25 Nisan 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

25 Nisan Perşembe Günlük Burç Yorumları 25 Nisan 2013 Perşembe Burç Yorumları


25 Nisan 2013 Perşembe Günlük Burçlar – 25 Nisan 2013 günlük burç yorumları ve 25 Nisan 2013 Perşembe günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 25 Nisan Burç Yorumları

Balık Günlük Burç Yorumu 25 Nisan 2013
Bugün kendinizi daha kuvvetli ve istekli hissedeceksiniz. Önemsediğiniz kişilerden alacağınız bir haber sizi heyecanlandıracak ve geleceğe yönelik isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret göstereceksiniz.
Ancak günün ilerleyen saatlerinde ve hatta gece yarısına doğru Ay Tutulması meydana gelecek. Bu bilgiyi unutmayın. Sizi doğrudan etkilemiyor olsa bile bugün duygularınız derinleşecek. İsteklerinizi gözden geçireceksiniz. Fakat yapıcı ve kararlı davranmayı başarabilirsiniz. Gecenin ilerleyen saatlerinde en derin istekleriniz uyanabilir ve mistik deneyimler yaşayabilirsiniz.

Kova Günlük Burç Yorumu 25 Nisan 2013
Güne keyifli başlayacaksınız. Ancak gün içinde duygularınız derinleşecek. Bu gece meydana gelecek olan Ay Tutulması sizi doğrudan etkilemiyor olsa bile isteklerinizin derinleştiği bir dönemdesiniz.
Sevdiklerinizin davranışlarından etkilenebilirsiniz. Bilinçaltınızın derinliklerinde gizli kalmış duygularınız uyanabilir. Öfkeli ve karamsar bir tavır içine girebilirsiniz. Duygularınızı denetleyin ve sevdikleriniz ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanların bugün duygularını denetlemeleri gerekiyor.

Oğlak Günlük Burç Yorumu 25 Nisan 2013
Önemsediğiniz işler ile ilgileneceksiniz ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Derin duygulardan uzaklaşmak isteyebilirsiniz fakat istemeseniz bile duygularınız derinleşecek.
Çünkü bu gece Ay Tutulması meydana geliyor ve sizi doğrudan etkilemese bile bilinçaltınız uyanacak. Hem geçmişte yaşadıklarınızı hatırlayacaksınız, hem de geleceğe yönelik idealleriniz kuvvetlenecek. Duygularınız ile birlikte istekleriniz değişebilir. Hayata ve olaylara farklı bakabilirsiniz. Bugün kafanızı karıştıran konulardan uzaklaşıp kendiniz ile ilgileneceksiniz.

Yay Günlük Burç Yorumu 25 Nisan 2013
Bütün dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Fakat bu arada gelişen olaylar dikkatinizi çekecek ve düşüncelerinizin yönü değişecek.
Bu gece meydana gelen Ay Tutulması sizi doğrudan etkilemiyor fakat tutulma anında açığa çıkan kozmik enerjiyi hissedebilirsiniz ve duygusal değişikler meydana gelebilir. Özellikle tarif edemeyeceğiniz bir duygusal değişiklik hissettiğiniz zaman şaşırmayın ve anlamaya çalışın. Doğum anında Akrep ve Boğa burcunun ilk on derecesinde kişisel gezegenleri bulunan veya yükseleni Boğa veya Akrep olanlar kuvvetli hissedecek. Değişim zamanı

Akrep Günlük Burç Yorumu 25 Nisan 2013
Bugün kendiniz ile başa çıkmanızın zor olduğu bir gün. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğanların bilinçaltı uyanıyor ve geçmişte yaşadıkları olayları hatırlatan durumlar ortaya çıkıyor.
Ayrıca geleceğe yönelik beklentilerinin rahatsız edici enerjisi ile başa çıkmaları gerekiyor. Çünkü bu gece Ay Tutulması güneşinizin üzerinde meydana gelecek. Büyük bir değişim-dönüşüm zamanın geldiğini işaret eden gökyüzünün konumu isteklerinizi gözden geçirmenize neden olacak. Rahatsız hissettiğiniz her ne var ise, kendinizi dönüştürmenize yardım edecek. Yenilenme zamanı

Terazi Günlük Burç Yorumu 25 Nisan 2013
Bu geceki Ay Tutulması sizi doğrudan etkilemiyor fakat doğduğunuz zaman Akrep veya Boğa Burcunun ilk 10 derecesinde Yükselen, Ay veya kişisel gezegenleriniz bulunuyorsa, siz de etkileniyorsunuz.
Sabahın erken saatlerinde kendinizi farklı hissedeceksiniz fakat sonra haliniz değişecek. Elbette bulunmuyor olabilir. Ve bugün dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayabilirsiniz. Ancak duygularınız derinleşebilir. Yeni atılımlarda bulunmak istiyorsanız acele etmeyin ve olayları akışına bırakın.

Başak Günlük Burç Yorumu 24 Nisan 2013
Kendinizi yorgun ve bitkin hissedebilir, hiçbir şey yapmak için isteğiniz olmayabilir. Günün ortasında aktifleşecek, bir kaç telefon görüşmesi yapacaksınız. Yeni ufuklara yelken açmak için müthiş bir arzu duysanız da bunu gerçekleştirecek basireti toplayamıyorsunuz. İlk adimi atmanın zorluğu, bu kararı almanızı erteliyor. Oysa böyle bir atilimin tam zamanı. Önünüz açık.

Aslan Günlük Burç Yorumu 25 Nisan 2013
İsteklerinizin arttığı bir dönem ve karamsar olabilirsiniz. Duygularınız derinleşiyor. Bu gece meydana gelen Ay Tutulması sizi doğrudan etkilemiyor fakat alıngan ve hassas olacağınız bir gün geçireceksiniz.
Duygular yerine aklınız ile davranırsanız, duygularınızı denetlemeyi başarabilirsiniz. Fakat yine de hırslı ve öfkeli bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmanız gereken bir gün. Karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandıracak ve en derin istekleriniz ve bu arada unutulmuş arzularınız ortaya çıkacak. Zaten sevgiye olan ihtiyacınız yükseldiği bir dönem. Sorunların üzerine gitmeyin.

Yengeç Günlük Burç Yorumu 25 Nisan 2013
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Özellikle bugün alacağınız haberlerden etkilenebilir ve duygularınız derinleşebilir. Kendinizi bugün çok farklı hissedeceksiniz.
Bu gece Ay Tutulması meydana geliyor. Ancak sizi doğrudan etkilemiyor. Buna karşılık kendinizi duygusal ve hassas hissedeceksiniz. Derinleşen duygulara kendinizi kaptırmayın ve isteklerinizi gözden geçirin. Değişen olayların içinde siz de değişebilirsiniz. Hem de zorlanmadan… Fakat kendinizi ve olayları zorlamadığınız zaman, anlayacaksınız…

İkizler Günlük Burç Yorumu 25 Nisan 2013
Güne keyifli başlayacaksınız ve özellikle sabahın erken saatleri sizin için verimli geçecek. Fakat öğlene doğru haliniz değişebilir ve dikkatinizi kendinize yöneltebilirsiniz.
Kaygılarınızı büyütmeyin ve endişe uyandıran konulardan uzaklaşın. Bu gece meydana gelen Ay Tutulması sizi doğrudan etkilemiyor fakat doğum haritanızda Boğa Burcunda Merkür veya Venüs duruyor olabilir. Ayrıca Yükselen Burcunuz Boğa veya Akrep olabilir ve böyle bir durumda siz de Ay Tutulmasından kuvvetli etkilenen biri olabilirsiniz. Ancak böyle bir durum yoksa sadece duygularınız derinleşecek… Sorunları büyütmeyin.

Boğa Günlük Burç Yorumu 25 Nisan 2013
Bu gece meydana gelecek olan Ay Tutulması burcunuzun tam karşısında duran Akrep Burcunda meydana geliyor. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar bu tutulmadan etkileniyorlar.
Dikkatinizi kendinize yönelteceğiniz bir gün. Duygularınız derinleşecek ve bilinçaltınız uyanacak. Şimdiye kadar yaşadığınız olayları gözden geçireceksiniz. Aslında kendi içinizden yepyeni biri olarak çıkabilirsiniz ve olayların kaderi olduğunu düşünebiliriz. Tabii kendinizi zayıf hissetmediğiniz zaman olabilecek bir durumdan söz ediyorum. Üstelik içinizdeki potansiyel gücün uyandığı bir dönemdesiniz.

Koç Günlük Burç Yorumu 25 Nisan 2013
Bu agece Ay Tutulması meydana geliyor fakat bu tutulma Güneşinizi etkilemiyor. Elbette doğum anında Boğa veya Akrep burcunda bir gezegen duruyorsa o zaman siz de etkilenirsiniz.
Ancak burcunuz etkilenmediği için sizin çok fazla endişelenmenize gerek yok. Bugün planlarınızı uygulamanız pek kolay olmayabilir. Çünkü arkadaşlarınız veya sizden yardım isteyen yakınlarınız dikkatinizi dağıtabilir. Dikkat gerektiren çalışmalar yaparken tedbirli olun. Verdiğiniz sözleri unutmamaya özen göstermeniz gereken bir dönem

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı