25 Ocak 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

25 Ocak Cuma Günlük Burç Yorumları 25 Ocak 2013 Cuma Burç Yorumları


25 Ocak 2013 Cuma Günlük Burçlar – 25 Ocak 2013 günlük burç yorumları ve 25 Ocak 2013 Cuma günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 25 Ocak Burç Yorumları

25 Ocak 2013 Akrep Burcu Yorumu

Bugün karşı cins ilişkileriyle ilgili bazı beklentilerinizin boşa çıkması mümkündür. Planladığınız bir buluşmada umduğunuzu bulamayabilir ya da planladığınız yaklaşımları yapamayabilirsiniz. Bugün karşı cinsten haksızlık ya da anlayışsızlık görmeye açıksınız. Özellikle siz bir kadınsanız erkeklerin kırıcı tutumlarıyla karşılaşabilirsiniz. Size değer verdiğini zannettiğiniz bir erkeğin aslında sizi hiç de ciddiye almadığını öğrenerek sinirlenmeniz de olasıdır.

25 Ocak 2013 Yay Burcu Yorumu

Bugün isteğinize göre son derece eğlenceli ya da verimli bir gün geçirmeniz mümkündür. Bir toplantıda bulunabilir ve zekice konuşma ve davranışlarınızla dikkat çekebilirsiniz. Genç kimselerle bir arada bulunmanız da olasıdır. Süregelen bir ilişkiniz yoksa bugün sizden oldukça genç bir kimseyle hoş bir ilişki başlatabilirsiniz. Bir yolculuk yapmanız da olasıdır. Çok zor ya da yorucu gibi görünen şeylere heves etmeniz ve bunlardan da büyük bir zevk almanız mümkündür. Bir tanıdığınızın ya da akrabanızın sizi çok memnun edecek bazı davranışları da olabilir.

25 Ocak 2013 Oğlak Burcu Yorumu

Sinirlisiniz ve çevrenize kabalaşabilir, hatta saldırganlaşabilirsiniz. Çevrenizdeki bazı kimselerin aynı kaba davranışlarıyla karşılaşabilirsiniz. Fiziksel olarak aniden tükenebilir, serilip kalabilirsiniz. Siz bir kadınsanız bir erkek tarafından atlatılabilirsiniz. Baş dönmesi halsizlik gibi şikayetleriniz olabilir. Gittiğiniz herhangi bir yerde kalabalıktan bunalabilirsiniz.

25 Ocak 2013 Kova Burcu Yorumu

Kendinizi, olduğunuzdan çok daha enerjik hissederek olmayacak şeyler yapmaya kalkmanız ve fiziksel olarak yıpratmanız olasıdır. Bugün kapalı yerlerde kalmak size sıkıntı verebilir. İsteyerek gitmiş bile olsanız sinema, tiyatro gibi yerlerde sıkılmanız ve yarısında kalkma arzuları duymanız mümkündür. Eğer yalnız değil de birileri ile beraber bu gibi bir yere gitmişseniz sıkıntılı yapınız anlaşmazlıklara da sebep olabilir.

25 Ocak 2013 Balık Burcu Yorumu

Burcunuzun üzerinde hiç bir olumsuz etki olmayan ya da daha doğrusu kayda değer bir olumsuz etki olmayan günlerinizden birindesiniz. Siz bir erkekseniz bugün kendinizi son derece dinç ve güçlü hissetmeniz olasıdır. Yürümek, spor yapmak, herhangi bir yere gitmek arzuları duyamanız olağandır. Erkek arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli bir ortamda bulunmanız mümkündür.

25 Ocak 2013 Koç Burcu Yorumu

Zihninizin iyi ve akıcı şekilde işlediği bir gündesiniz. Her konuda fikir yürütmeniz, yenilikler keşfetmeniz ve gerek varsa çözümler bulmanız mümkündür. Yolculuk veya yolculuklarla ilgili konularda da şanslısınız. Bugünkü şanssızlıklarınız sizin düşünce yapınız ya da tepkilerinizle ilgili değil, insanların sizinle ters olmalarından kaynaklanmaktadır. Sizin son derece akılcı yaklaşımlar gösterdiğiniz durumlara diğer insanlar ters açılardan bakabilirler.

25 Ocak 2013 Boğa Burcu Yorumu

Duygusal ve asabi açıdan gerilimli bir gündesiniz. Duygularınızı dengede tutabilmeniz oldukça zordur. Bir an neşeliyken bir an sonra içine kapanık olabilirsiniz. Başka günlerde fazla aldırmayacağınız durum ya da sözler bugün alınmanıza ya da üzülmenize sebep olabilir. Duygusal yakınlık içinde olduğunuz kimseler sizi anlamakta güçlük çekebilirler. Aynı şekilde sinirleriniz de çabuk bozulabilir. Bir anda parlamanız mümkündür. Bu durumları kontrol altına alabilseniz de, alamasanız da uzak yerlere gitmekten kaçınmalısınız.

25 Ocak 2013 İkizler Burcu Yorumu

Genel olarak sakin bir gününüzdesiniz ancak evli ya da çocuğunuz varsa çocuklarınızla ilgili bazı sorunlarla ilgilenmek zorunda kalmanız ve bu yüzden de oldukça yorulmanız mümkündür. Sizden yaşça genç kimselerle fikir ayrılıklarınız olabilir. Eğer bu durumun üzerine giderseniz olayları büyütmeniz ve çok fazla zaman harcamanız kaçınılmazdır. www.nazlim.net Herhangi bir şekilde konuyu kesinlikle kapatırsanız, aslında sizin için son derece verimli olabilecek olan bugünü değerlendirebilme şansınızı da kaçırmazsınız. Siz bekar bir insansanız bugün arkadaşlarınızla ilgili hoş gelişmeler olabilir. Kalabalık fakat dinlendirici bir ortamda bulunabilirsiniz.

25 Ocak 2013 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün oldukça önemli ya da eğlenceli şeyler yapmayı planlamış olabilirsiniz ancak ilişkilerinizi iyi düzenleyemezseniz bütün planlarınız suya düşebilir. Pek yakın bir arkadaşınız olmasa da bir tanıdığınızın lüzumsuz konu ve konuşmalarla sizi meşgul etmesi olasıdır. Eğer böyle bir kontağınız olursa ne kadar uğraşırsanız uğraşın aşırı kabalaşmadıkça bu kimsenin elinden kurtulabilmeniz oldukça zordur. Bunun dışında akrabalarınız ya da yakın arkadaşlarınız arasındaki bir aile kavgasına ya da anlaşmazlığa karışmanız da mümkündür. Başınıza iş açmak istemez ve gününüzü istediğiniz gibi değerlendirmek isterseniz bu gibi durumlarda hemen bir bahane ile uzaklaşmanız gereklidir.

25 Ocak 2013 Aslan Burcu Yorumu

Sizin cinsiyetiniz ne olursa olsun bugün bir kadınla gerilimli durumlarda olmanız ve hatta kendinize hakim olamazsanız kavga etmeniz olasıdır. Siz bekar bir erkekseniz ve bugün bir kadınla randevunuz varsa büyük bir ihtimalle bu randevu gerçekleşemeyecektir. Ayrıca gerçekleşmemesi bir bakımdan daha iyi de olabilir çünkü buluşabildiğiniz takdirde zamanınız pek hoş geçmeyebilir. Siz evli bir erkekseniz eşiniz ya da eşinizin ailesi tarafından sinirlendirilebilirsiniz.

25 Ocak 2013 Başak Burcu Yorumu

Bugün, gündemdeki çok önemli bir konuyu kendi becerilerinizle olumlu bir şekilde çözümleyebilirsiniz. Sorunun çözülmesi birçok kişiyi rahatlatacak ve dostlarınızın beğenisini kazanacaksınız. Bir erkekseniz çok www.nazlim.net hareketli ortamlarda bulunabilir hatta bulunduğunuz yerde günün yıldızı bile olabilirsiniz. Size yapılan bir teklifi reddedebilirsiniz ama aslında pek de önemli sayılmaz. Daha değişik hem de çok daha iyi şartlarla başka fırsatlarla önümüzdeki günlerde tekrar karşılaşacaksınız.

25 Ocak 2013 Terazi Burcu Yorumu

Zamanınızı faydasız, boş ve gereksiz işlerle harcama meylindesiniz. Kafanızda birçok plan olabilir ancak bunları yürürlüğe koymayı hep erteleyerek kendinizi engellemeniz ve vakit öldürmeniz mümkündür. Üzerinizdeki tembelliği atabilmeniz oldukça zordur. Bu nedenle birşeyler yapacağım diye kendinizi aldatmayı bırakıp gününüzü dinlenmeye ayırırsanız kafaca rahat edersiniz. Eğer bu yapınızı yenebilirseniz sizi çok memnun edebilecek gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı