24 Kasım 2012 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

24 Kasım Cumartesi Günlük Burç Yorumları 24 Kasım 2012 Cumartesi Burç Yorumları


24 Kasım 2012 Cumartesi Günlük Burçlar – 24 Kasım 2012 günlük burç yorumları ve 24 Kasım 2012 Cumartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 24 Kasım Burç Yorumları

Sevgili Terazi
Gökyüzü bugün, korkularınızın üzerine giderek yaşamınızın her alanında cesur davranmanın getireceği şanslara işaret etmekte. Uzun zamandır içinde bulunduğunuz karanlıkları yırtarak aydınlığa çıkmanın zamanı geldi. İş ve özel yaşamınızda huzurunuzu ve başarınızı kıskanan kişilerin çevrenizde bulunarak, türlü oyunlarla sizi rahat etmelerine fırsat vermemek sizin elinizde. Çevrenizde bulunan insanlara her zamankinden daha fazla dikkat edin.

Sevgili Akrep,
Maddi konularda yaşanan gecikmeler ve beklentilerinizin istediğiniz doğrultuda ilerlemeyişi, yerini hızlı gelişmelerle olumlu etkilere bırakıyor. Özel yaşamınızda ise biten bir ilişki sürpriz bir şekilde canlanabilir, pişmanlık ve samimi duygular içinde karşınıza gelecek bu kişiyle ani bir geri dönüş yaşayabilirsiniz. Evli Akrep”ler, ayrılık aşamasındaysanız ve eşiniz sizin istememenize rağmen ilişkiyi devam ettirmek adına zorlayıcı davranışlarına bir de kendi yakınlarınızın da desteğini alarak devam ediyor ve size psikolojik bir travma yaşatıyorsa, tepkinizi koymalısınız. İstemediğiniz bir şeye sürüklenmeye devam ettirilmek istemenize sessiz kalmamalı; önce ben, benim ruh ve beden sağlığım, benim duygularım diyerek hareket etmelisiniz.

Sevgili Yay,
Bugün özel yaşamınız önem kazanmakta. Beraber olduğunuz insanla yaşadıklarınızı değerlendirdiğiniz, artı ve eksiler üzerine düşünerek kararlar alacağınız bir gündesiniz. İlişkinizle ilgili çözümsüz kaldığınız konularda aile bireylerinizin de objektif görüşlerinden faydalanabilirsiniz. Sıkıntılı bir beraberlik içindeyseniz ve yaşamın size getireceklerinden korkuyorsanız, iç sesinize kulak verin ve yaşadıklarınızı sadece karşı tarafı suçlamadan, adilce değerlendirerek kararlar alın. Karar verirken korkularınızın esiri de olmayın.

Sevgili Oğlak,
Bugün isteklerinizin peşinden gitmede pasif davranışlar sergileyebilirsiniz. Otorite konumunda bulunan kişilerle ilişkinizde zorlanabileceğiniz gibi geçmiş sorunların gündeme gelmesi ve bunların sizi oldukça durgunlaştırması da mümkün. Tarafsız olmakta zorlanabilir, eleştirilere ters tepkiler gösterebilirsiniz. Duygularınız sizi ne kadar zorlasa da kontrollü davranmakla siz kazanacaksınız. Hedeflerinizle alakalı konularda yeniden gözden geçirmelerde bulunabilirsiniz. Ani karar ve girişimlerden uzak durmanız gereken bir gündesiniz. Bugün beraberliği olan ya da olmayan Oğlak burçları, aşk hayatınızda sürpriz gelişmelere hazır olun.

Sevgili Kova,
Bugün duygularınızı kontrol altında tutmakta bir hayli zorlanabilir, sert çıkışlar sergileyebilirsiniz. Duygusal doluluğunuz, kendinizi olduğunuzdan farklı yansıtmanıza sebep olabilir. İnsanlar üzerinde yanlış bir izlenim bırakabilir ve sonrasında sizin için düşüncelerini değiştirmekte bir hayli zorlanabilirsiniz. Hakkınızı aradığınızı düşünürken geri dönüşü güç hatalar içinde olmamaya özen gösterin. Sakinleşin, ağlayın, gülün, duygusal anlamda kendinizi rahatlatın ve sağlığınıza dikkat edin.

Sevgili Balık,
İsteklerinize ulaşabileceğiniz güçlü ve görkemli günlere çok az kaldı. Aklınızı kullanmalı, hiçbir hareketinizi plansız yapmamalısınız. Bu süre içinde gizliliğe önem vermeli ve duygularınızı kontrol altında tutup kendi içinizde yaşamaya çalışmalısınız. Bu olumlu etkiler iş hayatınızda da kendini göstermeye başlıyor. Yüzünüze kapanan kapılar ve uğramış olduğunuz haksızlıklar yerini güzel gelişmelere bırakıyor. Şansın getirilerini sevgi ile güçlü bir şekilde kucaklayın ve yaşama dört elle bağlanın. Günün Olumlaması: Ruhumda, bedenimde var olan tüm rahatsızlıklarımdan ve hastalıklarımdan şifa bulmuş olmanın şükrü ile kendimi her zamankinden daha güçlü, kuvvetli, sağlıklı ve arınmış hissediyorum.

Sevgili Koç
Bugün hür iradenizi sonuna kadar kullanın ve kimsenin size böyle bir duyguyu, haksızlığı yaşatmasına izin vermeyin. İşinizle ilgili konularda da sakin davranmalısınız. İlk sözü söyleyen kişi siz olmayın. Beklemede kalın, son sözü söyleyecek kişi siz olacaksınız ama o gün bugün değil, biraz sabır! Özel yaşamınızda ise bekar Koç”lar, çevrenizi saran aşk enerjisini görmezden gelmemeli, karşınıza çıkan fırsatları fark etmeli ve değerlendirmelisiniz.

Sevgili Boğa
Özellikle ortak işleri olan Boğa”lar, bugün resmi evraklarınızı gözden geçirmeniz faydanıza olacak, olası bir aksiliğin önüne geçecektir. Bugün maddi konularda oldukça şanslısınız, yaptığınız her işte şans sizden yanadır. Şans oyunlarında da sürprizler yaşanabilir. Özel yaşamınızda ise eşinizin maddi durumundaki dengesizliği sizleri bir hayli zorlayabilir. Bu süre içinde birbirinize destek olmalı, daha önce yaşadığınız zorluklardan aldığınız deneyimlerle hareket etmelisiniz. Bekar ve beraberliği devam eden Boğa”lar, sudan sebeplerle sevgilinizle tartışmaların yaşanacağı bir gündesiniz.

Sevgili İkizler
Güler yüzünüz ve iletişime verdiğiniz önem, iş hayatınızda olmaz gözüyle baktığınız olaylarda bile son derece etkili olacak sonuçlar almanızı sağlayabilir. Yakın çevrenizde bulunan insanların imalı sözleri ve kıskanç tavırları ile karşılaşabilirsiniz. Bu durum sizleri üzmeyeceği gibi sinirlendirmemeli de. İnsanlar sizinle uğraşacaklarına sizin gibi çalışmayı deneseler kendilerini geliştirebilirler. Siz insanlarla değil, fikirlerle uğraşmaya devam edin ve kıymetli vaktinizi işiniz için harcayın. Bekar İkizler, bugün bir anda gerçekleşen aşk itirafı ile bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

Sevgili Yengeç
Bugün yeteneklerinize güvenin ve sadece işinize odaklanın. Olayları ve insanları kontrol etmeye çalışmayın. İkili tartışmalar içine girdiğinizde sizi zorlayan insanların sizi çekmek istediği noktaya gidersiniz. Bu size yarar değil zarar verecektir. Güç gösterileri ve sözlü saldırılara karşı sakin tavrınızı koruyun. Emek verdiğiniz ya da engellendiğiniz her konuda şans sizden yana. Sabrınızın ve dürüstlüğünüzün karşılığını ilahi bir şekilde almaya başlıyorsunuz. Özel yaşamınızda ise uzun zamandır görüşemediğiniz bir arkadaşınızdan sevineceğiniz haberler alabilirsiniz.

Sevgili Aslan
Kendi benliğinizi ve fikirlerinizi ortaya koyarak, diğer insanlarla ortaklaşa düşünüp iş birliği içinde bulunmayı kendinize görev edinmelisiniz. İş hayatınızda yenilikler sizleri bekliyor. Güçlü insanlarla takım ruhu içerisinde hareket etmek sizi hak ettiğiniz yere taşıyacaktır. Evli Aslan”lar, oldukça sıkıntılı günler geçirdiniz. Yaşanmışlıklardan çıkarttığınız derslerle, evliliğiniz için neyin gerekli olduğunun farkındasınız artık. Sizler için eşiniz ve yuvanız vazgeçilmezdir. Bugün temelleri sağlamlaştırarak geçmişe sünger çekeceksiniz.

Sevgili Başak,
Gökyüzü sizleri rahatsız olduğunuz alışkanlıklarınız, olaylar ve kişileri, olması gerektiği yerde muhafaza etmeniz ya da tam anlamıyla yaşamınızdan uzaklaştırmanız için harekete geçiriyor. Duygularınızla aklınızı uyum içinde kullanabileceksiniz. Hayatınızla ilgili önemli kararlar almanız, hedeflerinizi belirlemeniz için içsel sesinizi ve cesaretinizi harekete geçirecek. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin küçük şeylerden büyük tartışmalar çıkarmaya çalışır tarzda yaklaşımına tepkiniz oldukça sert olacaktır. Sizler yapınız gereği oldukça sabırlı insanlarsınız fakat her şey bir yere kadar.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.