25 Haziran 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

25 Haziran 2013 Salı günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun. Buyurun arkadaşlar 25 Haziran Salı Burç Yorumları

Balık 25 Haziran 2013 Salı
Ay, hayal gücü kuşağınıza parlaklık veriyor. Hem gündüz düşlerinize, hem de rüyalarınıza kulak verin. Bilinçaltınızda bekleyen ve pek çok şeyi açıklığa kavuşturacak sezgilerle mesajları arayın. İçinizden ne kadar bilgelik aktığını görünce şaşıracaksınız. Tek yapmanız gereken, yakından bakmak.

Kova 25 Haziran 2013 Salı
Sevgili Kovalar, bugün Ay, burcunuzun radikal yıldızlarını destekliyor. Dehanızın doruğundasınız, fikirler sel gibi akıyor. Her zamanki yaratıcı ve yenilikçi dehanız on katına çıkmış durumda. Işıl ışıl parlayan aklınıza gelen her fikri, çok az bir çabayla biçimlendirebilirsiniz.

Oğlak 25 Haziran 2013 Salı
Sevgili Oğlaklar, bugün vurgu finansal kuşağınıza dönük. Bugünkü yaratıcı Ay etkisi sayesinde bütün parasal meseleleri radikal bir yaklaşımla ele alma şansınız var. fikirlerin ardı arkası kesilmiyor, tek yapmanız gereken dikkatinizi onlara vermek ve unutmadan önce hepsini kağıda dökmek.

Yay 25 Haziran 2013 Salı
Bugün öncelik iletişim kuşağınızda olduğundan, kelime seçimlerinizi dikkatli yapın. Merkür’ün geriye doğru hareketinin yaklaşması zaten bir kaos ve yanlış anlaşılma ortamı yaratıyor, o nedenle bugünün enerjisini hasar tespiti için kullanmak akıllıca olabilir. Az konuşun, çok dinleyin, böylece her türlü sözel tuzaktan ve felaketten kaçınabilirsiniz.

Akrep 25 Haziran 2013 Salı
Bugün Ay, yıldız haritanızın tabanına kayıyor ve sizi uçuk kaçık, başına buyruk bir rüzgarın önüne atıyor. İnsanlar ta içinizde ne kadar isyankar olduğunuzu fark etmiyorlar, çünkü bu yönünüzü genellikle saklıyorsunuz. Oysa bugün kendinizi tam anlamıyla asi hissedebilir ve ortalığı birbirine katmak isteyebilirsiniz.

Terazi 25 Haziran 2013 Salı
Bugün Ay romantizm kuşağınıza giriyor, sevgili Teraziler. Aşk ve zevkin muhteşem lezzetleriyle kendinizi şımartmak için harika bir gün. Aynı zamanda, inanılmaz derecede yaratıcı ve yenilikçi bir zaman. Bu coşkulu enerjiyi nasıl kullanacağınıza siz karar verin. Etrafınız güzelliklerle dolu canlarım.

Başak 25 Haziran 2013 Salı
Sevgili Başaklar, bugün Ay çalışma ve sağlık kuşağınızı vurguluyor. Dikkatinizi her gün yaptığınız işlere yöneltin ve bu ritüellerin yoğun ajandanızı desteklediğinden ve sürekliliğini sağladığından emin olun. Sinir sisteminiz bu aralar strese karşı hassas ve savunmasız, o nedenle B vitamininizi ihmal etmeyin.

Aslan 25 Haziran 2013 Salı
Sevgili Aslanlar, bugün Ay ilişki kuşağınıza giriyor. Şimdilik kendi ihtiyaçlarınızı ikinci plana atarak dikkatinizi sevgilinize vermeniz gerekiyor. Daha verici olarak ne kadar çok şey kazandığınızı göreceksiniz. Zaten cömertlik sizin doğanızda var.

Yengeç 25 Haziran 2013 Salı
Ay, duygularınızı bir tarafa bırakarak genel görünüme odaklanmanızı istiyor. Şu andaki durumunuz konusunda biraz objektif davranabilirseniz, düşünmeden gösterilen tepkilerden ve aşırı hassas karşılıklardan kaçınabilirsiniz. Soğukkanlılığınızı koruyabilirseniz her şey yolunda gidecek, sevgili Yengeçler.

İkizler 25 Haziran 2013 Salı
Enerji, deneysel fikirleri uyandırmak, canlı sohbetleri ve her seviyede parlak düşünceleri teşvik etmek açısından mükemmel. Hareket halindesiniz ve o kadar çok muhteşem hayaliniz ve planınız var ki, kendi zihninize ayak uydurmakta zorluk çekebilirsiniz. Her şeyi not alın, sevgili İkizler, yoksa mücevher değerindeki fikirlerin bazılarını unutabilirsiniz.

Boğa 25 Haziran 2013 Salı
Bugün Ay kariyer kuşağınızı aydınlatıyor, sevgili Boğalar. En yaratıcı fikirlerinizi kullanın, böylece projelerinizi bir adım ileri, daha heyecan verici seviyelere çabucak taşıyabilirsiniz. Kalıpları kırın ve risk almaktan çekinmeyin. Başkalarının radikal olarak görebileceklerini düşündüğünüz riskler bile büyük ödüller vadediyor.

Koç 25 Haziran 2013 Salı
Bugün olağanüstü sosyal bir gün, sevgili Koçlar. En sevdiğiniz dostlarınızla birlikte olun ve hem güzel sohbetlerin, hem de en parlak, en harika insanlarla sosyal bağlar kurma konusundaki muhteşem fırsatların keyfini sürün. Enerji çok canlı, hava geleceğe dönük yepyeni fikirlerin kıvılcımlarıyla dolu. Olağanüstü güzelliklerden faydalanın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı