24 Ekim 2012 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

24 Ekim Çarşamba Günlük Burç Yorumları 24 Ekim 2012 Çarşamba Burç Yorumları

24 Ekim 2012 Çarşamba Günlük Burçlar – 24 Ekim 2012 günlük burç yorumları ve 24 Ekim 2012 Çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Sevgili Akrep
Paranız ve malınız sizin için değerli olmayabilir. Kendinize yatırım yapmanız gerektiğini biliyorsunuz, bu da içgüdüsel olarak size para harcattırabilir. Hayatınızın genelinde bir hareketlilik var.

Sevgili Yay
Yerinizde duramayan yapınızla çabuk hareket etmek isteyecek, ilgilendiğiniz alanlara kanalize olacaksınız. Olayları gözlemleme yeteneğiniz bu aralar yoğun. İletişiminiz kuvvetli.

Sevgili Oğlak
Geçmiş konuları kafanızda gereğinden fazla büyütmeyin. Duygularınızı daha çok kendinize saklayacaksınız ama davranış olarak içinizde tutamayabilirsiniz. Paylaşımlarınız artıyor.

Sevgili Kova,
Bugün, çalışıyorsanız farklı temalarla kendinizi ortaya koymayı tercih edebilirsiniz. Çalışmıyorsanız, arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle yapılacak olan planlar hoşunuza gidebilir.

Sevgili Balık
Kalabalık ortamlar ve toplu alanlarda bulunmayı tercih edeceksiniz. Güçlü duygularınızı işiniz veya özel hayatınızda bir şekilde göstermek isteyeceksiniz. Yeni proje www.nazlim.net heyecanlarınız olacak.

Sevgili Koç,
Bugün hayatınızdaki değişimlerle ilgilenmek istemeyebilirsiniz. Farklı ve değişik ortamlarda duygularınız çok çabuk değişebilir. Yakın çevrenizle yapacağınız planlarda abartmaya meyillisiniz.

Sevgili Boğa
Bugün özel hayatınızda içinizdeki değişim isteğini, partnerinize anlatmadan harekete geçmeyin ve rahat tavırlarınızı koruyun. Ortaklaşa para konularınız devrede olurken, para harcamaya meyillisiniz.

Sevgili İkizler
Özel ilişkilerinizde rahat ve abartılı davranışlar sergilemeniz mümkün. Kafanızdan atamadığınız iş konularınızı çözmenin gün içinde bir yolunu bulmalısınız. Kendinizi bu kadar sıkmayın.

Sevgili Yengeç
Bugün, sevdiğiniz insanla kısa vadeli konuşmalar, bir yerlere kaçma isteğiniz üzerinde durabilirsiniz. Her şeyden kolay sıkılacak, farklı atraksiyonlar içine girmek isteyeceksiniz.

Sevgili Aslan
Bugün aşk hayatınızda oldukça istekli bir tutum içine girebilir, sosyal ortamlarda yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Her şeyi www.nazlim.net hızlı halletmeye bayılıyorsunuz. Evinizde sorumluluklarınız artıyor.

Sevgili Başak,
Ev ve aile ortamınızda duygularınız ateşli ve heyecanlı olacak. Ev ortamlarının tadını çıkarmasını bileceksiniz. Yakın çevrenizdeki insanlarla girişeceğiniz planlar sizi mutlu edebilir.

Sevgili Terazi,
Yoğun telefon ve haberleşme trafiğinizle, dinlenmek ve günü sakin geçirmek pek söz konusu olmayabilir. Maddi konularda zihniniz uyanık; sorunlarınıza kolaylıkla çözüm bulacaksınız

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı