26 Temmuz 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

26 Temmuz 2013 Cuma Burç Yorumları


26 Temmuz 2013 Cuma Günlük Burçlar – 26 Temmuz 2013 Cuma günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 26 Temmuz Burç Yorumları

Balık 26 Temmuz 2013 Cuma
Güzellik ve aşk gezegeni, şu anda burcunuzun mistik yıldızlarında bulunan Neptün’le açı yaparken, yaratıcılık ve romantizm ön planda. Sadece romantik duygular değil, genel olarak sevgi de derin bir ruhani nitelik kazanıyor. Bugün değer verdiğiniz herkesle çok samimi bir bağ içind eolduğunuzu hissediyorsunuz.

Kova 26 Temmuz 2013 Cuma
Bugün Ay iletişim kuşağınıza giriyor, o nedenle biraz fevri davranabilir, ağzınızdan çıkanlara dikkat etmeyebilirsiniz. Başkalarının cehaleti veya aptallığı sabrınızı taşırdığında, genellikle hiç tereddüt etmeden bunu dile getirirsiniz ama bugün büyük bir kavgadan kaçınmak için kendinizi biraz tutmanızda fayda var.

Oğlak 26 Temmuz 2013 Cuma
Şu anda Ay yıldız haritanızın tabanında bulunuyor ve bağımsız, coşkulu doğanızla temasa geçmeniz için size yardımcı oluyor. Normalden daha fazla risk almaya cesaret edeceksiniz, bu da çok güzel bir şey. Sezgilerinize göre davranın sevgili Oğlaklar, ihtiyatı elden bırakın.

Yay 26 Temmuz 2013 Cuma
Bugün yaratıcı sezgilerinize güvenmeniz için harika fırsatlarla dolu, sevgili Yaylar. Mantıklı zihninizin, aralıksız bir kendini ifade etme patlamasına dönüşebilecek bir şeye ket vurmasına izin vermeyin. Bırakın her şey açığa çıksın, canlarım.

Akrep 26 Temmuz 2013 Cuma
Aşk neredeyse mistik bir niteliğe bürünüyor. Bugünün rüya gibi etkisiyle, kendinizi hayaller aleminde bulabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve hayalle gerçek arasındaki dengeyi bulun. İlla ikisinden birini seçmek zorunda değilsiniz, hatta aslında ikisine de ihtiyacınız var.

Terazi 26 Temmuz 2013 Cuma
Bugün Ay zıt burcunuzda, sevgili Teraziler ve sizden sakinlikten hoşlanan yönünüzle daha bağımsız ve deli dolu tarafınız arasında bir denge bulmanızı istiyor. Kendinizi başkalarının isteklerinde kaybetmek yerine, bir defalık olsun kendi ihtiyaçlarınıza öncelik vermek konusunda kararlı olun.

Başak 26 Temmuz 2013 Cuma
Bugün tam anlamıyla hayallerle gerçekler arasında kalmış durumdasınız, sevgili Başaklar. İçinizde bir yer, bazı işleri ve şifa bulmayı kendi başınıza yapmanız gerektiğinin farkında, öte yandan başka bir yanınız romantizm, aşk ve ihtişamın içinde kaybolmak istiyor. İkisine de biraz zaman ayırmaya çalışın.

Aslan 26 Temmuz 2013 Cuma
Ateşli Koç Ay’ı, risk almanız ve rahat olduğunuz bölgenin sınırlarının çok dışına çıkmanız için size ilham veriyor. Bunu harika bir şekilde, düşünmeden yapacaksınız. Büyük bir sıçrayış gerçekleştirmeden durmak, mırın kırın etmek aklınıza bile gelmeyecek. Normalde ödünüzü koparacak şeylerin peşine düşmenizin vakti geldi.

Yengeç 26 Temmuz 2013 Cuma
Bugün Ay yıldız haritanızın üst kısmına çıkıyor, sevgili Yengeçler. Şu anda profesyonel çabalarınızı ciddi bir güçle ateşlemeniz mümkün. Kabuğunuzdan çıkın ve muhteşemliğinizi bütün dünyanın görmesini sağlayın. Gizli kalmış rekabetçi yönünüzü ortaya çıkarmanızın vakti geldi.

İkizler 26 Temmuz 2013 Cuma
Bugün Ay sosyal kuşağınızda ve sosyal ağınızı güçlendirmeniz için saldırganca bir etkiyle güçlü bir arzu yaratıyor. Evde kalmak ya da tek başınıza zaman geçirmek şu anda size hiç çekici gelmiyor. Sağlıklı bir rekabet ya da en azından biraz zihinsel çekişme konusunda sizinle aşık atabilecek birilerinin yanında olmak istiyorsunuz.

Boğa 26 Temmuz 2013 Cuma
Enerjiyi doğru biçimde kanalize edemezseniz, bugünkü Ay etkisi düşüncesizce davranmanıza ve gerginlik hissetmenize yol açabilir. Görüşünüz korkularınızla ya da arzularınızla bulanıklaşacağı için bunu açık seçik anlamayı başaramayabilirsiniz. Şu anda, özellikle ilişkiler konusunda kesin yargılara varmamaya çalışın.

Koç 26 Temmuz 2013 Cuma
Bugün burcunuzun ateşli yıldızlarına giren Ay, sizi herkesi sınava tabi tutmak isteyen bir ruh haline sokuyor, sevgili Koçlar. Tabii bunu çok masumca ve hiçbir art niyet beslemeden yapıyorsunuz. Hangi arkadaşlarınızın sağlam durabileceğini, hangilerinin korkak sınıfına girdiğini anlamak istiyorsunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.