25 Ekim 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

25 Ekim 2013 Cuma Günlük Burçlar25 Ekim Günlük Burç Yorumları

Balık 25 Ekim 2013 Cuma
Bugün Ay ve Jüpiter aşk kuşağınızda bir araya gelerek romantik yaşamınızdaki neşeyi şiddetle vurguluyorlar. Tatlı ve cömert bir etki söz konusu, her taraf iyi şansla dolu. Tamamen duygusal ihtiyaçlarınızın ve eğilimlerinizin hakimiyeti altında olacağınızdan, zevk ve şımarıklığa gömülmeniz mümkün. Bazen aşırılıklar şahane bir şekilde besleyici olabilir.

Kova 25 Ekim 2013 Cuma
Bugün Ay ve Jüpiter iş ve sağlık kuşağınızda bir araya gelerek mevcut durumlara aşırı duygusal tepkiler gösterme eğilimi yaratıyorlar. Yemeği fazla kaçırabilir, aşırı çalışabilir ya da başkalarıyla ilgilenme konusunu abartabilirsiniz. Anlayacağınız, her şeyde ölçüyü kaçırmaya meyillisiniz.

Oğlak 25 Ekim 2013 Cuma
Bugün Ay ve Jüpiter ilişki kuşağınıza iyimserlik, güzel duygular ve bereket getiriyor. Sevgilinizi tam anlamıyla şımartmaya vakit ayırın. İlişkileriniz için en cömert ve parlak Ay etkilerinden biri söz konusu sevgili Oğlaklar.

Yay 25 Ekim 2013 Cuma
Bugün ruh halinize ve duygularınıza dikkat edin sevgili Yaylar. En derindeki arzu ve niyetlerinize dair açığa vurdukları şeylere şaşıracaksınız. Hiçbir şeyi olduğu gibi kabul etmeyin ve kendi kendinizi psikoloğu ya da dedektifi olun. İster sizden, ister başkalarından gelsin, yüzeysel açıklamalar sizi tatmin etmesin.

Akrep 25 Ekim 2013 Cuma
Bugün Ay ve Jüpiter bir araya gelerek güzel duygular ve iyimserlik getiriyorlar. Seyahat tutkusu sizi can evinizden vuracak, büyük bir hararetle macera aramaya hazır olun. Akrepler egzotik bir yerde bavullarıyla yaşamaya bayılır. Bugün hem kalbiniz, hem aklınız bir sonraki kaçamağınızda.

Terazi 25 Ekim 2013 Cuma
Ay ve Jüpiter bugün kariyer kuşağınıza çok ciddi bir şans enerjisi getiriyor sevgili Teraziler. Şu anda hiç beklenmedik fırsatların keyfini sürebilirsiniz. Hayatınızda beliren yardımsever insanlara dikkat edin, onlar sayesinde hedeflerinizi bir adım öteye taşıyabileceksiniz. Almayı öğrenmenizin vaktidir.

Başak 25 Ekim 2013 Cuma
Bugünkü Ay-Jüpiter buluşması sosyal hayatınıza çok tatlı ve keyifli bir etki getiriyor. Arkadaşlarınızla, özellikle de kendinize aile kadar yakın hissettiklerinizle vakit geçirmek ruhunuza iyi gelecek. Evde ya da samimi bir restoranda onlarla yemek yiyin. Hem kendinizi, hem de sevdiklerinizi besleyin canlarım.

Aslan 25 Ekim 2013 Cuma
Bugün Ay ve Jüpiter şanslı ve zarif bir çift oluşturarak uyku ve rüyalar kuşağınıza muazzam bir iyilik getiriyorlar. Bilincinizin kapattığı sınırlardan sızan mesajlara ve rüyalara dikkat edin. Büyük hayaller kurmanız gereken bir gün, sevgili Aslanlar. Siz zaten hiçbir zaman küçük şeylerle uğraşmazsınız.

Yengeç 25 Ekim 2013 Cuma
Çok şanslısınız sevgili Yengeçler. Ay bugün burcunuzun yıldızlarında cömert Jüpiter’le buluşuyor. Aşk, yaşam ve genel olarak gelecek konusunda kendinizi coşkulu, bereketli ve iyimser hissediyorsunuz. Sizi sınırlayan hiçbir şey olmadığına göre, nelerin mümkün olduğu konusunda ufkunuzu genişletmenizin tam zamanı sevgili Yengeçler.

İkizler 25 Ekim 2013 Cuma
Bugün para sektörünüzde çok şanslı bir etki söz konusu sevgili İkizler. Ay, Jüpiter’le buluşuyor, bu da sizin için çok iyi. Yepyeni finansal düzenlemeler yapmaya vakit ayırmak için kusursuz bir zaman. Niyetlerinizi ne kadar güçlü duygularla beslerseniz, büyük paralar kazanma olasılığınız o kadar artıyor. Harekete geçin.

Boğa 25 Ekim 2013 Cuma
Bugünkü canlı ve iyimser hava, iletişim açısından mükemmel. İnsanlar duygusal mesajlara iyi karşılık veriyor, o nedenle kuru gerçeklerden ve sayılardan bahsederek kimsenin canını sıkmamaya çalışın. Dinleyicileriniz bugün duygusallığı ve gönül okşayıcı sözleri çekici buluyor. Konuşmalarınız bal gibi tatlı olsun.

Koç 25 Ekim 2013 Cuma
Bugün Ay’la Jüpiter ev kuşağınızda buluşuyor sevgili Koçlar. Yuvanızla ilgili içgüdülerinizin çılgıncasına hareketlenmesine hazır olun. Şu anda yemek yapmayı ve evde vakit geçirmeyi çok çekici buluyorsunuz. Sığınağınızdan ayrılmamak için bir bahane bulabilirseniz kesinlikle kullanın. Dünya bekleyebilir sevgili Koçlar.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı