24 Ekim 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

24 Ekim 2013 Perşembe Günlük Burçlar24 Ekim Günlük Burç Yorumları

Balık 24 Ekim 2013 Perşembe
Bugünkü aşırı duygusal, neredeyse gözyaşı dolu Ay enerjisi tam size uygun sevgili Balıklar. Ayrıca bu etki, romantizm ve zevk kuşağınızı aydınlatıyor. Ne istediğiniz ve ne zaman istediğiniz konusunda tam anlamıyla maymun iştahlı olabilirsiniz ama işin güzel tarafı şu ki, istediklerinizin hemen hemen hepsini elde edeceksiniz.

Kova 24 Ekim 2013 Perşembe
Ay iş kuşağınızı aydınlatarak günü kasvetli sayılabilecek ve bayağı değişken bir hale sokuyor, özellikle de iş arkadaşlarınızla ve meslektaşlarınızla ilişkileriniz söz konusu olduğunda. Aynı fikirde olmadığınızı kabullenmek zorunda kalacağınız günlerden biri. Elinizden geliyorsa evden hiç çıkmayın, böylece hüsrana uğramaktan kaçınabilirsiniz.

Oğlak 24 Ekim 2013 Perşembe
Bugün bütün dikkatler ortaklık kuşağınızda sevgili Oğlaklar. Sevgililerinizin duygusal ihtiyaçlarına özel bir dikkat gösterin, aksi takdirde bunun bedelini ağır ödersiniz. İhmalkarlığa tahammül çok düşük, o nedenle her zamanki “çok işim vardı” bahanesi işe yaramaz canlarım. Sevgilinize vakit ayırın.

Yay 24 Ekim 2013 Perşembe
Bugünkü duygusal Ay enerjisi seks ve dönüşüm kuşağınızı aydınlatıyor sevgili Yaylar. Doğanıza son derece aykırı bir biçimde sürekli sızlanma isteği içinde olduğunuzu merak edebilirsiniz. Işin acıklı kısmına takılıp kalmayın, duygularınızı boşaltmak için ne yapabileceğinize odaklanın. Bu sayede güzel günlere kavuşabilirsiniz.

Akrep 24 Ekim 2013 Perşembe
Ay bugün seyahat ve felsefe kuşağınıza giriyor sevgili Akrepler. Kendinizi nostaljik, hatta geçmişe yönelik olarak biraz şiirsel duygular içinde bulabilirsiniz. Bir zamanlar size pek çok tutku ve macera getirmiş büyülü yerlere dönmeye özlem duyacaksınız. Hatıralar bazen melankoliyi tetikleyebilir ama bazen bunun bir sakıncası yoktur.

Terazi 24 Ekim 2013 Perşembe
Bugünkü Ay enerjisi, kariyer hedeflerinizi güçlendirmeniz için ideal. Son zamanlarda finansal konulara olan yaklaşımınızı gözden geçiriyordunuz, artık öğrendiğiniz dersleri daha büyük kariyer hedefleriniz için uygulamaya koyabilirsiniz. Her şey birbirine bağlı, siz de muhteşem bulmacayı nasıl çözeceğinizi keşfediyorsunuz sevgili Teraziler.

Başak 24 Ekim 2013 Perşembe
Bugünkü duygusal ve karamsar Ay etkisi sizi zaman zaman aksi bir ruh haline sokabilir ama etrafınızı moral verici dostlarınız ve iş arkadaşlarınızla doldurabilirseniz, canınızı sıkan şeyleri budalalık olarak değerlendirerek gülüp geçmeniz mümkün. Her şey, enerjiyi nasıl kullandığınıza bağlı.

Aslan 24 Ekim 2013 Perşembe
Kasvetli ve duygusal Ay enerjisi bugün evinizde saklanmak istemenize neden olabilir sevgili Aslanlar. Her zamanki gibi ışıltılı ve sosyal olmayı canınız istemiyor, bunun da hiçbir sakıncası yok. Süper starların bile ara sıra kamuoyunun gözünün önünden çekilmeye ihtiyacı vardır. Ruhunuzu besleyin.

Yengeç 24 Ekim 2013 Perşembe
Bugün Ay burcunuzun yıldızlarında sevgili Yengeçler, bu da her türlü ruh hali ve duygu çeşitlemesini tecrübe edeceğiniz anlamına geliyor. Bazıları bunu “karamsarlık” olarak nitelendirebilir ama siz zengin ve yaratıcı bir deneyim olarak görüyorsunuz. Renkli iç dünyanıza bu sayede ulaşabiliyorsunuz. Belki aşırı duygusal ve tepkisel bulunabilir ama, siz işleri böyle yürütürsünüz.

İkizler 24 Ekim 2013 Perşembe
İletişim, akla gelebilecek her türlü zorlukla kırılgan olmayı sürdürüyor ama bugünkü Ay enerjisi sezgisel bir anlayış getirerek işleyişi kolaylaştırıyor. Bağlantı kurmak ve çatışmadan kaçınmak için en iyisi daha az konuşmak ve daha çok duygu kullanmak. Aslında sadece dinlemek bile inanılmaz faydalar sağlayabilir.

Boğa 24 Ekim 2013 Perşembe
Bugünkü Ay etkisi iletişimi vurguluyor ama Merkür gerilemesi açık ve net mesajlar iletmeye yönelik her türlü girişimi baltalayabilir. Kafa karıştırıcı cümleler kurmamaya dikkat etmeye çalışın. Kendinizi tam anlamıyla ifade ettiğinizden emin olmak için aynı şeyi birkaç değişik biçimde yinelemeniz gerekebilir. Suç sizde değil sevgili Boğalar, bu defa sorumlu yıldızlar.

Koç 24 Ekim 2013 Perşembe
Tam evinizde keyif çatılacak gün, sevgili Koçlar. Sürekli hareket halinde olmaya ve akışa katılmaya bayılsanız da, şu anda evde sakince vakit geçirmeniz ruhunuzu inanılmaz derecede besleyecek. Çılgın faaliyet listesini bir süreliğine rafa kaldırın. Bunun yeniden doğuş süreciniz olduğunu düşünün canlarım.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı