25 Ekim 2017 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

25 Ekim 2017 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

günlük burç yorumları25 Ekim 2017 Çarşamba ASLAN Burç Yorumu:
Ay burcunuzda ilerliyor. Duygusal yapınızla ilgili taviz vermekten hoşlanmadığınız için çevrenizde ve özel ilişkilerinizde zor bir kişi olarak tanınıyorsunuz. Bugün geçmişinizle ilgili sezgisel yeteneğinizi kullanarak bazı unutulan konuların yeniden canlanmasına neden olacaksınız. Gün içinde bilinçaltı takıntıların sizi rahatsız edecek.

25 Ekim 2017 Çarşamba BAŞAK Burç Yorumu:
Yakın dostlarınızdan alacağınız davetlere katılmak için bazı işlerinizi erteleyebilirsiniz. Gizli çalışmalardan zevk alacağınız bir gün. Görüşeceğiniz kişilerin akılcı ve zeki yönlerinden faydalanabilirsiniz. Bugün ardı sıra gelen olaylardan zaman kavramını unutabilirsiniz. Çalışırken adeta kendinizden geçiyorsunuz.

25 Ekim 2017 Çarşamba TERAZİ Burç Yorumu:
Yakın çevrenizden duyacağınız hoş konuşmalar sizi oldukça mutlu edecek. Bugün kendinize daha çok zaman ayırmalısınız. İletişim konusunda başarılı bir gününüzdesiniz. Neşeli yapınız sayesinde bulunduğunuz ortamlara farklı bir hava estiriyorsunuz. Yakın arkadaşlarınızın birinin aşkına şahit olabilirsiniz.

25 Ekim 2017 Çarşamba AKREP Burç Yorumu:
Güneş ve Merkür burcunuzda ilerliyor ve Ay sizin gibi sabit bir burç olan Aslan’da yer alıyor. Bugün hiç kimseden akıl almaya niyetiniz yok.Bilgileriniz kontrol etmeli ve düşüncelerinizi sistemli bir şekilde yaşama geçirmelisiniz. Katılacağınız toplantılarda istediğiniz havayı estirecek ve kontrol mekanizmanızı istediğiniz gibi kullanacaksınız.

25 Ekim 2017 Çarşamba YAY Burç Yorumu:
Venüs’ün burcunuzda ilerlemesi sizi daha uçucu ve faklı yapıyor. Ay’da sizin gibi ateş gurubu olan Aslanda bulunuyor ve uzun yollarla ilgili planlarınızı gündeme getiriyor. Seyahat etmek için hiçbir fırsatı kaçırmıyorsunuz. Bugün isteklerinizde ısrarcı ve inatçı olmanız yanlış anlaşılabilir. Bazen gereğinden fazla abartıcı olabiliyorsunuz.

25 Ekim 2017 Çarşamba OĞLAK Burç Yorumu:
Ailenizin kararlarına saygılı davranmak sizin yaşam tarzınız adeta. Onların fikirlerine aykırı davrandığınız zaman huzursuz oluyorsunuz. Bugün anında müdahale etmeniz gereken konular gündeme gelecektir. Arkadaşlarınızla güç birliği içinde olacaksınız. Yaşlı ve tecrübeli kişilerin fikirlerinden etkilenebilirsiniz.

25 Ekim 2017 Çarşamba KOVA Burç Yorumu:
İlişkilerinizde farklı bir tarzınız olduğunu karşı taraf anlamayacaktır. Bugün onun duygusal takıntılarını çekemeyebilirsiniz. Oysa isteklerinin ne olduğunu öğrenirseniz, aranızdaki sorunları daha rahat çözeceksiniz. Mesleki konularda gerekli atılımları yapmak için, her şey sizden yana gelişecek ve çevrenizi kolayca etkiniz altına alacaksınız.

25 Ekim 2017 Çarşamba BALIK Burç Yorumu:
Güneş ve Merkür kombinasyon burcunuzda ilerlerken, beklediğiniz fırsatların size uzak yollardan geleceğini müjdeliyor. Günlük yaşantınızda takıldığınız konuların aklınızın karıştırmasına izin vermemelisiniz. Konuşurken farklı bir metot kullanarak, karşı tarafı etkiniz altına almayı iyi biliyorsunuz.

25 Ekim 2017 Çarşamba KOÇ Burç Yorumu:
Aklınız maddesel konularda olmasına rağmen, sosyal yaşantınızı canlı tutma için gerekli tüm doneler sahipsiniz. Bugün bulunduğunuz ortamlarda girişimci ve dürüst yaklaşımlarınızla çevrenize örnek olacaksınız. Düşüncelerinizi çevrenize yansıtma konusunda oldukça başarılı günlerinizden biri. Gözler sizin üstünüzde unutmayın.

25 Ekim 2017 Çarşamba BOĞA Burç Yorumu:
Bugün duygusal inatlarınız yüzünden aileniz ve sevdiklerinizle aranızda sorunlar yaşayabilirsiniz. Mantıklı düşünceler içinde olsanız bile çevrenizdeki kişilerin sizinle aynı düşünceye sahip olması gerekmiyor. Fakat ısrarcı tutumunuzla bazen en sevdiklerinizi bile çileden çıkarıyorsunuz. Bugün ılımlı olmaya çalışın.

25 Ekim 2017 Çarşamba İKİZLER Burç Yorumu:
Çevrenizle inatlaşmak yerine ılımlı olmaya çalışmalısınız. Bugün çevrenizle güç birliği içinde olmak isteyebilirsiniz. Fakat sizin tarzınız öylesine farklı ki, düşüncelerinizdeki gizli mantık herkesi şaşırtıyor. Yaşamınızla ilgili kararları tek başınız veriyorsunuz. Kavrama yeteneğinizi hızlı kullanacağınız bir gün içindesiniz.

25 Ekim 2017 Çarşamba YENGEÇ Burç Yorumu:
Güneş ve Merkür kombinasyon burcunuz Akrep’te ilerliyor ve isteklerinizi çok kolay karşı tarafa yansıtıyorsunuz. Duygusallığın zararlarından korktuğunuz için ilişkinizde sağlam zeminler arıyorsunuz. Bugün sosyal yaşantınızda farklı kişilerle tanışabilirsiniz. Kendinizle ilgili yorum yapmaktan çekindiğiniz bir gün içindesiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı