27 Eylül 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

27 Eylül 2013 Cuma Günlük Burçlar

Balık 27 Eylül 2013 Cuma
Kardeş bir su grubu burcundaki Ay, romantizm hevesinizi ateşliyor ve yaratıcı yeteneklerinizi artırıyor. İster aşk havasında olun, ister sanat, yıldızlar yanınızda. Şu anda baktığınız her yer zevkle dolu sevgili Balıklar. Gözünüzü açık tutun ve birazını kendinize alın.

Kova 27 Eylül 2013 Cuma
Ay bugün çalışma kuşağınızda ve size mevcut projeleriniz için bol bol enerji sağlıyor. Hafta sonundan önce önemli son dakika işlerini bitirmek için size yardımcı olacak mükemmel bir enerji bu. Yapılacak işler listenizdeki bütün maddelerin üzerini çizip başka işleri de bitirebilirsiniz.

Oğlak 27 Eylül 2013 Cuma
Ay bugün zıt burcunuzda, bu da dikkatinizi ortaklıkla ilgili meselelere çekiyor. Şu andaki (ya da belki geçmişteki) bir ilişki aklınızda ön plana çıkıyorsa, onunla ilgili sağlıklı noktalara odaklanın. Yeteri kadar sağlıklı nokta bulamıyorsanız, o ilişkinin sizin için zehirli olduğu gerçeğiyle yüzleşin.

Yay 27 Eylül 2013 Cuma
Bugün seksüel kuşağınızda olan Ay libidonuzu yükseltmenin yanı sıra, sevgilinize duygusal olarak daha derinden bağlandığınızı hissetmenize yardımcı olabilir sevgili Yaylar. Bu türden aşırı duygusal ve romantik nosyonlara her zaman ihtiyaç duymazsınız ama bugün hepsi hoşunuza gidecek. Sevginizi göstermenizde hiçbir sakınca yok.

Akrep 27 Eylül 2013 Cuma
Ay kardeş bir su grubu burcunda. Kendinizi ilham dolu ve duygularınıza sıkı sıkı bağlı hissetmeye devam edeceksiniz. Enerjiyi olumlu bir şekilde kullanmaya özen göstermelisiniz. Melankoliye gömülüp kalmak yanlış olur sevgili Akrepler. Özelikle de hafta sonunun geri kalanı bu kadar heyecan verici bir potansiyel taşırken.

Terazi 27 Eylül 2013 Cuma
Ay kendi burcunun yıldızlarında olduğu için bugün biraz içiniz sıkılabilir. Duygularınıza kulak vermeniz ve sürekli başkalarının ne düşündüğü konusunda endişelenmekten vazgeçmeniz için güzel bir etki. Canınız isterse sebepsiz yere gülün ya da ağlayın sevgili Teraziler. Kendinizi tutmayın, hele de tutkuluysanız.

Başak 27 Eylül 2013 Cuma
Bugün Ay yıldız haritanızın çok tatlı bir yerinde sevgili Başaklar, sosyal ağ kuşağınızda. Hem iş, hem de zevk arayışları açısından mükemmel bir etki söz konusu. Profesyonel bağlantılar kurmak ya da yeni arkadaşlar edinmek istiyorsanız, bunun için ideal bir gün ve gerçekten ideal hafta sonu.

Aslan 27 Eylül 2013 Cuma
Rüya kuşağınızdaki Ay nedeniyle her zamankinde daha içe dönük ve sessiz olabilirsiniz sevgili Aslanlar. İç dünyanızı incelemeniz, güçlenmenize yardımcı olacak. Hafta sonunun çılgın eğlenceleri sırasında, daha önce biraz ağırdan aldığınıza memnun olacaksınız.

Yengeç 27 Eylül 2013 Cuma
Ay bugün burcunuzun sıcak, besleyici ve bazen de aşırı duygusal yıldızlarında sevgili Yengeçler. İstediğiniz kadar duygusallaşabilirsiniz. Kimsenin sizi engellemesine izin vermeden ihtiyacınız olan şeyi yapın. Ay enerjisi size uygun olduğu için, kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.

İkizler 27 Eylül 2013 Cuma
Bugünkü Ay enerjisi para kuşağınızı aydınlatıyor ve önümüzdeki 24 saat boyunca dikkatinizi para konularına çekiyor. Ekonomik hedefleriniz konusunda bir karara varmak için mükemmel bir gün. Önümüzdeki ay için bütçeniz ne? O şıkır şıkır ayakkabıları almanız gerçekten şart mı, yoksa Ekim kirasını ödemeyi mi tercih edersiniz?

Boğa 27 Eylül 2013 Cuma
Ay iletişim kuşağınızda, bu da doğru şeyi söyleme konusunda aşırı hassas olmanıza neden oluyor. Neyse ki bu geçiş sayesinde doğru insanlara mesajınızı en iyi şekilde iletmek için platform bulacaksınız. E-posta gönderin, mesaj atın ya da arayın. Kendinizi ifade etmeniz için mükemmel bir gün.

Koç 27 Eylül 2013 Cuma
Gününüz sakin, düzenli ve istikrarlı geçecek ama akşam olduğunda kendinizi biraz çılgın ve cüretkar hissedebilirsiniz sevgili Koçlar. Bu da mükemmel, çünkü günlerden Cuma. İşleri erkenden bitirin ve masanızdaki ikincil önem taşıyan şeyleri aradan çıkarın çünkü bu hafta sonu sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmek isteyeceksiniz. Yıldızlar kesinlikle sizi destekliyor.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.