26 Ağustos 2017 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

26 Ağustos 2017 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

26 ağustos 2017 günlük burç yorumlarıASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinize iyi davranmak isteyeceğiniz, zihinsel olarak çözülme durumuna geçebileceğiniz, kendi içinizdeki zenginlikleri keşfe çıkabileceğiniz bir gündesiniz. Duygularınız ve sezgileriniz güçlenecektir. Ruhsal ve zihinsel krizlerinizi yönetmek adına önemli verilere sahip olabilirsiniz. Evlilikle ilgili ağır bir sorumluluk duygusu taşıyor olmanız mümkündür. Beklenmedik ve sizin kontrolünüz dışında gelişen konularda duygularınızı kontrol altına alabileceğiniz bir günde bulunuyorsunuz. Ruh sağlığınızı güçlendirme şansına sahipsiniz.

BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Arkadaş çevreniz ve dahil olduğunuz topluluklarla ilgili empati yeteneğinizin yüksek olmasından dolayı sosyal ilişkilerinizde sevginizi rahatlıkla gösterebilir, huzurlu ortamlar yaratabilirsiniz. İlişkiniz ve ortaklığınızla ilgili ilerlemeniz gereken yolda ailenizin baskısı ve müdahaleleri ile karşılaşabilirsiniz. Uzlaşma enerjisiyle dolu bir gün geçirebilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerin yardımına ve bilhassa duygusal desteğine koşabileceğiniz ve yardım kurumlarında çarpıcı çalışmalar deneyimleyebileceğiniz bir günde bulunuyorsunuz.

TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayal gücünün ve yaratıcılığın yüksek olacağı bugün, kariyerinize yön veren ortama kendi öz değerlerinizi katabilir, takdir çekebilir ve destek alabilirsiniz. İş arıyorsanız sanatçı ve yaratıcı tarafınızı doyurabilecek bir iş bulabilirsiniz. Hayatınıza dahil olabilecek birisiyle fikirsel uzlaşmanın ve zekanın yoğun olabileceği bir aşkı deneyimlemeniz mümkündür. Kariyer ortamınızın bir aile formasyonunda olması için çabalayabilirsiniz. Bilhassa annenizle zaman geçireceğiniz ve bu konuda mutlu hissedebileceğiniz bir cumartesi günündesiniz.

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgi, empati ve merhametin inanç sistemlerinize yansıdığı bugün ruhani eğitimlere, kişisel gelişim seminerlerine ve yoga meditasyon seanslarına katılabilirsiniz. Koyduğunuz hedeflerle ilgili olumsuz gelişmeler mevcut ve sizin öncelikle ruhunuzu besleyip keyif aldığınız konulara yönelmeniz gerekiyor. Krizli alanlarınızı toparlamak için önemli fırsatlara sahip olacaksınız. Ruhsal çalışmalar deneyimlenebilecek hem denek hem de eğitmen olabileceğiniz özel bir etkide bulunuyorsunuz. Kişisel gelişim eğitim ve çalışmaları için uygun bir gündesiniz.

YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Derdi olanların derdine koşabileceğiniz, sıkıntılara anlayış ve hoşgörü ile yaklaşabileceğiniz, küçük sürprizlerle sosyal hayatınızdaki insanları neşelendirebileceğiniz bir gündesiniz. Krizleri aşma yetisine sahipsiniz. Özellikle ortağınızın veya sevgilinizin maddi manevi desteğini karşılayabileceğiniz ve çok olumlu aşamalar kaydedebileceğiniz bir gündesiniz. Maddi ve manevi alışveriş dengenizi belirleyebileceğiniz ve bu konular üzerinde düşünebileceğiniz bir gündesiniz. Bilhassa duygusal ilişkilere çekilebileceğiniz bir gündesiniz.

OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İlişkinizin veya ortaklığınızın güven duygusunu yineleyebilecek ortamlar yaratıp, küçük jestlerle ne kadar uyumlu ve huzurlu olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Küçük bir pasta veya bir şampanya ile bunu başarabilirsiniz. Ancak sosyal sorumluluklarınızı da ihmal edemeyeceğiniz etkilere sahipsiniz. Hizmet alanınızda da uzlaşı ve uyum hakim olarak devam ediyor. Size muhalefet olabilecek insanlara karşı empati geliştirebilirsiniz. Partneriniz veya ortaklarınızla orta nokta bulabileceğiniz özel günlerden birinde bulunuyorsunuz.

KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün sağlığınızı zinde tutmak için bol bol su tüketmelisiniz. Uzun bir banyo yapabilir, cildinizi nemli tutabilir ve suyun tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz. Ruhsal ve bedensel bir rahatsızlığınız mevcutsa bunu olumlu hale gelmesi için çaba göstermek için olumlu enerjilere sahipsiniz. Arkadaş çevrenizden birisinin enerjinizi aşağı çekmesi mümkün gözüküyor. Cumartesi günü olsa bile hizmet alanınızın işler durumda olması mümkündür. Profesyonel bir kazanç elde edebileceğiniz bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor olabilirsiniz.

BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün hayatın zevklerinden daha çok keyif alabilirsiniz. Anlık nostalji hissi artar, geçmişe özlem duyulabilir, çocukluk günleri yad edilebilir. Risk almak ve maceraya atılmak istemezsiniz.
Mesleki çalışmalar konusunda sorumluluk gerektiren bir etkiye sahipsiniz. Ancak siz kendi keyif alanınızda kalıp ruhunuzu dinlendirmeyi tercih edebilirsiniz. Özel hayatınızda duyarlılığınızın artabileceği bir gün olacağından duygusal yoğunluğu olan ilişkilere çekilebilirsiniz. Şefkat ve empati hisleriniz artabilir. İlişkileriniz duyarlı hale dönebilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı