24 Kasım 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

24 Kasım 2013 Pazar Günlük Burçlar24 Kasım Günlük Burç Yorumları

Balık 24 Kasım 2013 Pazar
Tırmanmaya devam eden yoğunluk ve baskı seviyesi bunaltıcı, hatta düpedüz moral bozucu olabilir. Hayal kırıklığınızı ve öfkenizi masum seyircilerin üzerine boşaltmadan kendinize baskı azaltıcı kaçış noktaları bulmanız şart, canlarım. Sizi duyabilecek herkese avaz avaz bağırma fikri hoşunuza gidebilir ama buna sonradan pişman olursunuz.

Kova 24 Kasım 2013 Pazar
Bugün hayatınızdaki insanlara dair vurgu dünkünden bile daha yoğun. Şunu kabul edin sevgili Kovalar, sevdiklerinizin ihtiyaçlarından kaçamazsınız. İnatçı gururunuzun sevginizi ifade etmenize engel olmasına izin vermeyin. Bugün onlara güvence vermenize gerçekten ihtiyaçları var.

Oğlak 24 Kasım 2013 Pazar
Bazı günler baskı ve beklenti o kadar yüksek olur ki, bütün bu çılgınlıktan kaçıp uzaklaşmaktan başka bir şey istemezsiniz. Bugün de dört bir taraftan çekiştirildiğinizi hissedeceğiniz günlerden biri. Kimse taleplerinden vazgeçmiyor ama bitkinliğiniz her şeye baskın çıkıyor. Mola verin.

Yay 24 Kasım 2013 Pazar
Hayhuydan biraz uzak kalmaya şiddetle ihtiyacınız var sevgili Yaylar. Son haftalarda koltuğunuza kaç karpuz sığdırdığınızı anlatmaya kelimeler yetmez. Sizden daha çok, daha hızlı çalışan pek az kişi bulunabilir ama bu kadar verimli olmak sizin coşkulu ruhunuzu bile bitkin düşürebilir. Biraz gerileme vakti.

Akrep 24 Kasım 2013 Pazar
Bugün kendi köşenize çekilmekle spot ışıklarının altına çıkmak arasında kararsız kalacaksınız sevgili Akrepler. Kariyeriniz kendinizi ortaya koymanızı talep ediyor, oysa siz mahremiyetinize gömülebileceğiniz sıcacık yerlerde saklanmayı tercih ediyorsunuz. Uzlaşma yoluna gidin ve seyircilerinize şöyle bir görünün.

Terazi 24 Kasım 2013 Pazar
Bugünkü Ay etkisi çok ağır ve barışçıl doğanızın rahat edebileceğinden çok daha fazla bir baskı taşıyor. Arkadaşlarınız omuzlarınıza büyük sorumluluklar yükleyebilirler. Bunun dengenizi bozmasına izin vermemeye çalışın sevgili Teraziler. Unutmayın, hayır demeniz mümkün.

Başak 24 Kasım 2013 Pazar
Ay ve Satürn bugün biraz savaş halindeler, bu da iletişime yeni bir baskı ve stres yüklüyor. Sürekli olumsuzluklara odaklanabilir, hata bulmaya her zamankinden fazla eğilimli olabilirsiniz. O alana girmemeye çalışın sevgili Başaklar. Pozitif olanı bulmak için kendinizi zorlayın.

Aslan 24 Kasım 2013 Pazar
Ay bugün hala burcunuzun yıldızlarında sevgili Aslanlar ama bu defa Satürn’le baskılı bir bağlantı içinde. Bu etki, içinizdeki otoriter tarafla bağlantıya geçmeniz için mükemmel ama kendinizi fazla zorlarsanız strese ve kasvete kapılabilirsiniz. Hem kendinize, hem de başkalarına şefkatli ve bağışlayıcı yaklaşın.

Yengeç 24 Kasım 2013 Pazar
Ay’ın ağır kasvetinin sizi alıp götürmesine izin verirseniz bugün derin bir depresyon yamacından aşağı yuvarlanmanız işten bile değil. Ama bu akışa karşı koyar ve sürüklenmekten kaçınırsanız, yaratıcılığı destekleyen türde bir melankoli hoşunuza gidebilir.

İkizler 24 Kasım 2013 Pazar
Şu anda iş sizin için dayanılmaz derecede stresli olabilir sevgili İkizler. Birdenbire üstünüze çöke baskının altında yolunuzu bulmanız kolay değil ama ortama neşe getirebilecek birisi varsa, o da sizsiniz. Kelimeler aracılığıyla karanlığı aydınlatmayı en iyi siz bilirsiniz.

Boğa 24 Kasım 2013 Pazar
Şu andaki ilişki meseleleri aniden çok kasvetli, neredeyse ölüm kalım sorunu gibi bir hale bürünebilir. Dramayı kafanızda iyice büyütmemeye çalışın. Sakinliğinizi koruyun. Bu sizin doğuştan gelen yeteneğiniz. Bırakın herkes incir çekirdeğini doldurmayacak meselelere takılsın, siz gerçeğe odaklanın.

Koç 24 Kasım 2013 Pazar
Bugün etrafınızdaki herkes felaket senaryosu yazmaya eğilimli, o nedenle olumsuzluğa kurban düşmemeye çalışın. Büyük bir saflıkla pozitif davranan yalnızca siz olabilirsiniz ama kara delikten uzak durabilirseniz, büyük bir karamsarlıktan kurtulabilirsiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.