohbet sizi mutlu edebilir.

İKİZLER –
Son zamanlarda kariyer ve maddi meselelere karşı var olan duyarlı davranışınızdan vazgeçip hayatınızdan keyif alma maddi sıkıntılarına artık sizi fazla yormaması gerektiğini düşünen bir tavır sergilemeye başlayacaksınız. Kendi değerinizin farkını varmanızın yarattığı moral gününüzü pozitif kılıyor.

YENGEÇ –
Kaygı ve korkularınızdan uzaklaşmalı, hangi konuların ve olayların sizi bu kadar etkilediğini algılamaya çalışmalısınız. Kendiniz tanımak ve beklentilerinizi tekrar gözden geçirmek için çok uygun bir gündesiniz. bugün ailevi bir sorunun etkisi sizi yorucu bir zaman dilimine itebilir.

ASLAN –
Kariyer hayatı ile ilgili kafanızda varolan fikirleri belirgin bir şekilde on plana çıkarabilir ve bunu çevrenizdeki insanlarla paylaşabilirsiniz. özellikle aile çevrenizden bazı insanlarla yapacağınız maddi konuşmalar sonrasında maddi geleceğinizle ilgili kafanız daha da netleşebilir. bu donem duygusal hayata biraz daha önem vermeniz gerekebilir.

BAŞAK –
Enerjinizin azaldığı bir dönem ve bu donem kişisel acıdan kendinizi oldukça yorgun ve isteksiz hissedebilirsiniz. Özellikle iş hayatı ile ilgili var olan planlarınızı ertelemek biraz canınızı sıksa da bu donem hem fıziksel hemde beyin olarak biraz dinlenmek iyi gelecektir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.