25 Mart 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

25 Mart Pazartesi Günlük Burç Yorumları 25 Mart 2013 Pazartesi Burç Yorumları


25 Mart 2013 Pazartesi Günlük Burçlar – 25 Mart 2013 günlük burç yorumları ve 25 Mart 2013 Pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 25 Mart Burç Yorumları

Balık Günlük Burç Yorumu 25 Mart 2013
Güne heyecanlı ve istekli başlayacaksınız. Bugün karşılaştığınız olaylar veya gece görmüş olduğunuz rüyalar sizi etkileyecek ve girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız.
Projeleriniz ile ilgili araştırma, geliştirme çalışmaları yapabilir, fikirlerinizi heyecanlı bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Bugün arkadaşlarınız ile görüşebilir ve projelerinizi onlara anlatabilirsiniz. Çeşitli organizasyonlar yapabilirsiniz ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Eviniz, çocuklar ve yakınlarınız ile ilgilenebilir, size ihtiyacı olan arkadaşlarınıza yardımcı olabilirsiniz.

Kova Günlük Burç Yorumu 25 Mart 2013
Önemsediğiniz kişiler ile ilişkilerinizde daha tedbirli olmanız gerekiyor. İtiraz etmeden önce iyi araştırın ve aceleci davranmayın.
İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve sabırsız bir tavır içinde olabilirsiniz. Sonradan pişmanlık duyabileceğiniz davranışlarda bulunmasanız iyi olacak. Yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz fakat beklentilerinizin yarattığı gerilimi denetlemeniz pek kolay olmayabilir. Seyahate çıkmak ve sportif faaliyetler sizi rahatlatacak. Bu arada alkollü içecekler ve ağır yiyeceklerden uzak durun. Sağlığınıza özen gösterin.

Oğlak Günlük Burç Yorumu 25 Mart 2013
Güne keyifli başlayacaksınız ve bugün dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayacaksınız. Ani değişiklikler sizi rahatsız etse bile olaylara bakış açınızı tamamen değiştirebilir.
Daha özgür bir tavır içinde olabilirsiniz. Önemsediğiniz kişiler ile iletişiminiz kuvvetli olacak ve bugün beklediğiniz haberleri alacaksınız. Ayrıca projelerinizi önemli kişilere sunabilirsiniz ve hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. İçinizden yükselen istekleriniz ile başa çıkmayı başaracaksınız ve bugün sabırlı davranacaksınız. Ayrıca değişen koşulları gözden geçireceksiniz. Eviniz ve çocuklar ile ilgilenebilirsiniz.

Yay Günlük Burç Yorumu 25 Mart 2013
Kendinize olan güveninizin yükseldiği bir dönem ve elinizi çabuk tutun. Uygulamak istediğiniz planları ertelemeyin ve fikirlerinizi herkese anlatmayın.
Özellikle projelerinizi uygulamaya başlamadan önce herkese anlatmasanız iyi olacak. Sevdikleriniz sizi destekliyor. Üstelik saygı duyduğunuz büyüklerinizin yardımını almak moralinizi yükseltecek. Kariyer yapmak ve sosyal statünüzü yükseltmek için beklediğiniz fırsatlar karşınıza çıkacak. Bu arada aklınızdan geçenleri söylemeden önce bir kez daha gözden geçirmelisiniz. Duyduğunuz haberlerin doğruluğunu araştırmadan fikirlerinizi söylemeyin.

Akrep Günlük Burç Yorumu 25 Mart 2013
Güne keyifli başlayacak ve sorumluluklarınızı gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. Arkadaşlarınız ile iletişiminiz kuvvetli olacak.
Ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlar ile ilgili çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Özellikle geleceğe yönelik büyük organizasyonlar yapabilirsiniz. Aldığınız sorumlulukların baskısını hissedebilirsiniz. Fakat önemsenmek istediğiniz bir dönemdesiniz ve ciddi işler yapmak için kuvvetli arzular duyuyorsunuz. Projelerinizi yakınlarınıza anlatabilirsiniz ve arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. Bu arada bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gerekebilir.

Terazi Günlük Burç Yorumu 25 Mart 2013
Hareketli bir gün geçireceksiniz. Yabancı ülkelere gidebilir, seyahat projeleri yapabilirsiniz.
Özgür olmak için kuvvetli arzular duyacaksınız ve sizi özgürleştireceğini düşündüğünüz projeler yapacaksınız. Saygın çevrelerin desteğini aldığınız bir dönemdesiniz. Kendinizi şanslı hissedeceksiniz ve girişimde bulunmak için sabırsızlık duyacaksınız. Bu arada yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar alabilirsiniz. Fakat kendinizi çok fazla zorlamasanız iyi olacak. Sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir dönem… Karar vermeye zorlayan durumlar olabilir.

Başak Günlük Burç Yorumu 25 Mart 2013
İletişim ve haberleşmelerinizde bazı karışıklıklar olabilir. İddiacı bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin.
Kısa yolculuklar veya uzun yolculuklar yapabilir ve yakınlarınızla ilgilenmeniz gerekebilir. Bu arada duyduğunuz haberlere hemen tepki göstermeyin. Aklınızdan geçenleri söylemeden önce bir kez daha düşünün. Tartışma ortamlarından uzak durun. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızla haberleşebilir veya katılacağınız bir davette eski sevgiliye rastlayabilirsiniz.

Aslan Günlük Burç Yorumu 25 Mart 2013
Kariyer yapmak ve sosyal statüsünü yükseltmek isteyenler yeni atılımlarda bulunabilir ve fırsatlarla karşılaşabilirler. Bugün kendinizi güçlü hissedecek ve girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız.
İsteklerinizin peşinden gidebilir ve güç sahibi olanların desteğini alabilirsiniz. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar bugün alım, satım ve yatırım yapmak için harekete geçebilirler. Bu arada sürprizler olabilir ve böylece olaylara bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Yaratıcı çalışmalar yapabilirsiniz ve enerjinizi hoş bir biçimde çevrenize yansıtabilirsiniz.

Yengeç Günlük Burç Yorumu 25 Mart 2013
Güne heyecanlı başlayacak ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Kayıplar veya kaybetme duygusu içine girebilirsiniz.
Hayal gücünüzün oyunlarına kendinizi kaptırmayın ve tedbirli olun. Zaten yeni tedbirler geliştireceğiniz bir dönemdesiniz. Dikkatiniz yükseliyor ve yapacağınız planları yakınlarınıza anlatabilirsiniz. Arkadaşlarınız sizi destekleyecek. Ayrıca konu ile ilgili olan ve bilgisine güvendiğiniz kişilere danışabilirsiniz ve işbirliği yapabilirsiniz. Beklentileriniz yüzünden gerilim hissedebilirsiniz. Fakat kararlı ve yapıcı davranacak ve böylece ikna edici olacaksınız. Önemli kişiler sizi destekleyecek.

İkizler Günlük Burç Yorumu 25 Mart 2013
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Fakat sürpriz gelişmeler sizi kaygılarınızdan uzaklaştıracak.
Olaylara farklı açılardan bakacak ve sizi özgürleştirdiğini düşüneceksiniz. İlginç konular ve yaratıcılığı yüksek kişiler dikkatinizi çekebilir. Bugün isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Dostlarınızla haberleşebilir ve keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Yeni projeler yapabilir ve planlarınızı sevdiklerinize anlatabilirsiniz. Kendinize olan güveninizin yükseldiği bir dönemdesiniz. Karamsar duygulardan uzaklaşıp keyif aldığınız konularla ilgilenirseniz, başarılı olacaksınız.

Boğa Günlük Burç Yorumu 25 Mart 2013
Sizin için projeler zamanı. Ayrıca yaptığınız planları arkadaşlarınıza anlatabilir, dostlarınızın ve arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz.
Projelerinizi sunarken etkileyici olacaksınız. Zaten çekiciliğiniz üzerinizde… Hem karşı cinsin, hem de çevrenizin ilgisini ve dikkatini üzerinize çekeceksiniz. Bu arada yapabileceklerinizden daha büyük sorumluluklar alabilirsiniz ve bunun gerilimini hissedebilirsiniz. Ciddiye aldığınız konular üzerinizde baskı duygusu uyandıracak. Fakat projelerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret göstereceksiniz.

Koç Günlük Burç Yorumu 25 Mart 2013
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizi daha farklı hissedeceksiniz. Girişimde bulunmak istediğiniz konularla ilgili aceleci olabilirsiniz.
Fakat bütün sabırsızlığınıza rağmen yapıcı ve olumlu davranmayı başaracaksınız. Sevdiklerinizin sıcak ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek ve girişimde bulunmadan önce dostlarınızın yardımını isteyeceksiniz. Bu arada sürprizlerden etkilenmiş olabilirsiniz fakat meydana gelen olaylar hayata bakış açınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor. Aslında ani değişikliklerden rahatsızlık duysanız bile kendinizi keşfedeceğiniz bir dönemdesiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.