24 Temmuz 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

24 Temmuz Çarşamba Günlük Burç Yorumları 24 Temmuz 2013 Çarşamba Burç Yorumları


24 Temmuz 2013 Çarşamba Günlük Burçlar – 24 Temmuz 2013 Çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 24 Temmuz Burç Yorumları

Balık 24 Temmuz 2013 Çarşamba
Ay bugünün ilerleyen saatlerinde burcunuzun yıldızlarına giriyor sevgili Balıklar, yani birkaç gün boyunca çeşit çeşit hoşlukla karşılaşmaya hazır olun. Romantik Venüs işin içine karıştığında, etraf mutlaka güzelliklerle dolar. Aşk gezegeni bu defa ilişki kuşağınızda, kalbinizi açmanızı sağlayan Ay da öz varlık evinizde. Daha iyisi olamazdı doğrusu.

Kova 24 Temmuz 2013 Çarşamba
Bugün romantizm gezegeni Venüs, ruhu doyuran Ay’la karşı karşıya geliyor. Bu dinamik para kuşaklarınızda biraz gerilime yol açacak ama aynı zamanda sizin için çok pozitif bir meydan okumayı da beraberinde getirecek. Karşılaştığınız engeller çok kısa bir süre sonra lehinize dönecek.

Oğlak 24 Temmuz 2013 Çarşamba
Aşk gezegeni Venüs, önümüzdeki birkaç haftayı seyahat kuşağınızda geçirecek, bu da yazın geri kalanının büyük kısmı boyunca seyahat arzusuyla dolup taşmanızı beraberinde getirecek. Bugün bu muhteşem geçiş özel bir önem kazanıyor çünkü Ay iletişim kuşağınızı aydınlatıyor ve somut planlar yapmanıza olanak tanıyor. Artık şu rezervasyonu yaptırın canlarım.

Yay 24 Temmuz 2013 Çarşamba
Önümüzdeki birkaç hafta boyunca kariyer kuşağınıza şans dağıtacak olan kazanç gezegeni Venüs, bugün profesyonel fırsatlarınızı parlatmakla meşgul. Evde her şeyin yolunda gitmesini sağlayın çünkü ailenizle aranız ne kadar iyi olursa, çalışma hayatınız o kadar kolaylaşacak. Sinerjiyi yakalayın, çok başarılı olacaksınız.

Akrep 24 Temmuz 2013 Çarşamba
Zamanlama her şeydir sevgili Akrepler, bugün de desteği sizinle. Ay ve Venüs sosyal kuşağınızla yaratıcılık kuşağınızı aydınlatırken, muhteşem bir şeyin olması kaçınılmaz. Tabii planlarınızı dikkatli yapmalısınız ama doğru zamanda doğru yerde, daha da önemlisi doğru insanların arasında olmamanız için hiçbir sebep yok.

Terazi 24 Temmuz 2013 Çarşamba
Bugünkü astrolojik düzene dahil olan yöneticiniz Venüs, hayatınıza bol bol tatlılık getiriyor. İş ve sağlık kuşağınız, bilinçaltı kuşağınızla uyum halinde, bu da kendinize nasıl bakmanız gerektiği konusunda derin ve güçlü sezgiler edinmenizi sağlıyor. Bütün bunlar gününüzün verimli ve kusursuz akmasını sağlayacak.

Başak 24 Temmuz 2013 Çarşamba
Bugün Ay zıt burcunuza giriyor. Bu süreç genellikle düşük enerji döneminiz olarak kabul edilir ama bu defaki o kadar da kötü geçmeyecek. Bunun sebebi, Venüs’ün ışığının ve sevgisinin burcunuzun yıldızlarında olup sizi desteklemesi. İçinizdeki güzellikle bağlantı kurun ve onun dünyanın gözleri önünde parlamasına izin verin.

Aslan 24 Temmuz 2013 Çarşamba
Bugün aklınızda para ve borçla ilgili meseleler var ama kötü bir biçimde değil. Borçlarınızı ödemek için bol bol fırsatınız olacak. Daha da iyisi, birisinin size borcu varsa, hoş bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Karmayı temizlemek ve hayatınıza devam etmek için fevkalade bir imkan.

Yengeç 24 Temmuz 2013 Çarşamba
Bugünün geç saatlerinde Ay kardeş bir su grubu burcuna girerek hayatınıza rahat, mutluluk dolu bir titreşim getirecek. Tatlı dilli Venüs sayesinde sevgilinizle (ve başkalarıyla) son derece kolay ve hoş bir iletişim kurabilirsiniz, bundan faydalanın. Bir şeyler söylemek ya da yazmak istiyorsanız, bunu yapmanın tam zamanı.

İkizler 24 Temmuz 2013 Çarşamba
Önümüzdeki birkaç gün boyunca kariyerinizle ev yaşamınızın talepleri arasında kalabilirsiniz, sevgili İkizler. Gevşemek ve ailenizle, arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek isteyeceksiniz ama profesyonel gereklilikler de sizi bekliyor. İyi haber şu, işlerin çağrısına kulak vermek şu anda son derece kazançlı sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir.

Boğa 24 Temmuz 2013 Çarşamba
Bugün romantizm ya da romantizme duyduğunuz özlem sizi ele geçirebilir, sevgili Boğalar. Güzel yöneticiniz Venüs şu anda zevk kuşağınızda bulunuyor ve fantezilerinizi ateşliyor. Hayatınızda eğlencenin, yaratıcılığın ve açıklığın daha fazla yer alması gerektiğine dair yoğun bir duygu söz konusu. Canınız işten erken çıkmak mı istiyor? Hiç şaşırmadık.

Koç 24 Temmuz 2013 Çarşamba
Bilinçaltı kuşağınızdaki Ay, uzun bir süre önce bastırdığınız ve sakladığınız konularla ilgili derin düşünceleri tetikliyor. Bu duyguları güvenli bir ortamda açığa vurmak, konuyu ele almanın en sağlıklı ve tatminkar yolu. Kendinize izin verirseniz büyük bir atılım gerçekleştirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.