27 Kasım 2012 Salı Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

27 Kasım Pazar Günlük Burç Yorumları 27 Kasım 2012 Pazar Burç Yorumları


27 Kasım 2012 Salı Günlük Burçlar – 27 Kasım 2012 günlük burç yorumları ve 27 Kasım 2012 Salı günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 27 Kasım Burç Yorumları

BAŞAK 27 Kasım 2012 Burç Yorumu

Bugün, aşk hayatınızda veya çocuklarınızla ilgili konularda tutkularınız devreye girebilir, sabırsız ve anlayışsız tutumlar içerisinde olabilirsiniz. Karşılık beklemeden sevmeyi öğrenmeniz gerekebilir.

TERAZİ 27 Kasım 2012 Burç Yorumu

Bu sabah yakın çevrenizle iletişiminiz yüksek olacak. Evinizde ve aile hayatınızda sevdiğiniz insanla sürtüşmeler ve sorunlar yaşayabilirsiniz. İlişkinizde tansiyonlu durumlar ortaya çıkabilir.

AKREP 27 Kasım 2012 Burç Yorumu

Bugün özellikle öğleden sonra, iş yaptığınız insanlarla olan iletişiminizde biraz anlayışsız ve sabırsız etkiler altında olabilirsiniz. Yine yakın çevrenizin sağlığıyla ilgili konular ortaya çıkabilir.

YAY 27 Kasım 2012 Burç Yorumu

Parasal konular ve maddi alanlardaki ilişkileriniz devreye girmeye başlıyor. Bugüne özel olarak parasal konularda birtakım zorlanmalarınız olabilir. Biraz daha sakin durmalısınız.

OĞLAK 27 Kasım 2012 Burç Yorumu

Bugün, eviniz ve ailenize karşı biraz sabırsız ve anlayışsız etkiler altında olabilirsiniz. İlişkilerinizde tansiyon çıkabilir. Rahatlamaya ve kendinize daha fazla özen göstermeye çalışacağınız bir dönem içerisindesiniz.

KOVA 27 Kasım 2012 Burç Yorumu

Sabah saatlerinde arkadaşlarınızla iletişiminiz ön planda olacak. Bugün, yalnızlığı sevdiğiniz için iletişim halinde olacağınız insanları anlamakta zorlanabilir, kolay öfkelenmelere açık olabilirsiniz.

BALIK 27 Kasım 2012 Burç Yorumu

Hızlı başlayan gününüz, öğleden sonra yerini arkadaş ortamlarınıza bırakabilir. Bugün, sosyal ortamlarda, para konuları sinirlerinizi zıplatabilir. Arkadaş ortamlarınızda gereksiz tepkiler verebilirsiniz.

KOÇ 27 Kasım 2012 Burç Yorumu

Sabah saatlerinde dış ortamlarda bulunmak ihtiyacınız yüksek olacak. Öğleden sonra iş alanlarınızda hırslı yapınızı ortaya koyabilirsiniz. İş alanlarınızda ani davranış değişiklikleri başkalarını şaşırtabilir.

BOĞA 27 Kasım 2012 Burç Yorumu

Bugün erken saatlerde kafanız para konularına takılı olurken, öğleden sonra seyahatler, medya, yabancılarla ilişkiler ve eğitim konuları ve bu alanlardaki ilişkileriniz devrede olabilir.

İKİZLER 27 Kasım 2012 Burç Yorumu

Özel hayatınızda oldukça hareketli ve hırslı bir yapı sergileyebilirsiniz. Öğleden sonra gizemli olayları sevecek, hayatı farklı gözlerle sorgulamaya başlayacaksınız. Kendinizi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz.

YENGEÇ 27 Kasım 2012 Burç Yorumu

Bugün, özel hayatınızda, kalabalık yerlerde tartışmamaya veya sinirli olmamaya özen gösterin. Duygu değişimleri öğleden sonra sizi zorlayabilir. Ayrıca özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz önem kazanmaya başlayacak.

ASLAN 27 Kasım 2012 Burç Yorumu

Sabah saatlerinde eğlenceli başlayan gününüz öğleden sonra yapmanız gerekenleri ön plana çıkartabilir. Tanımadığınız veya sizi tanımayan insanlara karşı anlayışla yaklaşmayı deneyin. Sinirinizi kontrol etmelisiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.