27 Haziran 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

27 Haziran Perşembe Günlük Burç Yorumları 27 Haziran 2013 Perşembe Burç Yorumları


27 Haziran 2013 Perşembe Günlük Burçlar – 27 Haziran 2013 günlük burç yorumları ve 27 Haziran 2013 Perşembe günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 27 Haziran Burç Yorumları

Balık 27 Haziran 2013 Perşembe
Bugün yıldızlarınızda buluşan Ay’la Neptün, saf bir büyü getiriyor, sevgili Balıklar. Bayıldığınız, filmlere yakışan bir ihtişam yaratabilirsiniz. Şu anda hayatın bir rüya ya da film gibi geçtiğini hissediyorsunuz. Bütün mesajları dinlemeniz ve ahenge ayak uydurmanız bekleniyor. Her şey anlam yüklü.

Kova 27 Haziran 2013 Perşembe
Ay ve Neptün bir araya geliyor ve sınırların ortadan kalktığı hayallerle dolu, büyülü bir gün ortaya çıkarıyorlar. Bunun sizi rahatsız etmesi mümkün ama kendinizi mutlu ve her şeyin mümkün olduğu büyülü bir diyarda yaşıyormuşsunuz gibi de hissedebilirsiniz. Her şey ne kadar açık davrandığınıza bağlı.

Oğlak 27 Haziran 2013 Perşembe
Bugün zihin kuşağınızdaki Neptün-Ay buluşmasının incelikli etkisiyle iletişim daha sözsüz bir seviyede gerçekleşecek. Kelimelere takılıp kalmaktansa, enerjiye, vücut diline ve söylenmeyen şeylere dikkat etmek daha önemli. Satır aralarını okuyun.

Yay 27 Haziran 2013 Perşembe
Şu anda ev hayatınız ışıl ışıl, sevgili Yaylar. Ay ve Neptün bir araya gelerek öğleden sonranın hayallerle dolu olmasını sağlıyorlar. Kalabalık yerlerde vakit geçirmek istemeyebilirsiniz çünkü ev size çok büyülü ve şifa verici geliyor. Kendinize yalnız kalma izni verin ve mutluluğu bulun.

Akrep 27 Haziran 2013 Perşembe
Ay ve mistik Neptün’ün aşk kuşağınızdaki buluşması sayesinde bugün Haziran ayının en büyülü ve romantik günlerinden biri. Kendinizi çok derin bağlar kurmak, sevgilinizle birbirinizden ayrılmanız imkansız bir şekilde kaynaşmak isterken bulacaksınız. İki ruh, seksi ve şiirsel bir birliktelik yaşayabilir.

Terazi 27 Haziran 2013 Perşembe
Ay ve Neptün, gündelik işler ve sağlık kuşağınızda büyülü bir ikili oluşturuyorlar. Şifa bulmak ve spada bakım yaptırmak için mükemmel bir etki söz konusu. Refleksoloji, pedikür ve banyo yağları size çok iyi gelecek. Kendinizi şifalı sulara bırakın ve bu haftanın gerginliğinden kurtulun.

Başak 27 Haziran 2013 Perşembe
Sevgili Başaklar, bugün havada, özellikle de ilişkilerin etrafında muhteşem bir büyü var. ay ve Neptün ortaklık kuşağınızda buluşarak yakın ilişkilerinize üstü kapalı ama harikulade romantik bir etki getiriyorlar. Ajandanızı bir tarafa bırakın ve çok az bir çabayla her şeyin nasıl önünüze serildiğini seyredin.

Aslan 27 Haziran 2013 Perşembe
Sevgili Aslanlar, bugün Ay’la Neptün dönüşüm ve seksüalite kuşağınızda buluşuyorlar. Sizi doğal akışınızla yeniden temas kurmaya yönelten büyülü ve gizemli bir etki söz konusu. Kendi yolunuzu izleyin ve kozmosun ihtiyaç duyduğunuz ve istediğiniz her şeyi nasıl ayaklarınızın dibine sereceğini görün.

Yengeç 27 Haziran 2013 Perşembe
Ay ve Neptün kardeş bir su grubu burcunda birlikte dans ederken, havada şifa verici bir etki var. büyülü akışa teslim olun ve programsızca hareket etmenin bugünün kuralı olduğunu unutmayın. Her şeyin uygun şekilde ilerleyeceğine ne kadar çabuk inanırsanız, o kadar iyi.

İkizler 27 Haziran 2013 Perşembe
Bugün Ay ve Neptün kariyer kuşağınızda büyülü bir birliktelik yaşıyor. Bu etki hiç kuşkusuz profesyonel imajınıza büyük bir hayal gücü ve görkem sağlayacak. Kendinizi film yıldızı gibi hissetmenize şaşmamalı sevgili İkizler. Hayalinizi anlattığınızda, herkes size inanır.

Boğa 27 Haziran 2013 Perşembe
Ay ve Neptün’ün arkadaşlık ve tutku evinizdeki buluşması sayesinde bugün atmosferde büyülü, görkemli bir etki var. Hayal gücünüzü ve vizyonunuzu işe koşup bir sonraki hayalinizi gerçekleştirmeye koyulursanız, doğru insanların size yardım etmesini sağlamanız işten bile değil.

Koç 27 Haziran 2013 Perşembe
Bugün Ay ve Neptün, uyku, geri çekilme ve hayal gücü evinizde bir araya geliyorlar. Hayallerle dolu bir gün, hem de nasıl. Sıradan işlerin ayrıntılarına kafa yormayı bırakın ve dünyanızın bir filme dönüşmesine izin verin. Fantezi ve hayallerin ön planda olması gereken bir gündeyiz, sevgili Koçlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.