26 Ekim 2011 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

26 Ekim 2011 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – 26 Ekim Çarşamba günü için bütün burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

KOÇ
Gökyüzünün bugün sizlere verdiği mesaj; sakin olmanız, insanlar ve yaşayacağınız olaylar ne kadar can sıkıcı olsa da öfkenizi kontrol altında tutmanız. Günlerdir yaşadığınız gerginlik sabrınızı fazlasıyla zorluyor ama sakin kalmayı başardığınız takdirde olayların lehinize geliştiğini göreceksiniz. Hakkınızı ararken sinirle sarf edeceğiniz sözler, değer verdiğiniz ilişkilerinizin de bozulmasına neden olabilir. İş hayatınızı ilgilendiren konularda yaşanan aksiliklere müdahale edin ve birlikte çalıştığınız insanları da sakin olup çözüme yönelik ortak paylaşımlarda bulunmaları için ikna etmeye çalışın. Özel yaşamınızda gergin ruh haliniz, yanlış anlaşılmalara sebep olabilir, dikkatli davranın.

Günün Olumlaması: Negatif ruhlarının esiri olmuş kişilerin bana, işime, sevdiklerime olumsuz yansımalarının aynası olmayı seçiyor ve kötü enerjilerini sevgiyle onlara yansıtarak iade ediyorum. Böylelikle enerjiden etkilenmiyor ve evrenin artı-eksi dengesine hizmet ediyorum.

BOĞA
Bugün kendinizi huzurlu ve enerjik hissedeceksiniz. Bu ruh haliniz hem iş hem de özel yaşamınızda insanların sevgi ve saygısının size yoğunlaşmasını artıracak. Bugün kabul görmesini istediğiniz düşünce ve projelerinizi insanların beğenisine sunabilir, istediğiniz tepkileri alabilirsiniz. Maddi konularda yaşanacak gelişmeler günler sonra sizi fazlasıyla rahatlatacak. Bu süreçte rakiplerinizin ve işiniz gereği muhatap olduğunuz insanların rahatsız edici davranışlarıyla karşılaşabilirsiniz. Onlara istedikleri fırsatı vermeyin ve siz işinize bakın ve onları yok sayın ki enerjiniz bozulmasın. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin karamsar ruh hali, onun için kaygılanmanıza sebep olabilir.

Günün Olumlaması: Rabbimin bana bahşettiği yeteneklerimi, zekamı bütünün hayrına olacak şekilde yüksek irademle faaliyete geçiriyorum. Kendime ve yüksek iradem güveniyor, araştırıyor, okuyor ve sürekli bana bahşedilenleri daha ileri noktalara taşıyorum.

İKİZLER
Gökyüzü sizler için düne göre daha uyumlu bir gün geçireceğinize işaret etmekte. İş hayatınızda alacağınız olumlu bir haber size moral verecektir. Bugün yakın çevrenizdeki insanları gözlemleyin olaylara yaklaşımları nasıl? Tepkileri neler? Daha önce farkına varamadığınız birçok şeyi fark edebilir ve kendi kişisel gelişiminizde neler yapmanız gerektiğini daha iyi belirleyebilirsiniz. Aile ilişkilerinizde yaşanan, incir kabuğunu doldurmayan huzursuzlukları yüreğinizden sözlerinize yansıyan olumlu sözcüklerle düzeltebilirsiniz.

Günün Olumlaması: Çevremi, insanları, doğayı, yaşanan toplumsal olayları objektif bir gözle değerlendiriyor, kendi payıma düşen dersi sevgiyle alıyorum. Geliştirmem gereken yönlerimi daha seçici bir gözle belirleyerek uygulamaya geçiyorum.

YENGEÇ
Gökyüzü bugün, ruhunuzdan gelen tüm güzelliklerin şiirsel bir anlatımla sözlerinize yansıyacağına işaret etmekte. Kendinizi, isteklerinizi, beklentilerinizi öyle güzel ifade edersiniz ki, çevrenizdeki hemen herkesin size yaklaşımı olumlu yönde olur ve size karşı kimse hayır kelimesini kullanamaz. Yaşça sizden büyük dostlarınızın aracılığı ile işinizle ilgili bir konu hakkında olumlu cevaplar alabilirsiniz. Bu süreçte size düşen tüm dikkatinizi işinize yöneltmek ve mücadeleci davranmak olacaktır. Özel yaşamınızda, ailenizden birinin yaşadığı sağlık sorunuyla ilgili yaşanan olumlu bir gelişmeyle oldukça mutlu olabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Sezgilerimin rehberliği eşliğinde yüreğimden sözlerime dökülen güzellikler hak ettiği yere gidiyor ve olumlu etkileriyle karanlığımı aydınlığa, başarısızlıklarımı başarıya döndürüyor.

ASLAN
Bugün alacağınız olumlu bir haberle güne başlayabilirsiniz. Enerjiniz oldukça yüksek ve yapıcı yöndedir. İş hayatınızda sizi zorlayan enerjiler bugün yerine sulha bırakmış olacak ve kendinizi daha huzurlu hissederek görüşmelerinizi, uygulamalarınızı büyük bir coşkuyla gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise sevdiğiniz insanların desteği ve güven veren davranışlarıyla ilişkileriniz şu anda olduğundan daha iyi boyuta gelebilir. Beraberliğinde problemler yaşayan Aslanlar sakin olun, başkalarının dolduruşuna gelmeden sadece kendi istekleriniz doğrultusunda tavırlar sergileyin. Bu beraberliği yaşayan sizsiniz, kimse sizin duygularınızı ve yaşadıklarınızı sizin kadar bilemez. Ne istediğinize ya da ne istemediğinize kararı siz vermelisiniz.

Günün Olumlaması: Ben bugün ışık olup dünyayı ve çevremi aydınlatmayı seçiyorum. Karanlık yanlarımı, korkularımı, huzursuzluklarımı alt ederek en yüksek sevgimle hayatımda yeni bir başlangıç yapmayı, paylaşmayı, üretmeyi sevmeyi, bolluğu, bereketi, coşkuyla etrafıma yansıtmayı seçiyorum.

BAŞAK
Gökyüzü iş değişikliği yapmayı düşünen Başak burçları için yanlış zaman olduğu konusunda uyarıda bulunuyor! Bir anlık aceleyle alınan kararlar, var olan düzen ve şartlarınızı bir daha kolay kolay bulamamanıza neden olabilir. İşinizde oldukça yorulabilirsiniz, sorumluklarınız artabilir hatta başkalarının yapmak zorunda olduğu görevler bile üzerinize kalabilir. Ne isyan edin ne de umutsuzluğa kapılın, enerjinizi toplayın ve bir an evvel elinizdeki yüklerden kurtulmaya bakın. Emek verdiğiniz her şeyin size geri dönüşünün mükemmel olacağı düşüncesiyle kendinizi motive edin. Ailevi konularda kardeşler ve aile büyükleri arasında yaşanabilecek ufak tartışmalar söz konusu olabilir. Müdahale etmeli ve ilişkilerin bozulmaması için dengeyi kuran kişi olmalısınız.

Günün Olumlaması: Değişim ve mecburiyet arasındaki farkı biliyorum. Mecbur kaldığım için yapmak zorunda olduğum işleri sevgiyle ve kolaylıkla yapıyor, bunun sonrasında gelecek olumlu değişimin bana zenginlik, huzur ve başarı getireceğine inanıyorum.

TERAZİ
Gökyüzü fiziksel olarak var olan ağrılardan uzaklaşmış oldukça dinç ve enerjinizin yoğun olduğu güzel bir güne işaret etmekte. İş hayatınızda başkalarından gelecek destekle önemli bir başlangıca adım atabilirsiniz. Heyecanınızı kontrol altına alın ve öz disiplininizi muhafaza edin. Uzun zaman sonra karşınıza çıkan olumlu olayları neredeyse unutmuştunuz. Heyecanlanmanız oldukça doğal fakat profesyonelliğinize gölge düşürmemeli. Açılan yeni kapılarla yapmanız gerekenler artıyor. Aile bireyleri ve yakın çevrenizdeki dostlarınızın fikirlerine, size yol gösterici önerilerine kulak verin.

Günün Olumlaması: Dünümde yaşayamadığım sevinçlerimi, bolluğu, bereketi bugünümde yaşamamı nasip eden Rabb’ime şükürler olsun. Bugün benim yaşamımı değiştiren mucizelerle karşılaştığım harika bir gün.

AKREP
Gökyüzü bugün yaşanan tüm olumsuzluklara çözüm üretebileceğinize işaret etmekte. Az ama öz konuşarak uzun zamandır devam eden problemleri ortadan kaldırabilecek iletişim gücünüzle yaşadıklarınıza siz bile şaşırabilirsiniz. Yaşamınız bir film şeridi gibi gözlerinizin önünden geçebilir ve siz o anda bazı kareleri bir daha tekrarı olmamak üzere bilinçaltınızdan söküp atabilirsiniz. Sezgileriniz oldukça yoğun ve kuvvetlidir bugün. Her şeyin derinine inerek farklı yaklaşımlarınızla kendiniz için yepyeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Özel hayatınızda hiçbir şey için acele etmemelisiniz.

Günün Olumlaması: Yorgunluğumdan, kırgınlıklarımdan, yaşamın üstüme yüklediği olumlu ve olumsuz olaylardan ruhuma kar kalan tüm güzellikleri şimdi tüm bilgeliğimle, inancımla dış dünyama yansıtmayı seçiyorum.

YAY
Gökyüzü, idealist yönünüzün harekete geçerek kendinizi güçlü bir şekilde ifade edip, uzun süredir rahatsız eden bir konu ya da kişiyle ilgili yaşamınızın önemli bir reformunu gerçekleştireceğinize işaret etmekte. Bu iş ilişkisi olabileceği gibi özel yaşamınızı ilgilendiren bir konu da olabilir. Her zamankinden daha sağlıklı bir dönemdesiniz, hem fiziksel hem de ruhsal anlamda. Yaşanan bu gelişmeler kendinizi oldukça huzurlu hissetmenize neden olacak. Adeta Zümrüdü Anka kuşu gibi küllerinizden yeniden doğacaksınız…

Günün Olumlaması: Sınırlandırıldığım, hapsolduğumu hissettiğim duygularımdan, bana bunları yaşatanlardan ve buna boyun eğen yanlarımdan büyük bir istekle silkiniyor ve uzaklaşıyorum. Ben değerliyim, her canlının olduğu gibi kendi değerimin farkına varıyor ve bir elmas gibi güçlü, parlak yanlarımı ortaya koymayı seçiyorum. Yaşamımı yeniden şekillendiriyorum.

OĞLAK
Gökyüzü, sizi siz yapan özelliklerinizi iş hayatınıza tüm yönleriyle yansıtmanız için destekliyor. Olduğunuzdan farklı görünmeye çalışmayın. Yaklaşımınız tamamen siz ve sizi yansıtan düşüncelerinizin gerçeği olsun. Yakınlarınızın size söylediklerinin üzerinde çok fazla durmayın, yaşam hepimize sunulmuş bir armağan, kimsenin kendi kirli fikirlerinin zihninizi bulandırmasına izin vermeyin. Eminim ki birçok kez yıkıldınız, kalktınız, mücadele ettiniz ya da yenildiniz. Yorgunsunuz, ruhunuz yorgun şimdi toparlanma zamanı. Yaşamınızı doyasıya sevgiyle yeniden keşfedin ve sevginin ışığı altında düşüncelerinizi aydınlatın şimdi. Tercih eden karanlığında kalsın ama siz kalmayın…

Günün Olumlaması: Sadece kendim olmayı seçiyorum, duygularıma sahip çıkıyorum, sevdiklerime sahip çıkıyorum. Sağlıkla nefes aldığım her anım çok özel ve kıymetli. Bunun farkındayım ve yaşamımı güzelleştirmek kendimi yeniden keşfetmek için yeni bir yola çıkıyorum.

KOVA
Gökyüzü, yurt dışıyla bağlantılı eğitim ya da işinizle ilgili gelişmeler olabileceğine işaret etmekte. Önemli diyaloglar kurarak kendinizi çok farklı bir dünyanın içinde bulabilirsiniz. Kendinize güvenin, eksik kaldığınız yönlerinizi dürüstlükle belirleyin ve şansınızı iyi değerlendirin. Mesleğinizle ilgili uzman kişilerle iletişime geçin ve yapmak istediklerinizi bu insanlarla paylaşın, onlarla fikir alışverişlerinde bulunun. Kendinizi geliştirin, yaşınız kaç olursa olsun öğrenmenin yaşı olmadığını unutmayın. Bu dönemde hangi alana yöneleceğinizi iyi belirlemelisiniz. Öğrenme yetinizin bu kadar kuvvetli olduğu bir dönemde başaramayacağınız hiçbir şey yok. Özel yaşamınızda sakin tutumunuz, birlikte olduğunuz insanın size karşı agresif tavırlarını düzeltmesini sağlayacaktır.

Günün Olumlaması: Her gün bir engelimi daha kırarak sürekli olarak yenileniyorum. Öğreniyorum, engelleri aşmaktan zevk alıyorum. Bu benim bilgeliğe giden sınavımdır. Bu sınavdan başarıyla çıkacağıma tüm kalbimle inanıyorum.

BALIK
Gökyüzü bugün, yaşamınızda gerçekleştirmeyi düşündüğünüz hiçbir şeyi ertelemeden gerçekleştirmeniz için sizleri destekliyor. Aramayı düşündüğünüz bir arkadaşınız varsa arayın, işinizle ilgili maddi konularda beklentilerinizi gerçekleştirebilecek girişimlerinizi bugün yapın. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanı kırdıysanız gönlünü alın. Hayır diyemediğiniz, sürekli canınızın yanmasına neden olan kişilere sesiniz titremeden, korkmadan, kaygıya kapılmadan ‘’Hayır ‘’deyin. Yapacağınız her şey size yeni bir zenginlik, yeni bir başlangıç kazandıracaktır. Bugün kazanma günü, bu olumlu da olabilir olumsuz da, tercih sizin. Meleğiniz mi kuvvetli şeytanınız mı?

Günün Olumlaması: Huysuz tüm yanlarımı dengelemeyi seçiyorum. Sevmeyi kendimi, evreni, ailemi, sahip olduklarımı bütün kalbimle sevmeyi seçiyorum. Sevginin bana kattığı zenginliğin bilincindeyim ve bunu hak eden seçtiğim, belirlediğim insanlarla paylaşmayı seçiyorum.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.