25 Haziran 2012 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

25 Haziran Pazartesi Günlük Burç Yorumları 25 Haziran 2012 Pazartesi Burç Yorumları

25 Haziran 2012 Pazartesi Günlük Burçlar – 25 Haziran 2012 günlük burç yorumları ve 25 Haziran 2012 Pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Koç Günlük Burç Yorumu 25 Haziran 2012

Patron veya büyükleriniz ile ilgili bazı karışıklıklar olsa bile olaylara daha iyimser açıdan bakmaya başlıyorsunuz. Böylece daha olumlu ve anlayışlı davranacaksınız.

Kendinizi ön planda tutmayın ve güç mücadelesi yapmayın. Şahsiyet mücadelesine girmeyip sadece isteklerinize uygun davranmak için gayret gösterirseniz, başarılı olacaksınız. İlginç teklifler ile karşılaşmanız mümkün. Zaten gelişmeler sizi heyecanlandıracak ve rahatsız olduğunuz konulardan tamamen uzaklaşıp dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Bu arada eskiden girişimde bulunduğunuz konu ile ilgili sürpriz gelişmeler olabilir ve atılımda bulunmak için harekete geçebilirsiniz.

Boğa Günlük Burç Yorumu 25 Haziran 2012

Güne farklı bir heyecan ile başlayabilirsiniz. Özellikle gördüğünüz rüyaların etkisinde kalmanız mümkün. Burcun ilk günleri doğmuş olanlar çok canlı ve etkileyici rüyalar görmüş olabilirler.

Mesaj niteliği taşıyan rüyalarınıza dikkat edin ve anlamaya çalışın. hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Ayrıca geleceğe yönelik ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için verimli bir gün. Gün içinde isteğiniz artacak ve projelerinizi uygulamak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Fikirlerinizi rahat bir biçimde ortaya koyabilir, ikna edici ve etkileyici olabilirsiniz. Özellikle grup çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlar başarılı olacak.

İkizler Günlük Burç Yorumu 25 Haziran 2012

Hareketli bir gün geçireceksiniz. Bu arada endişelerinizi büyütmeyin ve karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmek için gayret gösterin. Aslında şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz ve çok hoş fırsatlar ile karşılaşacaksınız.

Özellikle burcun ilk günleri doğmuş olanlar; karşınıza çıkan fırsatları endişeler ve yanılgılar yüzünden kaçırmayın. Eski isteklerinizi hatırlatan durumlar olabilir. Ayrıca daha önce başladığınız ve bir türlü istediğiniz gibi gelişmeyen konular ile ilgili duygularınız derinleşebilir. Özellikle parasal konulara yönelik hem şans olarak nitelendireceğiniz gelişmeler olacak, hem de kaygılarınız artacak. Beklentileri olumlu yönde olanlar kazançlı çıkacak.

Yengeç Günlük Burç Yorumu 25 Haziran 2012

Güne keyifli başlayacaksınız ve çalışmalarınızı daha büyük bir istek ile gerçekleştireceksiniz. Bugün sürpriz gelişmeler olabilir ve hayal gücünüz uyanabilir.

Üstelik hayal gücü gerektiren alanlarda çalışmalar yapanlar için verimli bir gün. İdeallerinizi gözden geçirebilirsiniz ve geleceğe yönelik yepyeni ideallerin peşine düşebilirsiniz. Özellikle burcun ilk günleri şaşırtıcı durumlar ile karşılaşabilirler ancak içinizden yükselen sesi dinleyin ve aceleci davranmayın. Farklı kişiler ve değişik ortamlar hem ilginizi çekecek, hem de fikirlerinizi değiştireceksiniz. Güç mücadelesi yapmayın ve sizi destekleyen kişilerin davranışlarını bir şans olarak değerlendirin.

Aslan Günlük Burç Yorumu 25 Haziran 2012

Gelişmeler moralinizi yükseltiyor ve yaratıcılığınızı keşfedebileceğiniz fırsatlar karşınıza çıkıyor. Özellikle yabancılar ve farklı ortamlar keyfinizi yerine getirecek.

Şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konular ile ilgilenmeye başlıyorsunuz. Eski projelerinize odaklanabilir ve yepyeni fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Alıştığınız ve bildiğiniz çalışmaların dışında yeni sistemler ve farklı teknolojiye ilgi gösterebilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ile birlikte farklı projeler içinde yer almanız mümkün. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar daha önce isteyip de yapamadıkları her ne var ise, yapabilecekleri fırsatlar ile karşılaşmaya başlıyorlar.

Başak Günlük Burç Yorumu 24 Haziran 2012

Bugün hareketli olabilir ve arkadaşlarınızla buluşma planları yapabilirsiniz. İçinde olduğunuz mücadeleden bahsedebilir ve gerginliğinizi sohbet ederek rahatlatabilirsiniz.

Yakınlarınız ve arkadaşlarınızdan işlerinizi kolaylaştıracak bilgiler alacaksınız. Öğleden sonra duygularınızı karıştıran bir haber duyabilirsiniz. Sevdiğiniz eşya veya kişileri kaybedip etkilenebilirsiniz. Sevdiklerinizi kaybetmek istemiyorsanız içinizdeki duygusal karmaşayı sona erdirip net kararlar verin. Şüphe ettiğiniz konularda arkadaşlarınıza danışabilirsiniz.

Terazi Günlük Burç Yorumu 25 Haziran 2012

Güç gösterileri ilginizi çekebilir ancak ne kadar güçlü olduğunuzu göstermek için mücadele etmeseniz iyi olacak. Olayları akışına bırakın ve itiraz etmek yerine siz de akışın içinde olun.

Aslında ilginç çevreler, yabancılar ve farklı anlayışa sahip olan kişilerin desteğini aldığınız bir dönemdesiniz. Özellikle burcun ilk günleri doğmuş olanların moralini yükselten gelişmeler dönemi… İyimser bir bakış açısı ile hem olaylara, hem de kendinize bakabilirsiniz. Böylece güç mücadelesi ve ani değişiklikler karşısında olumlu bir tavır sergileyebilirsiniz. Üstelik sürpriz fırsatlar dönemindesiniz. Ve sizi rahatsız eden konular aynı zamanda içinde şansı da barındırıyor.

Akrep Günlük Burç Yorumu 25 Haziran 2012

Hareketli bir gün geçireceksiniz ve bütün dikkatinizi çalışmalarınıza odaklayacaksınız. Yeni projeler yapabilir, girişimde bulunmak için harekete geçebilirsiniz. Sezgileriniz yükseliyor…

İçinizden yükselen sesi takip edebilir ve girişimlerinizde başarılı olabilirsiniz. Özellikle burcun ilk günleri doğmuş olanlar için hayal gücü gerektiren alanlarda çalışmalar yapmak için uygun zaman. Sanatsal faaliyetler, çeşitli organizasyonlar ve yatırıma yönelik girişimlerde bulunmak keyfinizi yerine getirecek. Yapıcı ve kararlı tavırlarınız ile hem çevrenizi etkileyeceksiniz, hem de beklediğiniz güçlü kişilerin desteğini alacaksınız. İçinizde hissettiğiniz potansiyel gücün uyandığını hissedebilirsiniz.

Yay Günlük Burç Yorumu 25 Haziran 2012

Heyecan ve huzursuzluk hissi ile güne başlayabilirsiniz. Aslında sürpriz fırsatlar karşınıza çıkacak ve meydana gelen olaylar yaratıcı ve özgür tarafınızı ortaya çıkaracak.

Ancak olayları çok fazla detaylı inceleyebilirsiniz ve özellikle kuruntulu bir bakış açısı ile değerlendirmeniz mümkün. Bunun sonucunda şanslı bir durum şanssızlığa dönüşebilir. Ayrıntıların içinde kaybolmayın… Bugün bazı karışıklıklar olabilir. Ancak duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmek yerine çözümlemek için gayret gösterin. Çünkü çok ilginç çözümler bulabilirsiniz ve çevrenizdeki kişileri şaşırtabilirsiniz. Böylece siz de kendinizin farklı yönlerini keşfedebilirsiniz.

Oğlak Günlük Burç Yorumu 25 Haziran 2012

Güne keyifli başlayacaksınız ve kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Bu arada aniden gelişen olaylar dikkatinizi kendinize yöneltmenize neden olabilir.

Özellikle burcun ilk günleri doğmuş olanlar hem büyük istekler peşinde olabilir, hem de alışılmışın dışında olanlar dikkatini çekebilir. Güç ve iktidar peşinde olanlar kendini fazla zorlamasa iyi olacak. Güç mücadelesi yapmak yerine gelişen olayların akışı içinde olursanız, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Kendinizi ve çevrenizi fazla zorlamayın. Ortaya çıkan karışıklıkları çözmek için sezgilerinize güvenin ve içinizden yükselen sese kulak verin. Bugün verimli çalışmalar yapabilirsiniz. Ancak güçlü kişileri karşınıza almayın.

Kova Günlük Burç Yorumu 25 Haziran 2012

Güne keyifli başlayacak ve isteklerinizi farklı bir biçimde ortaya koyacaksınız. Özellikle parasal konulara yönelik daha önce çok istediğiniz halde bir türlü oluşmamış konular ve olgunlaşmamış olanlar şimdi oluşuyor.

Böylece moraliniz ve kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor. İsteklerinizi gerçekleştireceğinize olan güveniniz arttığı için kendinizi rahat hissedecek ve rahat davranacaksınız. Sizin rahatlığınız çevrenizi ve iş ilişkisinde bulunduğunuz kişilere de yansıyor. Sürpriz fırsatlar ile karşılaştığınız bir dönemdesiniz ve ilginç projeler yapabilirsiniz. Veya çok farklı proje ve organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz. Farklı ortamlar ve yabancı çevreler keyfinizi arttırıyor.

Balık Günlük Burç Yorumu 25 Mayıs 2012

Güne neşeli ve iyi duygularla başlayabilirsiniz. İşlerinizi geliştirecek teklifler alabilir ve kazancınızı arttırmak için adımlar atabilirsiniz. Fakat işle ilgili konularda tutamayacağınız sözler vermeseniz iyi olur.

Değişen koşullar sizi yanıltabilir ve planlarınızı istediğiniz gibi gerçekleştiremeyebilirsiniz. Çocuklar ve arkadaşlarınızla ilişkilerinizde güven kaybı yaşamamak için duyduğunuz dedikodulara çok aldırmamalısınız. Gerçekleri keşfetmek için araştırma yaparsanız durumun sandığınız gibi olmadığını fark edeceksiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.