26 Ekim 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

26 Ekim 2013 Cumartesi Günlük Burçlar26 Ekim Günlük Burç Yorumları

Balık 26 Ekim 2013 Cumartesi
Bugünün ilerleyen saatlerinde aşk ve zevkten iş ve rutine doğru büyük bir duygusal kayma söz konusu. Tabii bu başlangıçta biraz sıkıcı görünebilir ama gündelik rutininizin içinde yaratıcı bir kıvılcım yakalayabilirseniz, romantik tema başka bir biçime bürünerek devam edecek. Her zamanki işlerinize aşık olmayı deneyin.

Kova 26 Ekim 2013 Cumartesi
Bugün Ay ilişki kuşağınıza giriyor sevgili Kovalar. En sevdiğiniz kişiyi aşırı derecede sevgiye ve ilgiye boğmanız için kusursuz bir gün. Belki en sevdiğiniz kişileri desek daha doğru olurdu, çünkü sevdiklerinizin birini diğerine tercih etmezsiniz. Ne kadar kalabalık, sizin için o kadar eğlenceli.

Oğlak 26 Ekim 2013 Cumartesi
Bugünkü Ay etkisi yaratıcı bir şekilde derinlere dalmak için mükemmel. Her zamanki gibi aşırı yoğun olan programınızdan biraz vakit ayırıp iç dünyanıza odaklanabilirseniz, sanatsal ve kişisel olarak şahane meyveler elde edeceksiniz. En önemli olanla temasa geçmek için durmanız ve dikkat dağıtıcı bütün unsurları dışarıda bırakmanız gerekiyor.

Yay 26 Ekim 2013 Cumartesi
Bugün en sevdiğiniz meşguliyetle ilgili planlar yapmak için mükemmel bir gün. Seyahat tabii! Ay, uzak mesafe macera kuşağınızı aydınlatıyor, o nedenle bir sonraki fevkalade gezinize hazır olun. Egzotik programlar sizin için çikolata gibi, onlarsız yaşayamazsınız. Bir sonraki yolculuğunuz kapıda.

Akrep 26 Ekim 2013 Cumartesi
Ay yıldız haritanızın en üstüne çıkıyor sevgili Akrepler. Kariyer hedeflerinizi ilerletmek ve insanların sizi fark etmelerini sağlamak için mükemmel bir etki söz konusu. Kişiliğinizin daha mahrem, daha ketum tarafı, hırslı tarafınızla daima çekişme halinde. Şu anda içinizdeki süperstarı açığa çıkabilir ve herkesin sizi görmesini sağlayabilirsiniz.

Terazi 26 Ekim 2013 Cumartesi
Son birkaç gündür sizi kariyerinize odaklanmaya yönlendiren Ay bugün sosyal kuşağınıza giriyor. Neşeyle ayaklarınızı uzatıp en sevdiğiniz arkadaşlarınızla mola verebilir, birkaç gündür yürüttüğünüz yoğun çalışmaları kutlayabilirsiniz. Harika bir eğlence için mükemmel bir akşam.

Başak 26 Ekim 2013 Cumartesi
Bugün saatler ilerledikçe sosyal enerjiyle durgunluğun ilginç bir karışımı ortaya çıkacak sevgili Başaklar. Arkadaşlarınızla günün ilk kısmında vakit geçirin, çünkü güneş battığında ciddi bir şekilde kendi başınıza kalmaya ihtiyaç duyacaksınız. Aynı gün içinde önce dostlarla eğlenmek, sonra da yalnızlığınızın tadını çıkarmak çok hoş.

Aslan 26 Ekim 2013 Cumartesi
Bu akşam Ay hareketliliği burcunuzun yıldızlarına giriyor sevgili Aslanlar. Gün geceye dönerken sizin de ruh haliniz büyük bir değişim geçirecek. Tek başınıza evde saklanmak yerine bütün sahne ışıklarının ve dikkatlerin size yönelmesini siteyeceksiniz. Önümüzdeki birkaç gün dinamik bir canlılıkla dolu.

Yengeç 26 Ekim 2013 Cumartesi
Ay bu akşam erken saatlerde burcunuzdan çıkacak, o nedenle mümkünse yüksek enerji döneminizin son saatlerinden günün ilk kısmında faydalanmaya çalışın. Yengeçlere özgü her şeyin tadını çıkarın, evde keyif çatın, yemek pişirin, sevdiklerinizi hatırlayın ve onları besleyin. Tabii kendinizi de. Çok sıcak ve samimi bir gün.

İkizler 26 Ekim 2013 Cumartesi
İletişim şu anda yaratıcı bir öncelik taşıyor ama devam eden Merkür gerilemesi yüzünden konuşmalar biraz yanlış anlaşılma ve kafa karışıklığı olmadan akmıyor. Neyse ki mizah ve oyunbazlık da vurgulanıyor, bu da son zamanlarda katlanmak zorunda kaldıklarınızın baskısını biraz hafifletiyor sevgili İkizler.

Boğa 26 Ekim 2013 Cumartesi
Kariyeriniz ve genel olarak kaderiniz de dahil olmak üzere hayatınızın önemli meselelerine kafa yoruyorsunuz. Şu anda yaratıcı düşünmek ve tepkisel davranmamak daha kolay ve düşünceleriniz berraklık ve ilhamla dolu. Enerjiniz sıradışı bir cesaret ve güçle yüklüyken her şeyi not alın, sevgili Boğalar. Şu anda sizi kafanız değil kalbiniz yönetiyor.

Koç 26 Ekim 2013 Cumartesi
Bugünün erken saatlerinde kendinizi biraz huzursuz ve duygusal hissedebilirsiniz ama akşam olduğunda yaratıcılık ateşiniz yeniden tutuşmuş olacak sevgili Koçlar. Gününüzü uygun bir şekilde planlarsanız öğleden sonra ev güzelini, akşam da gece kuşunu oynayabilirsiniz. Güneş battıktan sonra hayat kayda değer derecede ısınıyor.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.