27 Mart 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 04.09.2020 13:59

Günlük Burç Yorumları 27 Mart 201927 Mart 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

YENGEÇ
Önümüzdeki beş gün içerisinde, önemli konumundaki kişilerle önemsediğiniz ve parlak fikirlerinizi ya da planlarınızı paylaşabilirsiniz. Fikirlerinizi kazanca çeviremeseniz de, insanların dikkatini çekmeniz takdir görmenizi sağlayabilir. Veya sevdiğiniz bazı kişilerle sorunlarınızı çözme fırsatı yakalayabilirsiniz. Maddi başlıklı konularda ise, bazı hassasiyetler söz konusu olabilir. Haftaya her zaman olduğunuz kişiden farklı tavırlar sergileyerek başlayabilir ve sizi iyi tanıyan kişileri şaşırtabilirsiniz. Hafta genelinde kendi istek ve ihtiyaçlarınızı ön plana alıyorsunuz. Duygusal anlamda desteklenme ve duygularınızı paylaşma ihtiyacı duyabilir, samimi diyaloglar kurabilir, duygusal bir hafta geçirebilirsiniz. Hafta sonunda pazarlık yapılması ya da üzerinde anlaşılması gereken konularla karşılaşabilirsiniz. En başta fırsat gibi duran şeyleri dikkatle ele almanızda fayda var.

ASLAN
Yaşam şeklinizi, beslenme düzeninizi değiştirebilir veya profesyonel bir destek alabilirsiniz. Sanırım bu birkaç gün diz, diş, deri kemik ..vb bir konu için doktor görüşmeniz, kontrolünüz olabilir. Her ihtimale karşı her türlü böcek sokmasına karşıda dikkat edin. İş konusunda üzerinizde muazzam bir basınç ve baskı hissedecek olsanız da yüksek motivasyon ve dayanıklılığınız sayesinde başarı elde edebileceksiniz.

BAŞAK
Sanırım bu sefer size aşk geliyor ama bu o kadar kolay olmayacak. Ya libido seviyesi oldukça yüksek olabilir veya normal bir tanışma değil de, bir gerginliğin akabinde olabilecek bir aşka işaret etmekte. Eğer ki özel hayatınıza ilişkin rekabete dayalı bir durum varsa, galibi rahatlıkla siz olabileceksiniz.

TERAZİ
Evinizde her türlü değişimi yapmak için harika bir hafta olacak. Hatta evinizin bir kısmını yıkıp yeniden yapılandırabilirsiniz, o derece! Ya da dekorasyonu tümden değiştirebilirsiniz, belki biraz daha koyu renklerin hakim olduğu yeni bir tarz yaratabilirsiniz. Ya da bu değişimi banyonuzda, tuvaletinizde de yapabilirsiniz.

AKREP
Bence bavulunuzu bir kenarda hazır tutsanız iyi edersiniz, tam anlamıyla seyahat dönemi başlamış olacak sizler için, irili ufaklı birçok seyahati organize edebilirsiniz bu birkaç gün içinde. Eğer ki bir eğitim veya önemli bir yazı işiniz projeniz var ise bu birkaç gün bunları hayata geçirmek için kolları sıvayabilirsiniz.

YAY
Lütfen kullandığınız kredi kartlarınızı bir süreliğine yok edin, sanki içinizden gizli bir güç sürekli para harcamanız konusunda sinsi sinsi mesajlar verebilir! Eğer ki bir alım satım işiniz varsa, bu aralar bu konuyla ilgili güçlü kişilerden harika destekler alabilirsiniz. Para ile ilgili konularda azimli, güçlü, her türlü zorluğun üstesinden rahat bir şekilde gelebileceksiniz.

OĞLAK
Bu etkileşim sizi ateş topuna çevirecek ve yerinizde kolay kolay duramayacaksınız. Cazibenizi popülerliğiniz ve libidonuzda inanılmaz bir artış söz konusu. Yeni girişimler, yeni başlangıçlar için çok ama çok uygun birkaç gün olacak. Hayatınıza bir nevi gğüç ve hız geliyor. Özellikle yeni bir iş açmak, yeni iş girişimleri konusunda sizin için çok destekleyici etkiler olacak.

KOVA
Düşmanlıklar, size kötülük yapmak isteyenler, arkanızdan cesurca iş çevirenler, yalancılar, dolandırıcılar hepsi birleşmiş sanki hayatınızı içinden çıkılması zor bir alana çevirmeye çalışıyorlar. Bu etkileşimin olası en iyi tarafı, bilinçaltı ve psikoloji konusunda size gerçekten çok iyi gelecek profesyonel destekler alabileceğinize işaret etmekte. Görünmez kazalara da lütfen çok dikkat edin, sporda risk almayın, bir yerlerinizi incitmeyin, zedelemeyin.

BALIK
Öyle güçlü kişilerden öyle büyük destekler alacaksınız ki sizde buna şaşırıp kalacaksınız bana sorarsanız. Öncelikle dostlarınız gerçek gücünü asıl bu hafta gösterecek sizlere, her türlü olası sorununuz veya destek beklediğiniz konularda bir asker gibi hemen yardıma hazır olacaklar sizler için.

İKİZLER
Belli kararlar alırken olayların artı ve eksilerini en ince detayına kadar düşünmeniz gerekiyor. Ani tepkiler vermeniz durumunda belli yetenekleriniz sorgulanabilir. Gerçekçilikten uzak fikirleri olan veya olayları doğru değerlendiremeyen kişiler sizin de aklınızı karıştırabilirler. Paranızı, sahip olduğunuz şeyleri ve imajınızı korumanız gerekiyor.

BOĞA
Önümüzdeki hafta içerisinde, evinizi veya ailenizi ilgilendiren başlıklarda hassasiyetler söz konusu olabilir ya da maddi başlıklı alanlarda bazı başlıklarda sonuç almaya başlayabilirsiniz. Düşüncelerinizi ortaya koyarken ısrarcı olmamalı, tartışmalara girmemelisiniz. Haftaya karışık duygularla veya istikrarsız bir giriş yapabilirsiniz. Neyse ki, bir iki gün içerisinde toparlanıyorsunuz. Hafta içinde, yakınlarınızla veya sizin için önemli kişilerle yaşanan bazı problemli durumları çözme şansı bulabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelmenizi sağlayacak programlar yapabilirsiniz. Hafta sonuna girerken, bazı ilişkileriniz sınavdan geçebilir. Tepki verirken, sakinliğinizi korumanız ve esnek olmanız gerekecek. Haftanın son gününde her şey yoluna giriyor.

KOÇ
Bir takım konularda kontrol tamamen sizde olmalı Sevgili Koçlar. Dokümanlarınız, eşyalarınız ya da önemli belgeleriniz üzerinde bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir. Kararlı ve net bir duruş sergileyebilmek için bazı şeyleri zorlamamalı ve oluruna bırakmalısınız. Başkalarından beklentileriniz varsa, bunu daha anlaşılır bir şekilde ifade etmelisiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir