25 Mart 2017 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 09.09.2020 23:38

25 Mart 2017 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

günlük burç yorumlarıBaşak 24 Ağustos – 23 Eylül

Bugünü okumaya, yazmaya ve öğrenmeye ayırabilir, sosyal medya ya fazla zaman ayırabilirsiniz. Çabuk kavramanıza ve odaklanabilmenize rağmen sezgilerinizin de yardımını alarak karar alabilirsiniz. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle ilişkilerinizde işbirlikleri gündeme gelebilir.

Terazi 24 Eylül – 22 Ekim

Gelirlerinizi en verimli haliyle kullanmak, bozulan bütçenizi düzene sokmak isteyebilirsiniz. Fakat harcama yapmaktan da geri durmayarak, biraz hayalci davranabileceksiniz. Yeteneklerinizi kullanarak yeni kazançlar elde etmeye çalışabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim – 22 Kasım

Bugün yaşamınızla ilgili istek ve taleplerinizin yerine gelmesi için kontrolü ele alacak, sevdiklerinizin de desteğiyle sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayabileceksiniz. Bir süredir peşinde olduğunuz iş, proje ve ilişkilerle ilgili kararlar alabilir, kendinizi rahatlıkla ifade edebilirsiniz.

Yay 23 Kasım – 22 Aralık

Zamanınızı ileriye yönelik projelerin ön çalışmasını yaparak, iç sesinizi dinleyerek geçirebilirsiniz. Size huzursuzluk veren konulardan uzaklaşmak için dua edebilir, meditasyon ya da yoga gibi çalışmalara yönelebilirsiniz. Ailenizin size ihtiyacı olduğunu düşünerek fedakârlık yapabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık – 20 Ocak

Sosyal çevreniz, arkadaşlar veya kalabalıklar içinde geçecek bir gün yaşanabilir. Olaylar tam sizin beklediğiniz gibi gelişebilir, aldığınız haberler doğrultusunda geleceğe yönelik hamleler belirleyebilirsiniz. Bir dostunuzla aranızda ki anlaşmazlığı çözüme ulaştırabilirsiniz.

Kova 21 Ocak – 19 Şubat

İş ve kariyerinize odaklanarak; yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Yaptığınız işlerden elde edeceğiniz kazancı artırmak için arayışlara girebilir, hem sezgilerinizi hem de yeteneklerinizi çalışmalarınıza katabilirsiniz. Üstlerinize bir sunum yapmanız veya rapor vermeniz gerekebilir.

Balık 20 Şubat – 20 Mart

Yurtdışı, eğitim, hukuk ve yayıncılık alanında yaşanacak gelişmeler ışığındayaşamınıza yeni bir yön vermek isteyebilirsiniz. Hayalinizde ki yolculuğa çıkmak ya da inançlarınız doğrultusunda ziyaretlerde bulunmak isteyebilir, size manevi olarak derinleştirecek çalışmalar yapabilirsiniz.

Koç 21 Mart – 20 Ni­san

Bugün ortak kaynaklar, faiz, kira gibi gelirlerinize odaklanabilir; vergi, sigorta, kredi gibi sürüncemede kalmış konuların çözümüyle uğraşabilirsiniz. Duygusal paylaşımlarda ise fazla sahiplenici davranmanız huzursuzluğa neden olsa da sezgilerinizle hareket ederek sakin kalmayı başarabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan – 21 Mayıs

Karşıt burcunuzdaki Ay; bugün ikili ilişkiler ve ortaklıklara dair konuların gündeme geleceğine işaret etmekte. Beraberliğinizin size ne ifade ettiğini, ortak hedefleriniz olup olmadığını irdeleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla girişeceğiniz işbirlikleri hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlayabilir.

İkizler 22 Mayıs – 21 Haziran

Bugün kendinizi yoğun bir iş programı içinde bulabilirsiniz. Görevlerinizi yerine getirirken tam bir odaklanma yaşayabilir, sezgilerinizi de devreye sokarak; bir hayalinizi gerçekleştirmek için uygun adımları atabilirsiniz. Sağlığınıza ve alışkanlıklarınıza dair yeni düzenlemeler olabilir.

Yengeç 22 Haziran – 23 Temmuz

Romantik duygularınızda yoğunluk yaşayabilir, sevdiklerinize tutkuyla bağlanabilirsiniz. Beraber olduğunuz kişiyi fazla idealize ederek, beklentilerinizi yüksek tutabilirsiniz. Yaşamdan daha çok keyif alacağınız hobilere ve eğlencelere zaman ayırabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz – 23 Ağustos

Ev, aile ve gayrimenkullerle ilgili bir süredir var olan konularda bitiş ve yeni başlangıçlar yapmak için kendinizi hazırlayabilirsiniz. Alacağınız kararlar da hırs ve tutku yoğun olsa da sezgilerinizden faydalanarak doğru adımları atmaya yönelebilir, gerektiğinde fedakârlık yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir