26 Nisan 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Hafta sonunun ilk gününde burcunuz sizlere neler söylüyor işte 26 Nisan 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Başak 24 Ağustos – 23 Eylül

Yurtdışı, eğitim ve yolculuklarla ilgili kaderesel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Daha önceden elinizden kaçmış fırsatları yeniden yakalayabilir veya uzun süredir beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Kendi görüşleriniz doğrultusunda geleceğinize yön verirken başkalarının da fikrini almaktan kaçınmayacaksınız. Başkalarının hayalleri sizin hayalleriniz olmasın.

Terazi 24 Eylül – 22 Ekim

Geçmişten gelen bir borç veya ödeme karşınıza çıkabilir. Kaynaklarınızı korumak, gelir gider dengesi kurmak şu günlerde önemli konularınız arasında. Size kriz yaşatacak önerilerden, kararlardan uzak durmalısınız. İlişkilerin duygusal boyutunu sorgularken gerçekçi olmanızda yarar var. Hayallere bir yere kadar yer vermelisiniz.

Akrep 23 Ekim – 22 Kasım

İlişkilerde huzur ve güveni sağlamak önemli. Bu isteğinizden yola çıkarak beraberlikleri değerlendirdiğiniz bir dönemdesiniz. Aşkta hayalci tutumunuzun yanı sıra gerçekleri de göz ardı etmeden hareket ediyorsunuz. Geçmişte yaşanmış bir birlikteliğin tekrardan gündeme gelmesi sizi heyecanlandırabilir. Çocuklarınıza karşı daha anlayışlı olmalısınız.

Yay 23 Kasım – 22 Aralık

Bugün keyiflerinize fazla yönelebilir; yeme içme konularına ağırlık verebilirsiniz. Ancak isteklerinizi abartmamanızda yine de fayda var.

Sağlığınızla ilgili sizi zorlayan şikayetlerinize cevap bulacağınız olumlu koşullar içindesiniz. Yakınlarınızın desteğini ve yardımını alarak ilerleyebilirsiniz. Aile fertlerine anlayış göstermeniz kendinizi iyi hissettirebilir.

Oğlak 23 Aralık – 20 Ocak

Aşk hayatınız bugün oldukça hareketli geçebilir. Yoğun geçen günlerin ardından sevdiklerinize zaman ayırabilirsiniz. Geçmişte bıraktığınız bir sevdiğinizle yeniden bir araya gelebiliceğiniz gibi varolan ilişkinizdeki sorularınızı çözmek isteyebilirsiniz. Keyiflere yönelik yapacağınız planlarla günü dolu dolu yaşayabilirsiniz.

Kova 21 Ocak – 19 Şubat

Aşk hayatınız bugün oldukça hareketli geçebilir. Yoğun geçen günlerin ardından sevdiklerinize zaman ayırabilirsiniz. Geçmişte bıraktığınız bir sevdiğinizle yeniden bir araya gelebiliceğiniz gibi varolan ilişkinizdeki sorularınızı çözmek isteyebilirsiniz. Yaratıcı işler, çocuklarla iletişiminiz güven tazeleyici olabilir.

Balık 20 Şubat – 20 Mart

Ev, yerleşim ve ailevi konularda yeni gelişmeler yaşanabilir; bazı bitiş ve başlangıçlar yapabilirsiniz. Kendinizi güvende hissetmek, kazançlarınızı değerlendirmek adına yeni yatırımlar için girişimde bulunmak isteyebilirsiniz. Sizin için önemli olmuş gayrimenkul, arazi ile ilgili yeni haberler alabilir; maddi kaynaklarınızı bu konuya yöneltebilirsiniz.

Koç 21 Mart – 20 Nisan

Maddi konularda dönüm noktası gibi gelebilecek gibi bir durum yaşayabilirsiniz. Geçmişte aldığınız bir kararı sorgulayabileceğiniz gibi kontrolünüz dışında gelişen bir ödeme karşınıza çıkabilir. Huzur ve güvende hissetmek için kendinizi fazla yüklenmemeli, şu aralar olayları akışta kalarak takip etmelisiniz. Bilinçaltınızı kurcalayan bir ilişkiyle ilgili hayaller içindesiniz.

Boğa 21 Nisan – 21 Mayıs

Burcunuzda ilerleyen Ay’ın pozitif etkilerini hissedebilirsiniz. Geçmişte yaşanmış bir ilişki veya maddi değerlerinizi sorgulatacak bir gelişme geleceğiniz ve hedefleriniz üzerinde etkili olabilir. Yeteneklerinizi kullanarak kendi lehinize çevirebileceğiniz koşullar içindesiniz. Sanat ağırlıklı grup çalışmalarına katılarak günü renkli geçirebilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs – 21 Haziran

Maddi konular veya bilinçaltınızı kurcalayan bir beraberlikle ilgili kadersel sayılabilecek bir gelişme yaşanabilir. Huzur, güven duygunuzu sorgulayabilir; hayallerinizi ne derece gerçek kılabileceğiniz hakkında bir fikre sahip olabilirsiniz. İş yaşantınızda karşılaştığınız fırsatları sağlamlaştırmak için atacağınız adımlarınız olabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran – 23 Temmuz

Geleceğinizi sağlam temeller üzerine kurmak için girişimler içindesiniz. Yurtdışı, eğitimle ilgili hayallerinizi gerçekleştirmek için kişisel çabanızın yanı sıra toplulukların ve grup çalışmalarının da desteğine ihtiyacınız var. Karşınıza çıkan fırsatları lehinize değerlendirmek artık size ve yeteneklerinizi kullanmanıza bağlı. Yardımlaşma çalışmaları öne çıkabilir.

Aslan 24 Temmuz – 23 Ağustos

Bugün geçmişten gelen bir konu gerek iş gerek sosyal yaşantınızda öne çıkabilir. Değerlerinizle ilgili sorgulamalara neden olmakla birlikte gelecekte yapacaklarınız için de önem taşıyabilir. Ortak gelirlerinizle ilgili net olmayan koşulları daha gerçekçi değerlendirebileceğiniz şu günlerde adımlarınızı sağlam atmanız yararınıza olabilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı