26 Nisan 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

26 Nisan Cuma Günlük Burç Yorumları 26 Nisan 2013 Cuma Burç Yorumları


26 Nisan 2013 Cuma Günlük Burçlar – 26 Nisan 2013 günlük burç yorumları ve 26 Nisan 2013 Cuma günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 26 Nisan Burç Yorumları

Kova Günlük Burç Yorumu 26 Nisan 2013
Yaratıcılığınız uyanıyor ve bugün karşılaştığınız kişiler duygularınızı harekete geçirecek. Heyecanlı ve duygusal bir tavır içinde olabilirsiniz. Fakat duygularınızı yansıtmayacaksınız ve sabırlı davranmayı başaracaksınız.
Farklı çevrelerden gelen kişileri bir araya getirebilirsiniz ve ilginç buluşmalar olabilir. Önem verdiğiniz konular ile ilgili yapacağınız çalışmalar hemen sonuç vermeyebilir. Fakat kararlı ve azimli bir tavır içinde olduğunuz bir dönemdesiniz ve gelişmeleri sabırla bekleyebilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları şans olarak kullanmayı başarabilirsiniz. Kendinizi fazla zorlamayın.

Balık Günlük Burç Yorumu 26 Nisan 2013
Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal ilişkileriniz ön plana çıkıyor. Bugün partnerinizle oluşturduğunuz ortak fikirlerin, sizi olumlu kılmasını istiyorsanız, duygusal sapmalardan uzak kalmayı denemelisiniz. Sosyal yaşamınızda, bulunduğunuz ortamlarda çevrenizi çok kolay etkiliyor ve olayları kısa sürede kendi sathınıza çekiyorsunuz.

Oğlak Günlük Burç Yorumu 26 Nisan 2013
Rüyalarınız film gibi olabilir ve uyandığınız zaman hayal gücünüzün yükseldiğini hissedebilirsiniz. Geleceğe yönelik hayaller kurabilir ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz.
Yepyeni idealler ve istekler içine girmeniz mümkün. Fakat girişimde bulunmak için aceleci davranmayın. Gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir ve bazı konularda sabırlı davranmanız gerekebilir. Bugün karşılaştığınız olaylar moralinizi yükseltecek ve gerilim hissettiğiniz konulardan uzaklaşıp dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz. Bazı olaylar derinden etkileyici olabilir ve düşünceleriniz derinleşmiş olabilir. Ancak bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Yay Günlük Burç Yorumu 26 Nisan 2013
Yaratıcı ve özgür tavırlarınız çevrenizi etkileyecek. Arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve ilginç projelerinizi anlatabilirsiniz. Gelişmeler beklediğinizden daha farklı olabilir fakat siz kararlarınızı sürdüreceksiniz.
Yapıcı ve planlı tavırlarınız ile saygın kişilerin dikkatini çekeceksiniz ve beklediğiniz yardımı alacaksınız. Yaratıcılık gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Yenilikleri ve teknolojiyi takip edebilirsiniz ve şimdiye kadar denemediğiniz konular ile ilgilenebilirsiniz. Bugün uzaklarda yaşayan akrabalarınız ile görüşebilirsiniz.

Akrep Günlük Burç Yorumu 26 Nisan 2013
Bugün kendinizi daha canlı ve farklı hissederek güne başlayacaksınız. Kendinizi hırslara kaptırmazsanız, hayallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak.
Özellikle güçlü kişiler ile yapacağınız iş birliği sizi hem heyecanlandırıyor, hem de korkularınızı uyandırıyor. Kendinizi ve yapmak istediklerinizi çok fazla önemsiyorsunuz ve bunun sonucunda ortaya çıkan baskı duygusu ile başa çıkmanız pek kolay olmayabilir. Büyüklerinize itiraz etmek yerine şimdilik olayların gelişmesini bekleyin ve kendinizi fazla zorlamayın. Tabii bu arada çevrenizi de zorlamasanız iyi olacak.

Terazi Günlük Burç Yorumu 26 Nisan 2013
Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ve güne istekli başlayacaksınız. Özellikle yeni keşfettiğiniz alanlar ve konulara yönelik ilginç gelişmeler olabilir.
Öğrenecekleriniz kafanızı karıştırsa bile iyimser ve yapıcı bir tavır içinde olacaksınız. Uzun zamandır görmediğiniz büyükleriniz ile haberleşebilirsiniz ve yakınlarınızın ziyaretine gidebilirsiniz. Unuttuğunuz veya ihmal ettiğiniz konular gündeme gelebilir ve kafanız karışabilir. Fakat rahat davranacaksınız ve böylece düşüncelerinizi değiştirmeyi başaracaksınız.

Başak Günlük Burç Yorumu 26 Nisan 2013
Ay karşıt burcunuzda ilerliyor. Partnerinizin duygularının çok önemli olduğunu unutmamalısınız. Onunla duygusal çekişmeler yaşayabilirsiniz. Bugün, bir çok nedenden dolayı gereksiz problemlere kucak açıyorsunuz. Onun, geçmişten etkilenmesine neden olan, doneleri ortadan kaldırabilirsiniz.

Aslan Günlük Burç Yorumu 26 Nisan 2013
Bugün duygularınız yükselecek fakat huzursuz ve endişeli olabilirsiniz. Ancak günün ilerleyen saatlerinde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Yaşadığınız olaylara daha farklı açılardan bakacaksınız.
Hatta derinden etkileyici ve sarsıcı durumlar olsa bile iyimser ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. İlk önce sizi sarsmış olan durum, bakış açınızı değiştirmeyi başardığınız andan itibaren farklı bir boyut kazanacak ve yaşadıklarınızı yeniden değerlendireceksiniz. Yabancılar, farklı ortamlar ve değişik konular ilginizi çekecek ve şimdiye kadar öğrendiklerinizden daha farklı bilgilere ilgi duyacaksınız. Bu arada üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular aynı zamanda sizin için bir fırsat olabilir.

Yengeç Günlük Burç Yorumu 26 Nisan 2013
Bilinçaltınıza ittiğiniz konular rüyanızda ortaya çıkabilir ve sabah uyandığınız zaman kendinizi farklı hissedeceksiniz. Belki duygularınız derinleşmiş olabilir ve en derin istekleriniz ile karşılaşabilirsiniz.
Şayet böyle bir duygu içinde kendinizi hissederseniz, fazla derinleşmeyin. Radikal değişiklikler yapmak ve kendinizi yenilemek isteyebilirsiniz. Bu arada güçlü kişileri karşınıza almaktan kaçının. Güç mücadelesi yapmayın. Aslında içinizdeki potansiyel gücün uyandığı bir dönemdesiniz. Sabırlı ve kararlı davranmayı başarırsanız, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak.

İkizler Günlük Burç Yorumu 26 Nisan 2013
Duygularınız değişiyor ve bugün kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Evinizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Bu arada aile bireyleri ve arkadaşlarınızın size ihtiyacı olabilir.
Ancak yakınlarınıza gereken ilgiyi göstereceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı davranmayı başaracaksınız. Sürprizler olabilir ve aniden karşınıza çıkan fırsatları iyi kullanmayı başarabilirsiniz. Daha önce düşünmediğiniz veya aklınıza gelmeyen konular karşınıza çıkabilir. Ani değişiklikleri fırsata dönüştürmeniz mümkün. Çünkü düşünceleriniz özgürleşiyor ve olaylara daha iyimser bir açıdan bakmaya başlıyorsunuz.

Boğa Günlük Burç Yorumu 26 Nisan 2013
Sabaha karşı bilinçaltı rüyalar görmüş olarak uyanabilirsiniz. Karmaşık ve tuhaf hisler ile güne başlamanız mümkün. Kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz.
Beklentileriniz giderek artıyor ve olaylar karşısında tepkilerinizi denetlemeniz zor olabilir. Yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almanız mümkün. Ancak kendinizi fazla zorlamayın ve hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Özellikle büyüklerinizin davranışlarına itiraz edebilirsiniz. Kendi istediğiniz gibi davranamadığınızı düşünerek öfkelenebilirsiniz. Aceleci davranmayın.

Koç Günlük Burç Yorumu 26 Nisan 2013
Beklenmedik durumlar ile karşılaşmış ve duygusal karmaşa yaşamış olabilirsiniz fakat bugün kendinizi farklı hissedeceksiniz ve yaşadıklarınızı bir kez daha gözden geçireceksiniz.
İyimser ve yapıcı kişilerin bakış açısından etkilenebilirsiniz ve böylece siz de kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Yepyeni projeleriniz olabilir ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz konular dikkatinizi çekebilir. Ekip çalışmaları yapmak ve çeşitli organizasyonlar içinde bulunmak keyfinizi yerine getirecek. Gizemli konular, farklı felsefeler ve güce sahip olan kişiler ile karşılaşmanız mümkün.

Leave a Reply

Your email address will not be published.