25 Şubat 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

25 Şubat Pazartesi Günlük Burç Yorumları 25 Şubat 2013 Pazartesi Burç Yorumları


25 Şubat 2013 Pazartesi Günlük Burçlar – 25 Şubat 2013 günlük burç yorumları ve 25 Şubat 2013 Pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 25 Şubat Burç Yorumları

Terazi
Kafanda şekillendirdiğin ve dost olarak kabul ettiğin, seni her yönünle tanıyan az kişi olsa da, onlardan asla vazgeçmezsin. Zaman içinde böyle bir dostunun senin beklentilerini karşılamadığını ve güven sınırını geçtiğini hissettiğin durumlar gerçekleşti. Alışkanlıklarından kolay kolay kopamadığın için ondan da kopmayı göze alamıyorsun. Hayalkırıklığına uğramamak için durumu netleştirmelisin. Güvenini sarsan konuları öncellikle ele almalısın.

Akrep
Sana yakın olan biriyle gizli bir rekabet içindesin. Daha özel, daha akıllı ve daha derin olduğunu düşünsen de onun konumu seninkinden çok daha iyi ve bu seni rahatsız ediyor. Ben niye o kadar başarılı olamıyorum diye merak ediyorsun. Kendini tam olarak adayamadığın işlerde başarılı olamaman nedenlerden sadece biri, diğeri ise insan ilişkilerindeki çekimserlik olabilir. Daha kırılgan ve gururlusun. Ve bu özelliklerin yoluna engel olarak çıkabiliyor.

Yay
Beğendiğin birinden olumlu bir yaklaşım almadığında kendini sorgulamaya ve eleştirmeye başlıyorsun. Saçın, başın, kilon herşey sorun oluyor. Seni olduğunu gibi sevebilmesine imkan bile vermiyorsun. İlgilenmedi benimle diye kafanda tekrarlayıp duruyorsun. Daha ince, daha güzel, daha akıllı olsaydın sana deli divane olacağına nerdeyse eminsin. Onun derdi ise bambaşka. Ve seni olduğun gibi yani seni sen olarak çoktan beğendi bile.

Oğlak
Sosyal olarak aktif bir gün. Kısa bir süre önce gerçekleşenbir değişiklikten sonra hayatın tümüyle değişti, kendine zaman ayıramaz oldun. Bazen düşüncelere dalıyor, eski günleri özlüyorsun. O zaman sorun yaptığın şeylerin ne kadar saçma olduğunu ve zamanın değerini bilmediğini anımsıyorsun. Bugün için ise aynı şey geçerli. Gün içinde sorun yaptığın ufak tefek şeylerin on sene sonra hiç bir önemi olmayacak ve sen bu şekilde geçen zamana üzüleceksin. Bu nedenle her saniyenin tadını çıkart.

Kova
Hayatındaki bir gelişmeden hiç memnun değilsin, hatta şikayetçisin. Uğraştığın ve zorla elde ettiğin bazı şeylerin dağılmasına seyirci kalmak istemiyorsun. Herşeyin eskisi gibi olması için şimdi neler vermezdin. Tam olarak bu duruma nasıl düştüğünü de bilmiyorsun. Ayrı düştüğün insanlarla yeniden bir araya gelmek için çabaların sonuçsuz kalmayacak.

Balık
Sabahın erken saatlerinde pek bir huysuz olsan da, sonradan kendine geleceksin. Elini attığın her iş başarıyla sonuçlanacak. Uzun süredir beklediğin bir haberi alacak ve işe koyulacaksın. Arada sırada moralin bozulduğunda aslında ne kadar şanslı olduğunu düşünmende fayda var. Hayatındaki güzellikleri tek tek sırala ve onlar için şükret. Bunu her gün tekrarladığına kısa süre içinde olumlu gelişmelere şahit olacaksın.

Koç
Yoğun bir hafta başladı ve sabahtan gerçekleşecek bir olaydan dolayı planlarını değiştirmen gerekebilir. Beraberliği olan Koç, sevdiğin insana çok yükleniyorsun ve yaptıklarına aşırı müdahale ediyorsun. Bu hareketlerini sevginden dolayı yaptığına inandığı için sesini çıkartmıyor ve sorun yokmuş gibi davranıyor. Ama bir yerden çatlak verebilir ve önemsiz bir kavga bomba etkisi yaratır.

Boğa
İş konusunda maddi anlamda sana uzun vadede kazanç getirecek bir işi uzun zamandan beri takip ediyorsun, gelişmeleri kaçırmıyorsun. Seni korkutan aslında riskleri, bunları bu konuda tecrübeli olan kişilere danışmalısın. Aynı arkadaşlık ortamında bulunduğun bir kişi sanki seni gözetliyor. İyi yada art niyetli mi bilemiyorsun. Yakında işin içyüzü ortaya çıkacak, hiç merak etme. Şimdilik araya biraz mesafe koymanda fayda var.

İkizler
İlişkisi olan İkizler, aile sorunları yine gündemde ve ilişkinizi etkiliyor. Bir ilişkide iki kişi olmanız gerekirken herkes toplanmış, istek belirtiyor, yorum yapıyor ve darlıp bozuluyor. Yorucu olmaya başlamadan sınırlarınızı çizmelisiniz. Sabırlı olmaya çalışıyorsun ve altdan alıyorsun, ama yakında buna da halin kalmayacak. Sağlıklı beslenmeyi hayatının bir parçası yapmadıkça kilondaki inişleri çıkışları normal karşılamalısın.

Yengeç
Başkalarına iş devrederken kontrol etmeyi ihmal maddi kayıplara neden olabilir. Daha dikkatli olmalı, takibe devam etmelisin. Bugün ortaya çıkan bir aksaklık bundan kaynaklanacak. Sana sürekli yardım etmeyi vaad eden ve bu konuda üsteleyen birinin kapısını sonunda çalacaksın. Ama hiç söz verdiği gibi yardım elini uzatmaması seni hayal kırıklığına uğratacak. Egzersiz yapmaya başlamadıysan zamanı gelmiştir.

Aslan
Dostukların içten ve samimi. Senin patavatsızlığına da alıştılar artık. Yeni tanıştığın insanlar ama bu huyunu bilmiyorlar. Darılıp gücenebilirler. Sen ise fazla alıngan olduklarını savunabilirsin. Tatsız karşılaşmalara engellemek istiyorsan bu huyunu biraz törpülemelisin. Gün içinde yakın bir dostunun fikrine gerek duyabilirsin. Dinledikten sonra yine kendi bildiğini okuyacaksın tabikide. Ama yanlız olmadığını bilmek seni güvende hissettiriyor.

Başak
İlişkisi olan Başak, en ufak bir gerginlikte eski defterler teker teker açılıyor. Bazı konular o kadar uzadı ki, artık kabak tadı verdi. Bu tartışmalarınız başkaları yanınızdayken de devam ediyor. Hatta daha da detaylandırılıyor ve fikir danışılıyor. Amacınız belli değil. Yakınlaşmak mı, ilişkinizi derinleştirmek mi, yoksa sadece inatlaşıp durmak ve haklı çıkmaya çalışmak mı. Öyle bir hal aldı ki, yakınlarınız tarafından endişeyle izleniyor.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.