26 Kasım 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

26 Kasım 2013 Salı Günlük Burçlar

Balık 26 Kasım 2013 Salı
Bugün Ay ve Venüs aşk büyülerini dokurken, ilişkiler bir kez daha vurgulanıyor. Sevginizi daha elle tutulur biçimde göstermenin yollarını düşünün. Duygularınızı daha üstü kapalı ifade etmeyi tercih edersiniz ama şu anda daha pratik bir davranış çok iyi sonuç verecek.

Kova 26 Kasım 2013 Salı
İşiniz o kadar çok ilham ve potansiyelle dolu ki, şu anda başka bir şeye odaklanamayabilirsiniz. İyi başarılmış bir işin sağladığı tatmin ve gurur duygusunu başka bir şeyde bulmak kolay değildir. Bütün ruhunuzu, aklınızı ve yüreğinizi sanatınıza verin.

Oğlak 26 Kasım 2013 Salı
Burcunuzdaki Venüs’le Ay arasındaki tatlı bağlantı sayesinde aşk, para ve yaratıcılık muhteşem bir şekilde hayatınıza doluyor. Bu harika toprak enerjisiniz kullanarak hayallerinizi gerçek kılabilirsiniz. Zengin ve bereketli etkiyi kaçırmayın canlarım.

Yay 26 Kasım 2013 Salı
Bugün kendinizi her türlü dikkat dağıtıcı unsurdan uzak tutun ve kariyer önceliklerinize odaklanın. Yıldızlar, profesyonel cephede istediklerinizi başarmanız için alışılmadık derecede güçlü bir destekle yanınızda, o nedenle zamanınızı boşa geçirerek bu potansiyeli ziyan etmemelisiniz.

Akrep 26 Kasım 2013 Salı
Güçlü iletişim kurma konusundaki potansiyel, bugün hayatınızı değiştirecek kadar etkili olabilir. Önemli konuşmaları korktuğunuz ya da çekindiğiniz için erteleyip duruyorsanız bugün hiç tereddüt etmeden temasa geçebilirsiniz. Sonuçlar konusunda endişelenmeyin sevgili Akrepler, kendinize kayıtsız şartsız güvenin yeter.

Terazi 26 Kasım 2013 Salı
Kendinizi evle ilgili işlere adamanız için güzel bir gün. Evde her şey uyum içindeyse, bunu kutlayın ve verici olmaya devam edin. Son zamanlarda sorun yaşadıysanız, bugünkü yıldız etkisinden faydalanarak sorumluluklarınıza yeniden bağlanabilir ve sevgili yuvanıza huzur getirmek için daha çok çalışabilirsiniz.

Başak 26 Kasım 2013 Salı
Bugün Ay burcunuzun yıldızlarında, üstelik Venüs’ün tatlı desteği de yanında. Para, güzellik ve gerçekleştirmek istediğiniz başka hoş şeyler konusunda mükemmel bir enerji söz konusu. Büyülü şeylere hazır mısınız sevgili Başaklar? Bir hedef belirleyin ve çalışmaya başlayın, inanılmaz bir şey elde edeceksiniz.

Aslan 26 Kasım 2013 Salı
Yıldızlar bugün para kuşağınızda ciddi bir büyü yaratıyor sevgili Aslanlar. Bununla temas kurmanız ve güçlü para kazanma potansiyelinize odaklanmanız. Bütün bağlantılarınızı gereğince kullanıyor musunuz ve kaynaklarınızdan yeterli miktarda faydalanıyor musunuz? Bütün zor soruları sorun ve kendinizi bir üst seviyeye çıkarın.

Yengeç 26 Kasım 2013 Salı
Bugün arkadaşlarınızdan ya da sevgilinizden yardım istemekten çekinmeyin. Sevdikleriniz yanınızda olmak istiyor. Herkesi koruyup kollama görevini üstlenmemenize nadir rastlanır. Bırakın da en sevdiğiniz insanlar bugün bunun karşılığını size versinler. Alıcı taraf olmak hoş bir şey.

İkizler 26 Kasım 2013 Salı
Ay ve Venüs size güzel ve sağduyulu bir ilham getirmek üzere birlikte çalışıyorlar. Yaratıcı fikirlerinizi çok az bir çabayla elle tutulur hale getirmeniz mümkün sevgili İkizler. Evet, sonunda o binlerce fikri sıraya koyup bütün dehanızı muhteşem bir kristale dönüştürebilirsiniz.

Boğa 26 Kasım 2013 Salı
Bugün toprak elementiniz tam formunda sevgili Boğalar. Ay’la Venüs muazzam bir üçgenle yıldızlarınızı aydınlatıyor. Aşk, güzellik, para ve yaratıcılık açısından mükemmel bir etki söz konusu. Diğer bir deyişle en sevdiğiniz unsurlar vurgulanıyor ve sel gibi akıyor.

Koç 26 Kasım 2013 Salı
Bugün işinize aşık olun sevgili Koçlar. Doğanız gereği çok romantiksiniz, neden bunu gündelik işlerinize de yöneltmeyesiniz? Kalbinizi ve ruhunuzu hayran olduğunuz şeye ne kadar verirseniz, o kadar muazzam ve şaşırtıcı sonuçlar elde edeceksiniz. Bir deneyin ve elinizdeki göreve tutkuyla sarılın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.